جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  ساخت سردر دانشگاه آزاد اسلامی به مسئولیت دانشجوی دانشگاه به زودی آغاز می شود
[ يكشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 00:15:13 ]
ساخت سردر دانشگاه آزاد اسلامی به مسئولیت دانشجوی دانشگاه به زودی آغاز می شود

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی:

ابراز خشنودی می کنم از پیشنهاد هیأت امنای دانشگاه برای ساخت سردر دانشگاه


نتیجه تصویری برای فریدون نامی اوز
فریدون نامی که دوران تحصیل مهندسی عمران را می گذراند و در جلسه مشترک هیأت اجرایی و کارکنان نیز حضور یافته بود در گفتگویی با پایگاه خبری پیام دانش اظهار کرد:

در دانشگاهی درس می خوانم که آموزش با عمل در هم آمیخته است و با وجود صحبت های مختلفی که پیرامون دانشگاه ها وجود دارد باید بگویم در این مرکز آموزشی استادان نهایت کوشش خود را برای دانش افزایی به خرج می دهند و ما هم برای بهره مندی از افزایش دانش غفلت نمی ورزیم.

 وی که پیش از تحصیل دانشگاهی تجربه علمی در ساخت و ساز را دارا بوده است، با بیان گرفتن مسئولیت ساخت سردر دانشگاه از ابراز اعتماد هیأت امنای دانشگاه تشکر کرد و گفت:

من این مسئولیت را از جان و دل می پذیرم چون به گونه ای علاقمند بوده و هستم در خیل مشارکت مردم که به این دانشگاه کمک کرده اند سهیم شوم.این دانشجوی دانشگاه خاطرنشان کرد به خاطر کاری که انجام می دهد دستمزدی را انتظار ندارد و سعی می کند مصالح موردنیاز با کمترین قیمت و بهترین کیفیت و با توافق فروشنده جهت صبر برای دریافت وجه کالا تهیه تا سردری در شان شهر و دانشگاه ساخته شود.

 لازم به توضیح است این سردر قرار است با پشتیبانی نیکوکاران در مدخل ورودی پردیس و بلوار دانشجو ساخته شود.

بر اساس این گزارش اعتبار موردنیاز این طرح حدود دو میلیارد ریال برآورد شده است.
 
   
نظرهای شما :  
اوزی [23/2/1397] : افرین بر اقای نامی از همت واراده ایشان برای زیبایی دانشگاه وشهر تشکر میکنیم
 
از شیراز محمود[23/2/1397] : از اقای فریدون نامی انتطار میرود که یک سر درب یادگاری که نماد تاریخی در شهر باشد بسازند موفق باشید
 
بانو[23/2/1397] : اینشالله به سلامتی باعث خوشحالی همه اوزیها میشود
 
همشهري ..[23/2/1397] : علاقمندي و مشاركت درطراحي براي سهيم بودن هرفردي براي پيشرفت و سربلندي شهر اوز اقدامي بسيار ارزشمند وقابل قدرداني است اما لازم است مواردي بشرح زير اعلام نمايم 1- اولا طراحي سر در دانشگاه در حيطه فعاليت كاري مهندس معمار ميباشد نه مهندس عمران. هرچند ممكن است يك مهندس عمران ايده و علاقمندي براي چنين كاري داشته باشد . مهندس معماري كليه جوانب طراحي و معنا و مفهوم مورد نظر معمولا دزمان طراحي هر طرحي لحاظ ميكند و بعدا پاسخگو هم ميباشد 2- تخصص و وظيفه مهندس عمران، طراحي سازه اي ساختمان ، پل بند و ساير ساختمانها بعهده دارد كه از نظر استحكام طراحي معماري ساختمان را بررسي و انجام دهد 3- در حال حاضر نماي ساختمان دانشگاه آزاد اوز و بخصوص تابلوي زيبايآن براي هر مسافر يا بننده يا مراجعه كنند و دانشجو و استاد كفايت ميكند حتي سردر دانشگاه بزرگ تهران كه عمر بيش از 80 سال يا بيشتر را دارد و ميليونها دانشجو از آن فارغ التحصي شده يا در حال حاضر صدها هزار دانشجو دارد داراي يك سر در بسيار معمولي كه شبيه كتاب باز است را دارد و در اين مقطع زماني كه اوز به امكانات ضروري تر و نياز به بودجه براي ساير بخشها را دارد ضرورتي ندارد كه در اين زمينه هزينه شود هميشه گفته اند كه عينك سواد نمي آورد . اوز داراي كمبودهاي بسيار ضرورتر و واجب تر ميباشد. اينگونه نباشد كه پولهاي يا مفت مردم صرف كارهاي ظاهري و بيهوده و خرج اتينا كنيم . خرج اتينا كردن يعني چي : هر زمان کسی پولی را که عقلاً باید صرف خرج لازم و ضروری شود، در راه بیهوده، غیر ضروری و طریق غیرعاقلانه خرج کند، گويند فلانی «هرچه داشت خرج ایتینا کرد. منظور این است که فلانی هر چه داشت نفله کرد و از روی جوانی و خامی در راه غیر لازم خرج کرد. زيبائي ساختمان و بنا و هر تاسيساتي بسيار خوب است ولي اينگونه نباشد كه بسياري از كوچه ها و خيابانها شهر خاكي است يا معابر فاقد روشنائي است و در بيمارستان اوز نيازهاي ضروري تر پزشكي ودرماني و ساير مشكلات عديده در سطح شهر داريم اما بودجه گزافي كه ميتواند تاثيري بر كار و اشتغال و برطرف نمودن ساير نيازهاي ضروي تر مردم نمايد صرف يك سردر يك ساختمان كنيم منطقي نيست. در حال حاضر در كل ايران دانشگاههاي آزاد و پيام نور مشكل جذب دانشجو دارد آنهم دانشجوي با كيفيت آموزشي بسيار پائين . اگر قرار باشد اين پولهاي از جيب خود افراد اجرا كننده هزينه شود آيا اقدام به چنين كاري ميشد؟. اين سازه سردر بمرور زمان هر وقت ساير نيازمنديهاي ضروري تر شهر برطرف شد آنوقت ميتوان آنرا ساخت. هيچكس هم تاكنون ايرادي به نداشتن سر در دانشگاه آنهم با هزينه بيش از 200 ميليون تومان نگرفته است. الان كارمندان و استادان تمام وقت و پاره وقت با دستمزد ساعتي پنج الي ده هزار تومان داراي حقوق معوقه و عقب افتاده دارند و نبايد بودجه افراد خير صرف اينگونه كار ها شود.
 
فریدون[23/2/1397] : درود بر فرید خان نامی من اطمینام میدم ایشان پیمانکاری صاف وراست و صادقی هستند و کار را به بهترین وضع ممکن انجام میدهند و اطمینان میدم که با رضایت کاررا از ایشان تحویل بگیرید
 
آرش [23/2/1397] : جمعی نشسته بودیم کسی که برای نوروز به اوز آمده بود تعریف میکرد دانشگاه آزاد از بابت امور خیر باید الگو قرار گیرد هیچکس صاحب آن شناخته نمیشود ودرحالیکه همه اوزیها خودرای صاحب آن میدانند واین الگودرساختمان سازی هم قابل تشخیص است وقتی به پیمانکارانش مینگری بصورت ثابت پیمانکار نیستند ویک چرخش بین پیمانکاران بوضوع دیده میشود شاید همین شیوه کاری بوده است که از سیستم دانشگاه آزاد دراوز بنیکی حرف زده میشود
 
محمدزاده [24/2/1397] : سردر که درست میشود روی نور آنهم کارشود تا شبنمایی خوبی داشته باشد وتقاضا دارم قسمت دیگر تپه تنب سمیدو هم بردارید
 
همشهری[25/2/1397] : پس از اسفالت شدن بلوار ورودی. دانشگاه. نمای دانسگاه. ومحوطه بسیار زیبا میشود. ودیگر احتیاجی به سر در دانشگاه. نیست. مبلغ ۲۰۰. میلیون تومان. سر. در. را خرج. دیگر. احتیاجات. دانشگاه. نمایید. بهتر. است
 
رهنما[25/2/1397] : آقای نامی در کارش پاک و صادقانه عمل میکنددر هرجا که کارکرده است نشان داده است
 
هم ولايتي [25/2/1397] : هميشه گفته اند خرج كه از كيسه مهمان بود حاتم طائي شدن آسان بود. همشهريان محترم زيبائي هر سازه و ساختمان و محيطي زيباست . بايد بررسي كرد كه كيسه و جيب خيرين به بانك مركزي و يا دريا و اقيانوس وصل نيست بايد از بودجه و كمك خيرين براي ايجاد كار و اشتغال و ساير نيازمنديهاي اوز هم خرج كرد . دانشگاه آزاد اوز متناسب با جايگاه اوز الان بسيار زيباست همين تابلو دانشگاه آزاد اوز بسيار زيبا و چشم نواز است بايد بفكر سايرنيازهاي ضروري تر مردم اوز از جمله ايجاد كارگاههاي توليدي و اشتغال زا و درآمد زا براي جوانان اقدام شود و يا براي اسفالت كوچه و خيابانها و پياده روهاي خاكي اوز هزينه شود .سردر دانشگاه انشااله در ساليان بعد هم ميتوان درست كرد. پول خيرين بيش از اين نفله و برباد ندهيد. از آقاي نامي كه دلسوزي كرده اند و طرح آن را داده اند بايد تشكر كرد اما بايد توسط مهندسان معمار برجسته كنترل و تائيد شود. در بسايري موارد براي طراحي سردر موسسات و يا سازمانها مسابقه طراحي ميگذارند وسپس آنرا بررسي پس از تائيد به اجرا گذاشته ميشود و به فرد برنده بهترين طراحي جايزه ميدهند. اينگونه نباشد كه سردري بخيال اينكه فردي علاقه دارد و مجاني انجام ميدهد آنرا در نظر بگيريم و اجرا نمائيم . همين نماي مسجد بزرگ مصلي اوز اگر افراد صاحب صلاحيت انجام ميدادند شايد طرحي متناسب با عقيده و اعتقادات مردم اوز طراحي و ساخته ميشد بهتر بود. از همشهريان محترم و دلسوزان تقاضا ميشود در مورد اين نظر اظهار نظر نموده و كامنت و نظر بدهند.
 
فریدون نامی [25/2/1397] : در جواب همشهری عزیز موارد مورد اشاره شما کاملا بجا و اصولی می باشد .طراحی سر درب توسط طراحان معتبر و امچنین محاسبه سازه توسط مهندس محاسب دارای پروانه اشتغال معتبر تهیه گردیده و اینجانب و همکارانم وظیفه مدیرزت اجرای آن را به عهده گرفته ام .و مطمئنا در قبل و حین اجرا نیز با اساتید مجرب مشورت و تا اجرای کامل در کنارمان خواهند بود . تمام سعی خواهم کرد که سردرب مذکور را طبق نقشه ها ی مربوط به آن بصورت دقیق انجام دهم .
 
خواننده[26/2/1397] : در خبر نوشتین« وی که پیش از تحصیل دانشگاهی تجربه علمی در ساخت و ساز را دارا بوده است، با بیان گرفتن مسئولیت ساخت سردر دانشگاه از ابراز اعتماد هیأت امنای دانشگاه تشکر کرد و گفت:» اگر پیش از تحصیل تجربه علمی داشتند! اومدن دانشگاه چه تحصیل کنن؟!
 
پیمان[27/2/1397] : درود بر همه کسانی که به فکر پیشرفت اوز هستند.دوستان قراره کار مثبتی انجام بشه باید کمک کنیم و تشویق تا همه امور به خوبی انجام بشه .مطمئن هستم کسی که چنین مسئولیتی را قبول کردند حتما توانایی را درخود می بینند چون سر در در دید همگان و مخصوصا اساتید فن اجرا خواهد شد .انشاالله منتظر یک سردرب زیبا خواهیم بود.
 
احمد [28/2/1397] : درجواب هم ولایتی نمای مسجد مصلی مربوط به حدود ۲۰ سال پیش است که با توجه به مصالح آن زمان نمای بسیار زیبایی انجام شده فکر میکنم آن زمان از معماران و اجرا کنندگان اصفهانی زیر نظر مرحوم شیخ محمد سعید فقیهی استفاده شده و به بهترین نحو انجام گرفته و خیلی زیبا و همچنان می رخشد .احتمالا قسمتی که توسعه یافته ام بالاجبار با نمای قبلی باید وفق دادهدمیشده که بخوبی انجام گردیده است.
 
نام: