يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

یکم اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت شیخ مصلح الدین سعدی شیرازی گرامی باد.

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  نخستین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اوز، تاکید بر آرمان دانشگاه و ساخت سردر
[ دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - 06:02:55 ]

سیصد و چهل و ششمین جلسه هم اندیشی و اولین آن در سال 1397 کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد.

نخستین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اوز در سال جدید، تاکید بر آرمان دانشگاه و ساخت سردر

سیصد و چهل و ششمین جلسه هم اندیشی کارکنان ساعت 8 صبح روز شنبه 18/01/97 به دبیری عبدالعزیز خضری و در دفتر رییس برگزار شد.

 

 

دبیر جلسه با بیان گذران تعطیلات درازمدت نوروزی که 23 روز به طول انجامید و انتقاد از تعطیلات زیاد در کشور از برنامه های متعدد و پویای نوروز 97 در دانشگاه صحبت و اظهار کرد:

برای قرار داشتن در مسیر پیشرفت و جلب نظر نیکوکاران برای حمایت از آرمان های کیفی دانشگاه بایستی فداکاری کرد و اینگونه نباید تصور شود تعطیلات قانونی و حق است و باید استفاده کرد.

وی یادآور شد، اگر قرار بود با این تعطیلات و یا در چهارچوب آیین نامه ها پیش برویم و انجام وظایف کنیم بعید نبود دانشگاه آزادی اینک در اوز بود و یا همچنان در آموزشگاه سابق ماندگار بودیم.


 

خضری با انتقاد از بعضی دیدگاه ها که تعالی دانشگاه را فقط در محدوده ساعات و روزهای تعریف شده کاری ارزیابی می کنند به تبیین فعالیت های روزهای تعطیل نوروز، پرداخت و به پنج رویداد مهم دانشگاه در تعطیلات از جمله حضور اعضای هیات علمی استان آذربایجان، موسس بیمارستان امیدوار اوز در دهه 1350، تجلیل از بانی دانشگاه، برپایی کارگاه موسسه ندای آرامش، گردهمایی بزرگ اوزی های ساکن در نقاط مختلف و دایر بودن مرتب سینما اشاره کرد و یادآور شد:

دانشگاه در نوروز همچون روزهای عادی فعال باقی مانده بود که این ها فرصتی برای همکاران بود تا چون کلاسی برای شناخت بیشتر و تعالی دانش اطلاعاتی خود بهره ببرند.

رئیس دانشگاه با تاکید به شرکت همکاران برای کسب مهارت های مدیریتی خاطرنشان کرد:

ارتقای دانش و کسب اطلاعات از تعامل و ارتباطات بدست می آید و ما کارکنان نه از بعد قانونی بلکه از بعد عرفی و آموختن تجربه میدانی بایستی خود را متعهد به شرکت بدانیم و این تفاهم نامه ای بود که در نخستین روز کار به تایید همکاران رسیده است.

خضری با بیان وجود دو صنعت هنری (تئاتر و سینما) و قدردانی از سه نفر استادان که سینما را بروز نگه داشته بودند، ضرورت پابرجایی و فعال ماندن هر دو را مورد تاکید قرار داد و  لزوم ارتقای دو پایگاه رسانه ای «پیام دانش» و فصل نامه « با پیام دانش اوز» و مشارکت جدی همکاران را خواستارشد و خاطر نشان کرد.


اعتلای دانشگاه بر هر چیز اولویت دارد. چنان چه  کمک جمع قرار باشد کم رنگ باشد، بروز هر اتفاقی برای پرهیز از آن متصور است.

وی از لزوم گسترش فعالیت برنامه توانمند سازی و برگزاری کارگاه های فرهنگی، اجتماعی در راستای درآمدزایی طرح های(آموزشی وکارگاهی) تاکید کرد و افزود.

ما بایستی این ایده را عمومیت بخشیم که به توازن در کارهای جمعی برسیم و ملاحظه زحمت و سن بعضی همکاران داشته باشیم.


 

مهندس ناصر خضری مدیر دانشجویی و کتابخانه با تاکید به سخنان رییس دانشگاه، به مزایای کار جمعی اشاره کرد و از همایش بزرگ اوزی ها که در آن چهره های متنوع فکری و سنی و در روزی بیادماندنی در تالار شیخ سعدی دانشگاه آزاد حضور داشتند به نیکی یاد کرد.

وی در خصوص چگونگی آبیاری مزرعه کاکتوس و درخت کاری، نکاتی را بازگو و از پیگیر بودن برای صدور سند تک برگی خبر داد.

مهندس محسن مهرآوران مدیر پژوهشی از چگونگی کارهای عمرانی چون عملیات سنگ کاری ضلع شمالی طبقه همکف، اتاق کافی شاپ و برنامه ریزی برای آبیاری مزرعه نهال های کاشته صحبت کرد.

مدیر پژوهشی با استقبال و اعلام رضایت شرکت کنندگان در گردهمایی اوزی ها گفت:

نشست طولانی و سبب خستگی بعضی از شرکت کنندگان شد.


 

پروانه پدرام معاون اظهارکرد:

سال قبل فعالیت هایی خوبی را تجربه کردیم و پیشرفت های حاصل شد و امسال نیز امیدواریم با همکاری استادان و دانشجویان سالی پر شور و فعال تر داشته باشیم.

سردبیرفصل نامه«با پیام دانش اوز» با ابراز رضایت از چاپ به موقع فصل نامه، به اقدامات برای چاپ شماره ششم اشاره کرد و افزود:

از امروز کار مجله پیگیری می شود و  انتظار است همکاران مطالب خود را تا نیمه اول اردیبهشت تحویل دهند.

پگاه بالانچی، مدیر فناوری و اطلاعات، با ابراز خشنودی از برنامه های نوروز97 گفت:

امسال نیزشاهد موفقیت های بیشتری باشیم . وی خاطرنشان کرد:

هر برنامه ای که در دانشگاه ترتیب داده می شود، در کنار آن به دست آوردهای جانبی مثبتی می رسیم.

شیما رحمان پور، مدیر دبیرخانه  در مورد توانمند سازی از تشکیل کارگاه کاربرد کامپیوتر و روش تحقیق با همکاری استادان علیرضا اوحدی و نرگس صبوری خبرداد.

مدیر اجرایی پایگاه خبری «پیام دانش» در مورد طراحی و ساخت تارنمای جدید که کارهای آن در حال اتمام است نکاتی را ابراز و افزود، در آینده ای نزدیک این تارنما آماده خواهد شد.

رحمان پور در راستای فراگیری اصول مالی، اظهارکرد:

قرار است در کلاس یادگیری پایه حسابداری شرکت کند.

آمنه روستا، مدیر مالی، با استقبال از تصمیم شیما رحمان پور برای حضور در کارگاه خصوصی آموزش حسابداری پایه گفت:

خبر خوشایند و عالی است و در این صورت آموزش داخلی فنون حسابداری (شهریه وهیات امنا) به مراتب راحت تر خواهد بود و خود آن چه که از دستش برآید برای آموزش مالی انجام می دهد.

محمد طاهر قاضی زاده، متصدی خدمات از تشکیل جلسات پربار در نوروز سخن گفت و یادآورشد:

این جلسات بیش از پیش روزنه ای برای پیشرفت امور دانشگاه می شود.

پس از سخنان، به اموری که از گذشته و در سال جاری نیاز به  اجرا و تکمیل دارند پرداخته و بعضآ مصوب و به شرح زیر توسط مهرآوران خوانده شد.

1-عملیات سردر دانشگاه در بلوار دانشجو بزودی انجام می شود

2)انتقال آموزش کامل در بخش آموزش و امور فارغ التحصیلان و با قبول مسولیت

3) انتقال آموزش کامل مالی (هیات امنا و شهریه )

4)آموزش امور دانشجویی به زینب آگاهی

5) اراده جمعی برای رونق سینما و تئاتر

6) مشارکت برای پویایی و بروز رسانی دو رسانه دانشگاه

7)تاکید بر روی ارتباطات اداری، روانشناسی و عاطفی

8) مصوبات جلسه هم اندیشی جدی گرفته شوند

9)برای پیشرفت دانشگاه لزوم همت همگانی لازم است و برای تعالی چاره ای در فداکاری نیست و ضرورت توازن وقت نهادن توسط همه کارکنان ایجاب می کند.

10) فرمی برای واگذاری تالارها تهیه و از مسوولی که تقاضای استفاده دارد، امضا گرفته شود تا در قبال تجهیزات، نظافت و چیدمان مسئولیت پذیر باشند. بدیهی است درآمدزایی در فرصت مناسب مد نظر است.

11)مصوبات شورای پژوهشی در راستای پیشبرد طرح های پژوهشی و درآمد زایی دانشگاه را مورد توجه داشته باشیم.

12برای صدور سند تک برگی زمین دانشگاه پیگیری داشته باشیم.

13)برای همکاری استادان در مشارکت  کارهای عملی پیگیرانه اقدام کنیم.

14) برای استفاده از امکانات صوتی و تصویری همه همکاران آموزش ببینند.

15) دبیران دوره ای در تشکیل جلسات هم اندیشی و مشترک با هیات اجرایی مساعدت و سرعت عمل به خرج دهند.

 با اعلام شیما رحمان پور به عنوان دییر دوره ای آینده، ساعت 9 صبح  جلسه خاتمه یافت.

 Image result for ‫آمنه روستا مدیر مالی دانشگاه آزاد اوز‬‎          Image result for ‫آمنه روستا مدیر مالی دانشگاه آزاد اوز‬‎                   

مهندس محسن مهرآوران و آمنه روستا به ترتیب نویسنده صورت جلسه و تصویربردار بودند.

نظرهای شما :  
دانشجو. [20/1/1397] : اینشاالا یک سر در زیبا وچشم نواز دایر شود که به زیبایی دانشگاه. اضافه شود
 
غیاثی[20/1/1397] : باتقدیر وتشکر برای ساخت سردر من پیشنهاد میکنم سردر را چسبیده به بلوار بسازید
 
دانشجو[20/1/1397] : آقای رییس ببخشیدتقصیر خودتونه ولی بعضی کارمندان دانشگاه تکبر پیدا کردند وعلت تقصیر خودتونه که زیادی دست به تعریف وتمجیدشان میزنید واونهم کشور و دانشگاه که همیشه تعطیلند بقیه روزها کاردرستی نباشد که باید فاتحه کارکردن خونده شود
 
مهناز از بندرعباس [20/1/1397] : خودم کارمند هستم وقتی خبر جلسه دانشگاه آزاد شهرم میخوانم خوشحال میشوم همه چیز براحتی گفته میشود ودیگران هم درجریان قرار داده میشوند تعطیلات نوروز اوز بودم وآمدم فیلم لاتاری درسینما دانشگاه تماشا کردم فیلم قشنگ بود سالن سینما هم قشنگ بود
 
محمدطاهر قاضی زاده [20/1/1397] : در تاریخ 19/01/97 و در ساعت 11:40 مهمانانی داشتیم به نام آقایان منصور شمس به اتفاق خانم ایشان خالده شمس و آقای جعفر صدیق که به دانشگاه آزاد تشریف آورده بودند که با مهندس ناصر خضری، مدیر امور دانشجویی دانشگاه ایشان را همراهی کردیم تا از قسمت های مختلف دانشگاه دیدن کنند. که پس از بازدید مورد پسندشان قرار گرفت و از ریاست و خیرین دانشگاه و باقی دست اندرکاران که در زمینه ساخت دانشگاه نقش داشته اند تشکر کردند. محمدطاهر قاضی زاده متصدی خدمات دانشگاه آزاد اوز
 
کمال[20/1/1397] : انشالله سردری زیبا ، مستحکم و منطبق با دانش و پژوهش ساخته شود و خوب است که به فضای سبز و گل و گیاه در محوطه دانشگاه هم توجه شود
 
خواننده[20/1/1397] : تیتر دیگرتان توجه کنید ضرورت آموزش .... یعنی چه معنی نمی دهد!
 
شمسی [21/1/1397] : تشکر از دست اندرکاران وکارمندان محترم ودلسوز دانشگاه آزاد اوز دانشگاهی بسیار مرتب وبا کارمندانی محترم ومودب موفق باشید وتشکر بخاطر افتتاح سینما
 
دانشجو[21/1/1397] : تعجب میکنم از نظر دانشجو اتفاقآ کارمندان دانشگاه آزاد از بهترینها هستند
 
افشار [21/1/1397] : از ارشد خبری نیست
 
رضایی [21/1/1397] : منهم از دانشجویان دانشگاه آزاد اوز بودم بعضیها کارمندان دانشگاههای جاهای دیگر ندیدند که چه رفتاری با مراجعین دارند خیلیها حاضر نیستند جواب سلامت بدن چه برسد که بدرخواستت سریع توجه کنند کارمندان دانشگاه آزاد اوز حتی درخود شهر اوز که مردمان خوب محسوب میشوند نمونه هستند امیدوارم احساسی قضاوت نداشته باشیم
 
نام: