دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
علی
میهمان
علی

شورای شهر کارهای خوبی تاکنون انجام داده وشنیده می شود می خواهد جلسه پرسش وپاسخ هم برگزارکند درکارها مشورت هم می کنداگراین کارها راادامه دهد ودرهرکاری با افراد با تجربه آن امور مشورت کند وکارهای خودراارزیابی کند تا ازنقاط ضعف کاسته شودآینده بهتری خواهیم داشت.

سیما
میهمان
سیما

مگرنمیخواهید عکس درگالری را عوض کنید؟

ایمان
میهمان
ایمان

مقاله خیلی جالب و بازگو کننده دیدگاه بیشتر مردم میباشدالبته شورای شهر کارهای زیادی میکند و کارهای بیشتری هم باید بکندولی بهتراست مرتب کارهای خودش را باطلاع مردم برساند وبهتراست کارهای را درروزنامه عصراوز منتشر کند چون این روزنامه دردسترس همگان قرار میگیرد و مطلبش هم ماندنی است

کا رمندبیمارستان امیدوار
میهمان
کا رمندبیمارستان امیدوار

آقای احمدی شما که این همه اهل تزوبرنامه هستی !چرا ۶ماهه از مدیریت بیمارستان کناررفتی؟طول کشیدن انتخاب شهردارهم حتمآ دلایل یا مشکلاتی وجودداشته؟

محمدعلی
میهمان
محمدعلی

چرا امرور خبر جدید نفرستادید

محمدعلی
میهمان
محمدعلی

چرا امرور خبر جدید نفرستادید

محمدعلی
میهمان
محمدعلی

چرا امرور خبر جدید نفرستادید

فاطمه
میهمان
فاطمه

استقبال مردم ازشورای شهر وبرنامه های آن فرصت است امید است شورا قدراین فرصت را بداندوانگیزه حضورمردم درصحنه را افزایش دهد واین شورا به جایی مانند شورا ی سوم نرسد که ۵۰ را دعوت کند و۳ نفر حضور پیدا کنند.

از دبی
میهمان
از دبی

درمقاله نقاط قوت وضعف وراه کار پیشنهاد شده است امید است شورا با ارزیابی عملکرد خود برای سال ۹۳ برنامه های مشخصی داشته باشد ومردم آثار این برنامه ها را درزندگی خود ببینند.

حمدان
میهمان
حمدان

سایت بیام دانش مورد علاقه شهروندان است ولی میخوام سوال کنم این سایت ،سخنور روزنامه عصراوزهم هست ،

ابراهیم احمدی
میهمان
ابراهیم احمدی

درپاسخ به خواننده محترمی که خودرا کارمد بیمارستان امیدوارمعرفی کرده اند:درنقد اصل برنقدمطلب است نه نویسنده اما برای تنویر افکاربه اطلاع می رساند:هدف اینجانب دربیمارستان ارتقای کمی وکیفی خدمات درمانی بوده که درپست های رئیس خدمات پرستاری ومدیریت یک ساله بیمارستان پیگیر بوده ام حتی پس ازبازنشستگی نیز درقالب هیئت امنا وبا همکاری سایر اعضای محترم انجمن خیریه درراه اندازی بخش دیالیز وتجهیز بخش چشم پزشکی پیگیری کرده ایم. اهداف الزاما با حضور درپست مدیریت محقق نخواهدشد ودرشرایطی شاید با کناره گیری ازان پست بهتر محقق شود که جزئیات دراین کامنت نمی گنجد. درخصوص شهرداری هم خوشبختانه مشکلات ۶ ماهه… ادامه »

شهروند
میهمان
شهروند

دوست ندارم درمورد شخصیت افراد قضاوت کنم اما کسی که این کارمند بیمارستان با آقای احمدی مشکل دارد وگرنه دادن تز وبرنامه چه اشکالی دارد؟؟خدمات آقای احمدی دربیمارستان هم بر کسی پوشیده نیست ومحبوبیت وی درمراسم تودیع مشخص بود.ناخیر ۶ ماهه معرفی شهردار واوز به عنوان یکی ازآخرین شهرهایی که شهردارش معرفی شدهم موضوعی بود که بایدمطرح می شدچرا کارمند بیمارستان ناراحت شدند؟؟

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama