3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 دیدگاه ها
1 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
3 نظر نویسندگان
پیشرفت کند باهمت همه معسولین نجم الدنیهمشهری دور اندیش و واقع بینسعید هنری نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
سعید هنری
میهمان
سعید هنری

مطلبی و درخواستی از دوستان بزرگوار دارم. هر چند مدتی است بدلایل مختلف و مشغولیات نتوانستم به عرض برسانم و جا داشت زودتر به این موضوع ورود میکردم.. بدلایلی که همه استحضار دارند از جمله مشکلات اقتصادی و تورم…نشریات بخش اوز هم از این قاعده مستثنی نبوده و از همه مهمتر موجودیت آنها را با خطر…تعطیل شدن و…. مواجه نموده است. اگر چنین مشکلی برطرف نشود علاوه بر بیکاری عده ای از دست اندرکاران و خواهران و برادران ما… اندک نشریات بخش اوز که بدون اغراق و با (حفظ انتقادات ما) بر کیفیت و یا کمیت آنها .. و از… ادامه »

همشهری دور اندیش و واقع بین
میهمان
همشهری دور اندیش و واقع بین

من هم با پیشنهاد اقای هنری کاملا موافقم با خریدن نشریات در هرماه به مبلع یک تا دوهزتر تومان باید سعی کرد نسریات اوز را سرپا نگاه داشت تا علاوه بر جلوگیری از تعطیلی نشریات اوز از بیکاری عده ای از جوانان هم‌جلوگیری شود و پیشنهادی دارم که در صورت امکان افرادی که دارای امکاناتی هستند نسبت به تاسیس یک چاپخانه برای اوز اقدام نمایند تا بودجه چاپ نشریات از اوز خارج نشود و چند نفر هم در این زمینه مشغول شوند و تجربه اندوزی نمایند و اینکار باعث میشود نشریات سایر روستاها متطقه را تحت پوشش قرار دهد و… ادامه »

پیشرفت کند باهمت همه معسولین نجم الدنی
میهمان
پیشرفت کند باهمت همه معسولین نجم الدنی

سلام خیلی سپاس گزارم انشاالله موفق باشند دستشان درد نکند موفق باشید همه

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama