8
دیدگاه بگذارید

avatar
8 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
8 نظر نویسندگان
رسولاوزی از شیرازامیررضارضاییشهروندمعلم نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
علی
میهمان
علی

احسنت بر جناب خضری که خوب و مفید جواب دادید انسانهای کم رمق خود و دور و بر خود را میبینند و به دیگران توجه نمیکنند .
آقای رضایی هم دور و بر خود را میدید و همیشه از شورا انتقاد میکرد . فکر کنم ایشون باید کمی سواد رسانه را یاد بگیرند و بعد به قلم زنی بپردازند . بعضی از همشهریان هنوز فرق حرمت و .. را نمیدانند .

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

عرض سلام و ادب خدمت جناب خضری بزرگوار…….سپاس از اینکه مدتها با لینک زدن مطالب این حقیر در مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی که بدنه یک رسانه را تشکیل می دهد صدای مطالبات شهروند جوانی چون بنده حقیر شدید .. فقط یک سوال به محضر شما بزرگوار: اینکه مطلبی خصوصی در وات ساپ شما که در بالای این درددل و از این متن سلام و علیکم و روز به خیر ذکر شده با اجازه چه کسی نشر عمومی دادید بزرکوار؟ آیا درخواست این حقیر برای ایجاد و بستر باز فضای نقد و بررسی در قبال انتخابات شورا تا این اندازه… ادامه »

سید محمد هاشمی
میهمان
سید محمد هاشمی

با سلام خدمت جناب عبدالعزیز خضری بزرگوار مطلب شما در پاسخ به جناب آقای امیر رضا رضایی را خواندم ، که بسیار جالب و درست و بجا نوشته بودید، و بعنوان مدیر مسئول نشریه توضیحات خوبی داده بودید و به نکات مهمی اشاره کرده بودید. چون بنده تجربه فعالیت در نشریات را داشته و زمانی با نشریات مختلف همکاری می نموده ام لذا با قوانین و راه و روش و همچنین مسئولیت های مدیران نشریه آشنا هستم ، چه بسیار مقاله هایی بوده است که نگاشته ام اما اجازه چاپ نیافته و شاید هم گاهی اندکی ناراحت گشته باشم اما… ادامه »

معلم
میهمان
معلم

جوابیه ای منطقی وبدورازهرتوجیه اضافی است بنظرم آقای خضری آنچیز که میاندیشید بدون هر پرده پوشی شرح داده است از مشکلات خودمطبوعات و شهرداری و شورا نوشته اند اگر خوب وبا دقت تحلیل ایشان خوانده شودایشان میگویند ما مردم دادخواهی نمیکنیم ومطا لبه گر و پیگیر نیستیم بقولا جاده و آب مشکل دهها سال قبل هستند و محترمانه کارهای نکرده مسولین را لیست کرده اندوالان که آقای فرماندار آمده اند دارند پیگیری میکنند در گروهها مقاله آقای رضایی بود نیایید نیایید چرا نیایند بگو بیایند مگر یکنفر بجای همه میتواند تصمیم بگیردکی بیایدچه کسی نیایداین مردم هستند که میتوانند بگویند… ادامه »

شهروند
میهمان
شهروند

قصد نداشتم بنویسم ولی ضمن احترام به طرفین و قابل توجه معلم . ظاهراً شعار آقای رضایی شنیده شده و نیامدند نیامدند .بگذارید میدان برای انتقاد و بیان نظرات باز باشد . آقای رضایی نظراتشان را گفته اند چنانچه مورد قبولتان نیست مطلب بهتری بنویسید نه اینکه به نویسنده حمله می کنید

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

عرض ادب و احترام خدمت کاربر به نام ( معلم) ..ای کاش معلمان ما شجاعت اعلام اسم و نام خود را الگوی دانش آموزان خود قرار دهند تا زمینه ساز روح شجاعت در نسل آموزش گیرنده خود باشند.. اگر چه به یقین نباید یک معلم باشد… بزرگواری که فرمودید در مقاله ( نیایید نیاید) چرا گفتم نیاید؟ بزرگوار اگر ذکر اوصافی که می تواند دلیلی برای نیامدن کاندیدا باشد، شما را رنجانده ، سفارش می کنم که دوباره مقاله را بخوانید که اگر دوستدار آمدن همچون افرادی در میدان انتخابات هستید، بر شما مبارک باد..که آن صفات مخربی که شما… ادامه »

اوزی از شیراز
میهمان
اوزی از شیراز

بنظرم آقای حاج خضری کاری خوبی کردند که مطلب شما آقای رضایی که چندان خصوصی بنظر نمیرسد چاپ کردند چون شما هرمطلبی بوده درگروهها گذاشته بودید بنظرم باید خوشحال باشید آقای خضری اینکار را کردند واگر چاپ نمیکردند خودتان دیر یازود درگروهها میگذاشتند ولی بایدازشما هم تشکر شود که باعث این مباحثهها شدید

رسول
میهمان
رسول

عذر خواهی می کنم که جرات نکردم نام واقعی بنویسم چون به عنوان طرفداری محکوم میشوم و اصل موضوع نادیده گرفته می شود . بی انصافی است که همیشه بدون تحقیق و ادعای نویسنده همیشه به پست و مقامها توجه شود و سپس ضعیف تر را کوبید . یک نویسنده بنام رضایی مطالبی نوشتند فرض میکنیم که تا ثواب نوشته باشند سزاوار نیست که این همه مورد حمله قرار گیرند و اگر باب شود حس ضعیف کشی ،شاید بزودی خودتان و یا فرزندانتان هم قربانی این طرز تفکر شوید . قبل از هرگونه مطلبی آگاهی کامل داشته باشید مخصوصا موقعی… ادامه »

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama