4
دیدگاه بگذارید

avatar
4 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
4 نظر نویسندگان
اوزینوشاده نوشادیاوزی کاسب محلعلیرضا نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
علیرضا
میهمان
علیرضا

احسنت به عبدالرحمن صالح اولین شخصی است که میبینم از شورای شهر تشکر میکنه
خدا خیرت بده

اوزی کاسب محل
میهمان
اوزی کاسب محل

آقای صالح خسته نباشید واقعا که شورای پنجم خیلی منسجم. یکدست خدمت کردند ودر یادها می. مانند زیرا همه مطالبات مردم وهم چنین استقرار همه ادارات دراوز برقرار کردند واعضا دوشادوش هم در تمام جلسات شرکت. میکردند ومرتب به مردم بیلان کار میدادن ؟!!

نوشاده نوشادی
میهمان
نوشاده نوشادی

درود فراوان بر شورای توانمند پنجم و سپاس از بردباری شان مقابل ناحقی ها و درود بر جناب عبد صالح که جز این حق گویی در شان و شخصیت شان انتظاری نیست .

اوزی
میهمان
اوزی

آفرین بر جناب صالح خوب کاری کردید از زحمات این بزرگواران تشکر کردید بر زبان آوردن حرف حق نزد خداوند فراموش نخواهد شد متاسفانه در انتخابات شورای ششم گروهی از شورای قدرتمند دلهره داشته با وجودیکه سن و سالی از انها گذشته و بواسطه ی منابع مالی که در اختیار دارند از نفوذ در شهر برخوردارند اما شورای قوی را رقیب خود دانسته و در ۸ سال اخیر تا توانستند علیه شورا تبلیغات منفی راه انداختند امروز نیز در سودای یک شورای فرمایشی و مطیع امر علنا از چند نفر خاص حمایت می کنند غافل از اینکه مردم اوز همیشه… ادامه »

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama