جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  جامعه بشری، اتفاق هندبالی، واکنش فوتبالی
[ يكشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 00:07:38 ]
نه فوتسال و نه هندبال هیچ یک فضیلتی بر دیگری ندارند مهم خواستن و میل انسان به انتخاب یکی از اینها برای بازی است. اگر بازی، هندبال است اصرار و پافشاری بر بازی و کنش و واکنش های فوتسالی بی فایده است.

نتیجه تصویری برای رضا غبیشاوی اوز

عصرایران؛ رضا غبیشاوی - می توان به برخی اتفاقات در جوامع بشری اینگونه پرداخت.

افرادی متخصص فوتسال هستند اما از این به بعد قرار می شود به جای فوتسال، هندبال بازی کرد.

افرادی که در بازی فوتسال متخصص و حرفه ای بودند حالا اما قواعد هندبال را نمی دانند و نمی خواهند بدانند.

آنها همچنان بر قدسیت قواعد فوتسال اصرار دارند و نمی توانند در یک بازی هندبال ساده کاری از پیش ببرند چون نه با قواعد هندبال آشنایند و نه خواهان یادگیری قواعد هندبال هستند.

جامعه بشری، اتفاق هندبالی، واکنش فوتبالی

آنها در فوتبال حرفه ای و قدرتمندند نه هندبال. اکثریت بازیکنان، هندبال را می دانند و می خواهند هندبال بازی کنند اکثریت تماشاچیان از این به بعد هندبال دوست دارند اما بازیکنان فوتسال و فوتسال دوستان، حاضر به عقب نشینی نیستند.

فوتسال و هندبال به شدت شبیه به هم هستند هر دو توپ دارند و دروازه اما در یکی با پا بازی می کنند و آن یکی با دست. در یکی دست زدن به توپ جریمه دارد و دیگری، اصل بازی است.

نه فوتسال مقدس است نه هندبال البته قواعد بازی آنها متفاوت است. اصرار بر بازی فوتسال به هنگام هندبال رفتاری شکست خورده است. نمی توان فعل ها و کنش های هندبالی را با واکنش های فوتسالی پاسخ داد. این واکنش های ، باعث خنده و مزاح دیگران می شود.

نه فوتسال و نه هندبال هیچ یک فضیلتی بر دیگری ندارند مهم خواستن و میل انسان به انتخاب یکی از اینها برای بازی است. اگر بازی، هندبال است اصرار و پافشاری بر بازی و کنش و واکنش های فوتسالی بی فایده است.

ارزش های یک جامعه، تعیین کننده رفتارها، کنش ها و  واکنش ها هستند. بدون شناخت از یک منظومه فکری و هنجارها و ارزش های یک جامعه، هر کنش و واکنشی می تواند نتیجه عکس دهد.

این مجموعه از ارزش ها را مردم یک کشور تعیین می کنند. در صورتی که کنشگران و بازیگران اساسی یک جامعه از تغییرات در منظومه ارزشی یک جامعه اگاه نشوند یا نخواهند آگاه شوند یا آن را به رسمیت نشناسند تنها به آزار خود و جامعه ادامه می دهند چرا که تحمیل ارزش هایی به یک جامعه تقریبا غیرممکن است.

بعضی وقت ها ممکن است مجموعه ارزش های یک جامعه به دلایل مختلف از جمله تغییر نسل تغییر کند در این صورت تصمیم گیران جامعه اگر متوجه این تغییر ارزش ها نشوند و همچنان در منظومه ارزش های قبلی، به کنش و واکنش بپردازند در این صورت این وضعیت به دوگانگی عیانی و غیرمفیدی منتج می شود.

منبع: عصرایران

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[16/2/1397] : کاملا صحیح میفرمایند درشهر ما اوزهم همینطوراست مردم وجوانان کار وزندگی وشغل ودرامد. لازم دارند مسولین وگردانندگان مشغول پایتختی کتاب وقلم وبرگذاری نمایشگاههای تکراری واینگونه مراسمها هستند تا هنوانه زیر بغل ما بگذارند که. اوز شهر فرهنگی است وشما مشغول این کارها باشید وسهرهای. مجاور مشغول کارهای. زیر ساختی وعمران. وابادی. باشند
 
نام: