4
دیدگاه بگذارید

avatar
4 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
4 نظر نویسندگان
مصطفی حسینیقایدیناظماوزی. از دبی درباره فوتبال نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
اوزی. از دبی درباره فوتبال
میهمان
اوزی. از دبی درباره فوتبال

اینگونه بر. رسی کردن اوضاع فوتبال ایران دراین شرایط زدن به کوچه علی چپ است برادر جان این تیم. روحیه نداشت ودر بازیهای بعدی هم برای شما روشن میشود که شیرازه تیم پاشیده است و بازهم شکست میخورد علت آن هم کاملا روشن است که شما به آن اشاره ای نمیکنید

ناظم
میهمان
ناظم

سلام جناب آقای خضری اولا نظر کارشناسی شما بسیار دقیق ونافع است وشکسته نفسی می فرماییدوثانیا واقعیت تلخ است وچنین مواردی درتمامی سطوح ورده های مدیریتی کشور به وضوح می توان دیدفوتبال که جای خوددارد.

قایدی
میهمان
قایدی

تاج وقتی اوضاع را بهم ریخته دید براحتی فلینگ وبست ورفت اما در کنفدراسیون آسیا باقی ماند برای ایران مریض بود ولی آسیا ته بعد که دید اسب زین کرده آماده است با کمک یارانش که از نفوذ پولادین برخوردار ندآمد سر سفره رنگین نشست وباید کفت ضرر فقط ۲۴۵ میلیاردتومان برای خود ویلمنوس نیست بلکه دستیاران وی هم حقوفهای کلان می‌گرفتند وبابت اخراج اسکوچیچ ودستیارانش هم فدراسیون هزینه کرده که اگر آنها را اشاره میکردید هتر مید چقدر پولهای کور حی و مل میشود نتیجه مسابقه باانگلیس باید گفت چوب خدا بود که از آستین اسکوچیچ ومیلاد سرلک بیرون… ادامه »

مصطفی حسینی
میهمان
مصطفی حسینی

عالی است یک سایت محلی چنین زیبا فدراسیون وفوتبال را به چالش کسیده
تحقیر مدیران کشور را بواسطه:
محروم کردن دراگان اسکوچیچ (مربی شایسته ای که تیم ملی را به جام جهانی برد) و کی روش را جایگزین او کردند. باخت تاریخی فوتبال را در برابر انگلیس (۶_۲) رقم زدند.
و
عربستان با اطمینان به اروه رنار ( مربی ارزنده که تیم ملی اش را به جام جهانی برد) . برد تاریخی فوتبال را در برابر آرژانتین (۲-۱) هدیه داد.
رقم زد..

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama