جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه های آموزش عالی وزارت علوم در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - 00:08:15 ]

هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت

دانشگاه های آموزش عالی وزارت علوم، نحقیقات و فناوری

در دانشگاه آزاد اسلامی اوزرئیس هیأت نظارت و ارزیابی: بازدید هیأت نظارت و ارزیابی از دانشگاه های منطقه از جمله دانشگاه آزاد اسلامی اوز دارای ویژگی هایی بود که توسط هیأت، با اهمیت لازم، به مقامات مسئول انعکاس خواهد یافت.


 

مهندس میثم رضائی، از اعضای هیأت نظارت، پس از بازدید از جاجای دانشگاه آزاد اسلامی اوز به اتفاق دکتر قاسمعلی مقتدری رییس دانشگاه پیام نور مرکز اوز، اظهار کرد:


 

دانشگاه با ساختاری مطلوب بنا شده و وجود این همه امکانات کیفی در یک ساختمان که شاید در بزرگترین دانشگاه های شیراز هم یک جا دیده نشود، از ویژگی های قابل توجه آن است.

وی پراکنده نبودن ساختمان دانشگاه را در این موقعیت کمبود دانشجو نشانه یک برنامه ریزی هدفمند ارزیابی و خاطر نشان کرد:

از روند دانشگاه آزاد اسلامی اوز، برداشتی مثبتی گرفته شده است.


مهندس رضائی، پس از آن به طور جداگانه با جمعی از استادان، دانشجویان و کارکنان به صحبت پرداخت و از نزدیک وضعیت امور اداری، مالی، آموزشی و پژوهشی ومیزان رضایت مندی از رییس و کارکنان  را بررسی  کرد و گفت:


 

همه این ها به مراجع ذیربط در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گزارش خواهد شد.


 

وی  با بیان رضایت جدی مجموعه دانشگاه از مدیریت و دیگر عوامل انسانی، خواستار برقراری سرویس برای دانشجویان و استخدام اعضای هیأت علمی شد و افزود:


 

این دانشگاه با داشتن استادان تمام وقت، قابلیت پیشرفت زیادی دارد.


دکتر مهدی همتی، از دیگر اعضای هیأت نیز با تایید نظر مهندس رضائی از چشم انداز محوطه و ساختمان به نیکی یاد و اظهار کرد:


سنت معماری خوبی برای ساختار محوطه و ساختمان به کار رفته است که می تواند در نوع خود در ملاک ارزیابی از امتیاز ویژه برخوردار شود.

دکتر حمیدرضا ملکی، رئیس هیأت نیز در تایید سخنان همکاران خود نکاتی را بیان کرد.

دکتر فروغ حسین پور، از دیگر اعضای هیأت بود.

لازم به توضیح است، موقع حضور هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه های آموزش عالی استان فارس،


 

جلسه ای با شرکت کلیه کارکنان برگزار شد و در آن عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه، روند دانشگاه را گزارش داد و دیگر کارکنان(مهندس ناصر خضری، پروانه پدرام، آمنه روستا، پگاه بالانچی و شیما رحمان پور) سئوال های اعضای هیأت نظارت و ارزیابی را پاسخ دادند و اقدامات حوزه خود را بیان کردند.

 
   
نظرهای شما :  
فریبا[23/12/1396] : موفق و پیروز باشید
 
اوزی [23/12/1396] : استخدام هیئت علمی از اولویتهای یک دانشگاه است که امیدوارم دانشگاه آزاد با سازندگبهای خوب وپی درپی داشته است دراینمورد هم اقدام کند
 
اوزی آلمان[23/12/1396] : خوشبختانه سایتهای خبری اوز مارا از زادگاه بی خبر نمی کند دارد نوروز و عید باستانی میرسد و قبل از همه برای همشهریانم آرزوی سالی خوش همراه با موفقیت دارم. ولی حرفی که باقی میماند ارتقا نیافتن بود که ذهن هر اوزی و دوستدار اوز را بخودمشغول ساخته است که امیدوارم در اول سال نو بنتیجه برسد
 
به. همشهری از المان[24/12/1396] : حرف. ارتقا. ارزوی. همه. همشهریان در داخل. وخارج است که شورا شهز. ومسولین محلی. باید. انرا خیلی. جدی. بدانند که همه. اوزیها. منتظر. اعلام. ان هستند
 
حمید[24/12/1396] : با حرحرک لاک پشتی که ششورای شهر دارد فکر نکنم از ارتقای اوز حالا حالاهاخبری شود
 
فاطمه [24/12/1396] : متاسفانه سایتهای خبری اوز فقط نقل قول میکنند وهیچ اراده ای برای حفظ شان روزنامه نگاری از خود ندارند وبیشتر نقش گروه واتساپی دارند تا نقش یک سایت هرکدام وابسته بجناحی خاص هستند همه شان محافظه کار وثناگوی قدرت بنابراین ازسایتها ورورنامه های اوز نباید انتظار داشته باشیم صدای مردم ودرد دل مردم باشند ظاهرا وقتی مسئله ارتقا برای مسئولین ریز ودرشت اهمیتی ندارد پس سایتو و روزنامه سر پیاز یا ته پیازند
 
فاطمه [26/12/1396] : متاسفانه گروههای ارزشیابی بچیزی که توجه ندارند کیفیت درس است!
 
نام: