يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

یکم اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت شیخ مصلح الدین سعدی شیرازی گرامی باد.

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  نشست هم اندیشی شهروندان اوزی مقیم در خارج از اوز در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ يكشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - 08:20:04 ]

نشست هم اندیشی شهروندان اوزی مقیم در خارج از اوز در دانشگاه آزاد اسلامی اوز

 رئیس دانشگاه آزاد: هر ساله در روزهای اول سال نو شمسی فرصتی مناسب نصیب زادگاه مان می شود تا همشهریانمان از جاجای ایران و خارج از کشور به اوز بیایند و این می تواند دستاوردی خوب برای گفتگو و تبادل دیدگاه و تلفیق افکار در راستای رشد و توسعه باشد.

عبدالعزیز خضری با ابراز خشنودی از حضور چهره های متنوع سنی، آن را در هم اندیشی برای گام نهادن در توسعه متوازن شهر و منطقه حایز اهمیت دانست.

 وی خاطرنشان کرد: نشست امروز در خصوص شهر است و از دانشگاه آزاد در مجموعه شهر صحبت به میان می آید. او در عین حال یادآور شد:

 دانشگاه آزاد اوز محصول ارتباطات و همین دیدارها و مشارکت جمعی است و با ملاحظه آن نیاز به توضیح ندارد مگر سوالی پیش بیاید.

وی با ابراز لزوم توجه جدی تر به آرمان های بخش اوز گفت:

اولویت ارتقاست و متاسفانه به خاطر عدم تحقق این خواسته به حق، بخش اوز سالیانه از منابع ملی بودجه ای، محروم مانده است که همگانی نیاز است با هم اندیشی و کمک عملی به این توسعه سیاسی دست پیدا کنیم.

مهران عسکری، نائب رئیس شورای اسلامی، حرکت امروز را کاری ارزشمند و ساختاری دانست و ابراز امیدواری کرد همواره برقرار باشد. وی با بیان برگزاری جلسه مشابه در دو روز قبل  و در اتاق شهردار، اظهار کرد:

شورای دور پنجم دست به اقداماتی زیربنایی زده است.

عسکری انتخاب شهردار فعلی را با توجه به تخصص و تعهد ایشان و در راستای رشد و توسعه شهر ارزیابی کرد.

جعفر راستگو، عضو شورای اسلامی شهر، شهرستان و استان به بیان اقدامات شورای دور چهارم پرداخت و از وجود تفاهم در دو سال اول سخن گفت.

وی افزود:

متاسفانه دخالت های خارج،  باعث کاهش انسجام درون شورا شد. وی در عین حال وجود چنین جلساتی را سازنده دانست. راستگو با بیان این که در جلسات شورای شهرستان لارستان، شورای اسلامی اوز از جایگاهی ویژه ای به خاطر کارایی برخورداراست، از پیشرفت موضوع ارتقای بخش اوز ابراز امیدواری کرد.

 محمود محبی عضو شورای اسلامی و رئیس شورای حل اختلاف گفت: دانشگاه آزاد مظهر احسان و تعامل است . وی با بیان وجود امکانات عالی این دانشگاه اظهار کرد این موسسه به خوبی و بی منت در خدمت همه جریان های فعال شهر است..

 فروغ هاشمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اقدامات اداره متبوع گفت: مسئولان در اوز به فکر پیشرفت اما برای دست یابی به آن با چالش هایی روبرو هستند ولی با همیاری و تلاش، اقدامات موثری در زمینه ایجاد و ترویج کتابخوانی و کسب جایگاه پویا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است. هاشمی خواستار توجه به تشکل ها و چهره های تاثیرگذار در مجامع و همایش های اوز شد.

رییس اداره ارشاد با اشاره به نیازهای گوناگون اوز، خواستار اولویت بندی دربرآورده ساختن این نیازها شد.

 محمدصدیق پیرزاد، رئیس هیأت امنا دانشگاه در مقوله دانشگاه به صحبت پرداخت و خواستار تفاهم عمومی به ویژه در بین مسئولان شد. وی آسیب های اختلاف را فوق العاده مضر دانست. پیرزاد، از موضوع ارتقای بخش اوز و قاطعیت مدیران لایق نیز صحبت به میان آورد.

 احمد خضری، دبیر هیأت امنای دانشگاه، سخنان خود را در دو بعد دانشگاه آزاد و شهر تقسیم بندی و اظهار کرد: شیوه تعاملی دانشگاه در راستای توسعه شهر و بخش است. وی در ادامه گفت: در باورها نمی گنجید که روزی کوه تنب سمیدو به بلوار تبدیل شود و یا توسط این دانشگاه شهر صاحب سینما شود.

 دبیر هیات امنا با برشماری ویژگی وجود سینما در اعتبار شاخص ها و توسعه، در خصوص ارتقای بخش اوز و راه مربط نیز نکاتی را بیان کرد. وی به نقل خاطره سال قحطی در اوز پرداخت که در آن زمان مردم حاضر شده بودند گندم اهدایی دولت را بخرند تا پول آن صرف ساخت راه مربط شود.

 مهندس هادی صدیقی، از اعضای هیات امنای اوز ودرسال 1386اعزامی به دبی برای تشکیل هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی دفتر دبی و نیزجلب کمک مردمی برای شروع عملیات ساخت و ساز دانشگاه آزاد دراوز، به تکرار صحبت های دو روز قبل خود درشهرداری اوزپرداخت و اظهار کرد:

متاسفانه در بین اعضای شورای اسلامی اختلاف وجود دارد که این اختلاف بیشتر از همه به شهر آسیب می زند.

وی با بیان این موضوع که بهترین مرجع برای نزدیکی اشخاص و مراجع وگسترش روحیه تفاهم، شورای اسلامی، مهمترین ارکان مورد اتکامی باشد، خواستار وحدت بین اعضای شورای اسلامی، برای شادابی واعتماد درجامعه شد.

صدیقی، وجود شفافیت ورسانه ای ساختن اقدامات ادارات، برای مشارکت بیشتر مردم در مقدرات مربوط به خودلازم و سازنده دانست.

ساسان پیرزاد دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی از فعالیت انگیزه دهنده دانشگاه برای اعتلا و ارتقای فعالیت های مشارکتی و از برنامه انجمن نواندیشان در راستای پیشرفت شهر، بخش و همکاری با ادارات و انجمن های دیگر سخن گفت.

وی با قدردانی از خیران که در هرجای اوز اعمال نیکشان خودنمایی می کند، یادآورشد:

شهرمان کاستی های زیادی دارد که ضرورت دارد به صورت همگانی مشارکت و شهر را به جلو ببریم.

محمدرسول باغی، شهروند مقیم شیراز از ضرورت تحول در امور به مدیران متخصص سخت گفت و خاطرنشان کرد: در تعهد و تخص شهرار فعلی شکی نیست ولی اوز نیازمند کسی است که فارغ از تعلق خاطرها و ملاحظات با جسارت کار کند. وی افزود: شهرار می تواند به توانایی مالی دست یابد. باغی با انتقاد از توجه به بلوار ابوذر غفاری آن را ظلم به تجارت و اقتصاد شهر دانست. وی از ساخت بیمارستان در دست ساخت راه پیما به نیکی یاد کرد و درخصوص وضعیت بیمارستان امیدوار گفت:

پس از بازنشستگی عبدالعزیز خضری مدیر اسبق آن وضع قابل انتقادی دارد که  و آن را نشانه کارایی و تفاوت در عملکرد مدیران عنوان کرد.

محمدربیع خضری، شهروند مقیم شیراز، ترتیب این نشست را اقدامی اساسی و سازنده برشمرد گفت: اوزی ها در هرجا که ساکن باشند، دل به توسعه شهرشان داشته و حاضر به همکاری با مسئولان بخش و شهر هستند.

وی با اشاره به این که، امکان دارد منابع اهداکنندگان نیات خیر کاهش پیدا کنند، پیشنهاد داد در مشارکت دادن همه اقشار در چنین گردهم آیی هال مثل امروز اهتمام شود.

وی حضور نیروهای جوان در کنار افراد با تجربه را ستود و ابراز امیدواری کرد: اوز نیازمند سرمایه گذاری که بایستی برای آن اولویت داده شود.

 عبدالعزیز فقیهی، شهروند مقیم شیراز، به سخنان مهندس هادی صدیقی، اشاره کرد و گفت: هر کس دانشگاه آزاد اوز را که دراین مدت کم ساخته شد و با تحولی که در آن وجود دارد می بیند پی می برد که مدیریت می تواند با روحیه مشارکتی و جلب آحاد جامعه منشای خیر و تحول جامعه شود.

فقیهی درتبیین وجود مشکل از سوی بعضی مسئولان اظهارکرد:

برای من این سئوال به وجود آمده است، چگونه است دانشگاه آزاد در زمانی کم  و نداشتن پول اولیه  و در روی کوه سخت به این دست آورد بزرگ رسیده است ولی بقیه به چنین وضعیتی نمی توانند برسند

وی با انتقاد از وجود روحیه خود را در محصور نگهداشتن یادآورشد:

ما علاقه ایی به ارتباط با مقامات در هیچ کدام از مراکز در استان و یا کشور نداریم و واقعآ ضعیف عمل می کنیم.

این شهروند فعال مقیم شیراز در رابطه با راه مربط متذکر شد، در این مورد بیشتر داریم حرف می زنیم بدون آن که کاری بخواهد صورت گیرد.

ایمان لطافت، از کارمندان سابق بیمارستان امیدوار اوز و کارمند کنونی بیمارستان شهید بهشتی تهران اظهار کرد: حدود 20 سال است که در اوز نیستم ولی حرف های محمدرسول باغی را تایید می کنم. اوز نیازمند مدیران خوش فکر و کارامد است. وی به زمان استخدام خود در بیمارستان اوز اشاره کرد و گفت: زیادی مراجعه کردم ولی مدیر وقت با جسارت و اعتماد به نفس، من و چند نفر از اوز را به کار گرفت.

 فرهاد ابراهیم پور، مدیر مسئول پایگاه خبری ستاره اوز با ابراز خشنودی از ادامه جلسات تعاملی و گفتگو بین اقشار اظهار کرد:

ما باید بازگو کننده خدمات پیشکوستان و ادامه دهنده راه آنان باشیم. وی بر اهمیت دو گزینه مدیر خلاق و جلوگیری از سوزاندن افراد لایق صحبت و خاطرنشان کرد. کارهای زیادی در سطح شهر صورت گرفته است که ضروت دارد قدرشناسی داشته باشیم و برای ادامه آن به مسئولان خود در شورا و شهرداری کمک کنیم. وی به حاشیه  راندن نیروهای لایق را بدترین آسیب به مردم و شهر دانست

وی با برجسته نمودن مقوله تعامل خاطر نشان کرد:

در ارتباطات ضروت دارد روی محور برد برد برنامه ریزی داشته باشیم.

ابراهیم جام گوهری بانی ایجاد مجتمع بزرگ تجاری و رفاهی اوز از نیت همشهریان برای ترقی زادگاه قدردانی و اظهارکرد:

منابع خیر نیکوکاران رو به کاهش و شاید تمام شدنی است و ما بایستی روی تجارت و اقتصاد تمرکز کنیم.

افسانه شفایی دانشجوی دانشگاه آزاد اوز به فعالیت های خود در انجمن های مردم نهاد شهر و فوق برنامه دانشگاه اشاره کرد و تشکیل چنین جلسه ای را دست آوردی مهمی برای جوانان دانست و خاطرنشان کرد:

در دانشگاهی درس می خواند که مشتری مداری و بها به کرامت انسانی دانشجویان، به عینه تجلی دارد.

 فتحیه فتحی، عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اوز در سخنان خود از لزوم استمرار اینگونه جلسات صحبت کرد و به روند روابط بین هیأت امنا و مدیریت در دانشگاه آزاد اوز پرداخت و گفت: هیأت امنا در جریان همه امور هست و با جلسات مرتب و مفید همکاری خوبی در تصمیم گیری ها دارد و خوشبختانه مصوبه ای در زمانی کم اجرایی شد و اکنون دارد خود را نشان می دهد. همین که شما همشهریان شاهد آن هستید و این در حالی است که سرمایه کلان مالی برای طرح ها وجود ندارد، اما وجود سرمایه اعتماد و عمل قبل از حرف از شاخص های دانشگاه آزاد اوز است.

مسعود فریدی، شهروند مقیم شیراز و عضو هیأت امنای بیمارستان های قلب کوثر شیراز با تکرار دیدگاه خود در جلسه برگزار شده همشهریان ودر شهرداری اوز، گفت:

دانشگاه آزاد اوز نماد اعمال نیکوکاران وبه صورت مشارکتی است که به خوبی جواب داده است.

فریدی از ضرورت تاسیس بنیان عمرانی برای امورخیر، صحبت و اظهار کرد:

وقتی در کارهای عام المنفعه جمع وارد وسهیم می شوداکثرآ خودرا مالک واحساس مسئولیت پذیری پیدا می کنندوبنابراین بنیان خیریه کمک می کندتاهرکس به نیت توانایی خود شرکت داشته باشد.

محمدامین صباغی زاده رییس اتاق اصناف بندرعباس که برای حضور در این نشست پویا خود را از بندرعباس به اوز رسانیده بود، گفت بسیار خوشحال هستم که در سال نو با چنین تجمعی روبرو می شوم و این را می توان رویدادی تاریخی دانست.

وی با تاکید به سخنان دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد، یادآور شد:

درچنین نشست هایی که مرتب برگزار نمی شود، ضرورت دارد روی مسایل اساسی صحبت شود و از آن به خروجی رسید.

صباغی زاده نیز از ضعف برنامه ریزی سخن گفت و افزود:

فقدان برنامه ریزی بسان حرکت در تاریکی و با چراغ خاموش است و فکر می کنیم با پنهان کاری که معنی اش بی تحرکی و ایستا ماندن است، می شود به پیشرفت رسید.

 عبداله معصوم نژاد، رئیس اتاق اصناف و عضو هیأت منای دانشگاه آزاد اوز با تشریح شیوه های نوین مدیریتی به ساختار اتاق اصناف و ساماندهی کسبه در اوز اشاره و خاطرنشان کرد: اتاق اصناف با همکاری کاسبین سعی در رونق کسب و کار دارد. وی در خصوص روند دانشگاه آزاد و لزوم توجه به ساخت جاده مربط نیز نکاتی را عنوان کرد.

هماپیشداد بانوی فعال در تشکل ها از ضرورت تشویق آحاد مختلف در فرایندهای فرهنگی و اجتماعی به گوشه هایی از مشارکت زنان در سطح شهر اشاره کرد.

 مهندس محمد باغی، کارشناس ارشد شهرسازی و مقیم شیراز، خشنودی خود را از تشکیل این جلسه ابراز و حضور پرتعداد جوانان در آن را مهم تلقی کرد و گفت: ضرورت دارد حاصل هر نشستی با درست اورد و خروجی باشد. وی افزود: هر طرحی نیاز به کارگروهی تخصصی دارد و برای ماندگاری کارگروه ها، ضرورت دارد مدیران مسئول مصوباتی را پیاده کنند.

 مهندس احسان امیری، استاد دانشگاه آزاد و مدیر سینما فردوسی اوز، با اشاره به 8 حضورساله خود در اوز اظهار کرد: ایجاد راه بایستی جدی گرفته شود. وی به تصمیمات در شهرستان های فسا و نی ریز نیز پرداخت و یادآور شد: هر دو شهر احساس می کردند برای خروج از رکود نیاز به راه آهن یا ایجاد کارخانه ای بزرگ دارند. آن ها مزیت جاده را بسیار با اهمیت دانستند و روی هر دو برنامه ریزی کردند. امیری از اقدامات موثر کارهای عملی در دانشگاه آزاد اوز نیز سخن گفت و خاطرنشان کرد: کارهای متنوع و در راستای درگیر کردن دانشجویان با مهارت های مختلف در این دانشگاه صورت می گیرد که جدا از مسابقات، روی ساخت انیمیشن نیز دارد برنامه ریزی می شود.

مهندس ناصر خضری، مدیر دانشجویی و کتابخانه، در سخنان خود از دانشگاه به عنوان سازمانی یاد کرد که همه اقشار، نهادها و تشکل ها می توانند از آن استفاده کنند .وی ارتباط مستمر مردم و مسئولان را عامل پویایی این موسسه آموزش عالی دانست. وی در جایگاه دبیر هیأت امنای راه مربط اظهار کرد: اوز دارد در گوشه ای قرار می گیرد و با ساخت راه چک چک (گراش به زینل آباد)، خنج به بخش جویم، در گوشه قرار گرفتن اوز بیشتر نیز خواهد شد. بنابراین برنامه ریزی برای ساخت راه مربط ضروری است. وی از اماده شدن نقشه این جاده توسط شرکتی معتبر خبر داد.

 فاطمه کمال نژاد، کارمند دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و نویسنده مسائل جتماعی، از همشهریان خواست برای مشارکت بیشتر همواره پایگاه های خبری شهر را رصد کنند. وی از راه اندازی پایگاهی برای انعکاس رویدادها و تبادل دیدگاه های شهروندان توسط شورای اسلامی شهر خبر داد.

بهرام رفیعی، عضو و خزانه دار هیات امنای دانشگاه آزاد با بیان عضویت خود در هیات امنای دانشگاه آزاد و روند برنامه ریزی شده و بی وقفه دانشگاه که کل جامعه اعم از پیر و جوان در آن مشارکت یا به فعالیت می پردازند، ترتیب برنامه نوروزی را گامی موثر برای زنده نگهداشتن سنت ها و ارزش ها دانست و اظهار کرد:

نوروز این جشن طبیعت مختص ما ایرانی ها و برخاسته از طبیعت ایرانی و نتیجه هوش و ذکاوت ما ایرانی هاست که اگر نبود ما این جا، از نقاط مختلف ایران و دنیا دور هم جمع نبودیم و نه تنها برای ایرانیان با مرز کنونی بلکه برای فلات ایران زمین با مرزهای وسیع تر 2میلیون 600 کیلومتر مربع و شامل بسیاری از کشورها ست که می تواند ما را به هم پیوند زند .

 به عنوان عضو هیات امنا که از آغاز با آن بودم: دانشگاه  امتیازی بود که باید گرفته می شد و گرفته هم شد و روزی که زمینی بود و عیان نبود بنده نوشتم و اکنون با چنان عظمتی عیان هست و نمایان و آن را که عیان است چه حاجت به بیان است و آفتاب آمد دلیل آفتاب گر دلیلت باید از وی رو متاب و اکنون باید از زبان دیگران دانشجویان و مردم شنید خوشتر آن باشد سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران با این تجهیزات عظیم که ما داریم یک قدم پا را فراتر نهیم و دنبال دانستن باشیم و این را در دانشگاه باید جستجو کنیم و این حلقه گم شده را در زنجیره آموزشی خود پیدا کنیم و دنبال دانشجوی فعال و استاد باسواد و مدیریت لایق باشیم تا این امر تحقق گردد.

 در مسائل شهری نیز خاطرنشان کرد:

تعامل در داخل و بین خود و دیگران ضامن پیشرفت شهری است دنیای امروز با تعامل پیش می رود نه با تقابل و دبی به عنوان یک جزیره کوچک همایش های جهانی با شرکت 4000نفر و صدها سخنران برجسته و نظریه پرداز جهانی چون فراسیس فوکویاما برگزار می کند و این یعنی تعامل و ما هم می توانیم به دنبال این تعامل در داخل با خود و در بیرون با دیگران باشیم .

مهندس سعید امیری، استاد دانشگاه آزاد، در مورد راه های پیموده شده برای گرفتن پروانه فعالیت سینما فردوسی نکاتی را عنوان و خاطرنشان کرد: سینما فردوسی اوز با رویه تعاملی تلاش دارد به روزترین فیلم های سینمایی را به روی پرده ببرد.

وی خاطرنشان کرد:

من به عنوان عضو کوچک از خانواده دانشگاه آزاد اوز چیزی که از عبدالعزیز خضری و خانواده دانشگاه آزاد یاد گرفتم این بود که آدم یا نباید کاری را انجام بدهد ، یا باید به بهترین شکل کار را انجام بدهد .ما در زندگی همیشه به دنبال راهکار هستیم ولی فراموش نکنیم که پیشرفت در کار با کسب اطلاعات است. دانش از کار باعث انجام و به پایان رسیدن کار می شود . تاثیر ما در زندگی یک شخص و یا جامعه حتی کوچکترین تاثیر باعث برگشتن تمام خوبی ها به زندگی خودمان می شود . ابتدا تشکر می کنم فروغ هاشمی که در شروع کار سینما و هماهنگی با اداره ارشاد استان بسیار ما را یاری کردند . نکته ایی در مورد سینما که در نظرم وظیفه هست که بگویم این هست که سینما، فرهنگی هست که با دیدن پیشرفت می کند ، با دیدن رشد می کند و با دیدن به روز می ماند . با دیدن زنده می ماند و بزرگ می شود . مثلا فیلم لاتاری که آن هم به خاطر حمایت رییس دانشگاه و تقی زاده مدیر سینما جهرم توانستیم پخش کنیم ، پس اگر حمایت نکنیم از این فرهنگ ، به حال سینما گراش و لار دچار می شویم . در مورد آموزش نکته ایی وجود دارد که دانشگاه های بزرگ وقتی می توانند خوب کار کنند که در هر رشته چند هیئت علمی با دانش های تخصصی متفاوت وجود داشته باشد .

احمد خضری، دبیر هیأت امنا ، موارد مطرح شده مصوب را که به تاییدحاضران رسید به شرح زیر خواند.

١-دعوت و حضور افراد در این جلسه نتیجه دانش مردم اوز است ٢-رمز ترقى و پیشرفت اوز ، وحدت و همدلى است ٣- حضار از بزرگان شهر درخواست کردند تا ابتدا اختلاف موجود در شورا را برطرف کنند ۴- نقش دانشگاه ها بویژه دانشگاه آزاد اوز در عمران و توسعه اوز مورد تحسین قرار گرفت ۵- براى گریز از بن بست اوز ، احیاء جاده مربط و ساخت کارگاههاى تولیدى بسیار موثر و ضرورى است ۶- سرمایه گذارى در شهر موجب کاهش وابستگى به غیر مى شود٧- تشکیل یک انجمن براى امور اقتصادى ضرورى است ٨- بهتر است علاوه بر کار فرهنگى به امور اقتصادى نیز توجه شود ٩- تشکیل کارگروه فعال اقتصادى بسیار ضرورى است ١٠-براى پیشرفت و توسعه اوز به کارگیرى افراد متخصص و کارشناس غیر بومى ضرورى است ١١- براى روشن شدن بیشتر افکار عمومى تشکیل جلسه در رابطه با جاده مربط  و امور اقتصادى ضرورى است ١٢- شوراى شهر و ادارات مختلف اوز پیوسته آماده پذیرش پیشنهادات شهروندان ساکن و غیر ساکن اوز مى باشند ١٣- بهتر است کارهاى فرهنگى و اقتصادى و غیره با محوریت شورا انجام شود تا از موازى کارى جلوگیرى شود ١۴- حضار از قسمت هاى مختلف دانشگاه بازدید کردند ١۵- آقاى ابراهیم فقیهى بخشى از هزینه ساخت سردرب دانشگاه راتقبل نمود که مورد تشویق حضار قرار گرفت

ساعت 13 عبدالعزیز خضری با خواندن دو بیت شعر حافظ:

 هر چند پیر و خسته دل و ناتوان شدم

 هر گه که یاد روی تو کردم جوان شدم

شکر خدا که هرچه طلب کردم از خدا

بر منتهای همت خود کامران شدم

جلسه را با قدردانی از تجلیل جمع به پایان رساند و از کسانی که تاکنون دانشگاه را از نزدیک ندیده بودند خواست دیدن کنند. جمعیت زیادی از همه بخش ها بازدید کردند و دقایقی در تالار سینما فردوسی خلاصه ای از فیلم های لاتاری، پسرعمو دختر عمو، آینه بغل، را تماشا کردند. در بدرقه پایانی از جمع و در محوطه، رئیس دانشگاه در خصوص ادامه عملیات عمرانی در ضلع شمالی طبقه هم کف، ساخت المان در میدان نیایش، آسفالت بلوار دانشجو، داشتن برنامه برای تبدیل محوطه به تفرجگاه ، ایجاد کافی شاپ و ساخت سردر ورودی صحبت کرد.

در این گزارش، محمدابراهیم فقیهی، شهروند مقیم شیراز با ابراز رضایت از طراحی و جاذبیت های ساختمان و محوطه ،از مشارکت برای ساخت سردر ورودی خبر داد که به شدت مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[19/1/1397] : خداخیر بدهد بخیران و جناب آقای فقیهی که تقبل اینکار لازم را عهداه دارشده اند درود بدست اندرکارانیکه سبب جلب نین خیر همشهریان از هر نقطه ایران و جهان میشوند سردر برای دانشگاه با آن بلوار و میدانهای زیبا کار واجب و لازمی است
 
اوزی[19/1/1397] : متاسفانه دانشگاه آزاد اوز داره بیسواد تحویل جامعه میده. استادا هیچی یاد نمیدن فقط نمره میدن. ساختمون ساختن که دانشگاه ساختن نیست
 
ابراهیم نجم الدینی[19/1/1397] : هرکدام ازمدعوین نکته نظرات خودبیان داشته اند قاعتاً خیرازمهمانان نوروزی ؛بهترنبودافرادیکه برای اوز دل میسوزانندولی پولدارنیستندهم درچنین نشست هایی دعوت میشدند؟؟
 
سهیلا [19/1/1397] : چرا هیچ عکسی درخبر نگذاشتید
 
محمد [19/1/1397] : متن گزارش را مجددا بخوانید جملات ناقص وتودرهم برهم هست درستش کنید درهرحال بخاطر این ابتکار خیلی بوده که همشهریان را دورهم جمع کردید
 
بدرالنسا [19/1/1397] : ما شاء الله خدا خير انديشان را زياد كند
 
اوزی[20/1/1397] : از همت اقای ابراهیم. فقیهی به خاطر. هزینه. سر در دانشگاه. تشکر میکنیم
 
شهروند[20/1/1397] : در قضیه. ارتقا اوز به شهرستان صحبتها. کما کان. کلی. ونا مشخص است. در حالیکه دولت کار ارتقا وتقسیمات کشوری. را اغاز کرده اما در اوز تحرک ویا بک هییت ارتقای مشخص وجوابگو به. افکار عمومی. وجود. ندارد مسولین. معتمدین. وشورای شهر باید با کمک مالی. بزرگان. وخیر اندیشان. اوزی. این کارمهم. را با جدیت. درتهران. دنبال کنند
 
کاسب قدبمی محل[20/1/1397] : سلام بر همه اوزیهای داخل وخارج مساله اصلی اوز ارتقای. اوز است همه. باید دور این مساله جمعوکمک. کنیم در مراسمها وگرد هم اییها بیشتر از همه چیز. روی. ارتقا اوز که. کلید. همه مشکلات بخش اوز. است. تکیه. کنیم. اوز. بودجه ندارد. وباید. شهرستان شود. تا. دارای بودجه مستقل شود
 
آریدا جباری [20/1/1397] : این کمکها جوابی به اعتماد و درستکاری شما ریاست دانشگاه هست. باید از شما سپاسگزار بود. خدا قوت
 
آشنا [21/1/1397] : آقای عبدالعزیز خضری خبر و عکسهای جالب فرستاده میشود امروز دوباره بابن فکر افتادم که اگر راهی پیدا بشود که عبور تماشاگران سینما از دری غیر از درب عمومی دانشجویان پیدا شود خیلی عالی می‌شود.همچنین در این فکر بودم که مدیریت شما در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی فوق العاده است چرا که دانشگاه را مرکز مهم تلاقی افکار و اندیشه های نسل قدیم و نسل جدید کرده اید، نه تنها این که مرکز تلاقی افکار فرهنگی و دانشگاهی ساخته اید.باز آرزو کنیم که در مدیریت ماندگار شوید حتی اگر جانشینی برای خود تعبیه کرده باشید.این مدیریت فعال و سیال از نعمت های خدایی است که اوز و دانشگاه از آن نصیب برده و می‌برد. پاینده باشید. برقرار باشید.
 
مریم [22/1/1397] : خبرهای پیام دانش با عکسش جذابترین است ولی این خبر بک عکس هم نگذاشتید موضوع چی!
 
نام: