دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  22 اسفند چهارمین سالروز بهره برداری از پردیس دانشگاه
[ سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - 06:37:54 ]
22 اسفند چهارمین سالروز بهره برداری از پردیس دانشگاه

درج سخنان دانش آموخته و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی اوز در روز 18 اسفند

امروز 22 اسفند 96 چهارمین روز بهره برداری از پردیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز در نظرآباد و مکان ملکی خود است. بدین مناسبت از نیکوکاران و هیأت امنای دفاتر دبی، اوز و مسئولان به ویژه همراهان صبور، استادان، دانشجویان و کارکنان که زمینه رشد دانشگاه و پیشرفت عمرانی آن را موجب شده اند و شهروندان و مسئولانی که در فراخوان دانشگاه برای پاسداشت مناسبت های برجسته در اسفند ماه در این برنامه پیاده روی شرکت کردند، قدردانی می شود


علی تیرزن دانش آموخته و
سیده فرشته سادات حسینی
، دانشجوی رشته تربیت بدنی، این دانشگاه
روز جمعه 18 اسفند 96 در نکوداشت این روز مهم در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی اوز و در آیینی پویا و به یاد ماندنی، در حضور جمعیت شرکت کننده به نمایندگی از طرف مسئولان صحبت کردند، که متن سخنرانی شان به شرح زیر درج می شود:

چهارمین سالروز بهره برداری از پردیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز در حضور شما بزرگواران که در حقیقت صاحب واقعی آن هستید با مناسبت های روز احسان و نیکوکاری، روز درختکاری، ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن و پیشاپیش سال نو شمسی 1397 گرامی می داریم و افتخار هیات امنا، انجمن طبیعت گردی تاگاره، منابع طبیعی، بخشداری، شورای اسلامی، شهرداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، برق، انجمن نواندیشان، انجمن دوستداران محیط زیست، ورزش و جوانان است که دعوت دانشگاه آزاد اسلامی اوز را اجابت کرده و تشریف آورده اید. 22 اسفند ماه 1393 دانشگاه آزاد اسلامی اوز پس از 7 سال در مکان ملکی خود مستقر گردید .

نتیجه تصویری برای دانشگاه آزاد اوز

این دانشگاه، از مهر ماه 1386 در اموزشگاه شادروان حاج محمد هادی خضری اجاره ای آموزش و پرورش فعالیت آموزشی خود را به کمک مردم و مسئولان به ویژه هیات امنای دفاتر دبی و اوز و انجمن علمی فرهنگی دفتر دبی، آغاز کرد و از 22 اسفند ماه 93 با حضور جمع علاقمند و طی یک پیاده روی مردمی به بهره برداری رسید.
مشارکت و کمک جمعی برای این دانشگاه دارای اهمیت است زیرا روزی که تصمیم گرفته شد به این جا نقل مکان شود در باورها نمی گنجید که چنین تصوری منجر به عمل شود زیرا بسیاری از امکانات از جمله راه ورود مهیا نبود ولی به همت کارکنان و با همکاری جمعی دانشجویان شاغل بیشتر امکانات از محل سابق به ساختمان کنونی آورده شد.


آن موقع ورودی به پردیس مشکل وجود داشت، جاده ناهموار و دارای معارض بود و از هیچ جا اجازه ورود نبود، آب هم نداشتیم که با کمک بخشدار فعلی برای ورود اجازه موقت گرفته شد و با کمک رییس وقت اداره آبفا، انشعاب آب گرفته شد درحالیکه ساختمان فاقد نما بود.
 
و امروز 18 اسفند 1396 بیشتر امکانات وجود دارد، و روی آخرین بخش 605 مترمربعی ساختمان کار نهایی صورت می گیرد. این دانشگاه در راستای استفاده مطلوب و در همین ساختمان 5000 مترمربعی علاوه بر فضای مطلوب آموزشی، دارای کتاب خانه مجهز و 6 تالار جلسه، ویدیو کنفرانس، کف تئاتر، ورزشی، کنفرانس می باشد و امید است در چهار ماه آینده، با ایجاد کارگاه تجهیزات آزمایشگاهی و مکانیکی بر تعداد تالارها افزوده شود.

با افتخار اعلام می شود این دانشگاه خود را بازوی محکم شورای اسلامی، شهرداری و دیگر ارگان ها می داند.
افتتاح سینمای بخش اوز که در این دانشگاه قرار دارد در راستای هماهنگی و همیاری با مراجع پیش گفت از جمله ارگان های فرهنگی به ویژه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محقق گردیده است.

برای گرفتن مجوز راه اندازی سینما گام های زیادی برداشته شده  و انتظار است با گرفتن فیلم های روز از اتحادیه سینمای کشور، سینما در طول سال باز باشد.

از نظر وسایط ارتباط جمعی، افتخار دانشگاه است که خود را در متن افکار عمومی و رسانه های همگانی و متولد عصر اوز و کتاب خانه بانو بداند.

دانشگاه از نظر رسانه فعال است و دارای پایگاه خبری بروز «پیام دانش» و فصل نامه «باپیام دانش اوز» است و متناسب با فرهنگ مردم بخش اوز هر سه ماه منتشر می شود.
قبلا عرض شد سه سال قبل جایی برای ورود به این ساختمان وجود نداشت ولی امروز صاحب بلوار دانشجو و دو میدان دانشجو و نیایش هستیم و امید است با آسفالت بلوار در 4 ماه آینده و به مدد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از این بلوار استفاده شود و محوطه ای که ملاحظه می شود در نظر است تبدیل به بوستان عمومی شود و در اختیار شهروندان قرار بگیرد و از کارآفرینان دعوت به عمل می آید در این برنامه عمومی و رفاهی مشارکت و سرمایه گذاری کنند.
به مناسبت روز درختکاری یک هکتار زمین با غرس 100 نهال درخت تبدیل به بوستان می شود و با این اقدام زمین اختصاص یافته دانشگاه به فضای سبز به 6 هکتار رسیده است. و اما، دانشگاه آزاد اسلامی اوز به همت نیکوکاران به ویژه در دبی و همراهی هیات امنا سعی دارد با برنامه های عملی در راستای کیفیت آموزش حرکت داشته باشد و دانشگاه نیازمند هیأت علمی تمام وقت ثابت است که روی آن بایستی سرمایه گذاری سنگین شود و برای به تصویب رساندن یک رشته تحصیلی به اعتباری معادل سیصد میلیون تومان برای حقوق و مزایای آنان احتیاج است.
بنابراین برای داشتن یک دانشگاه با کیفیت مستلزم استمرار پشتیبانی مالی است که این نه برای اوز که با کمبود دانشجوی فاحش روبروست بلکه دانشگاه های معتبر جهان که از جمعیت زیاد دانشجویی بهره می برند، نیز از کمک های مالی بسیار قابل ملاحظه مردمی برخوردار هستند.

سخن پایانی بار دیگر از طرف هیات امنا، ریاست، استادان، کارکنان و دانشجویان از همه شما سپاسگزاریم و سال نو شمسی 1397، پرباری برایتان از خداوند متعال آرزو می شود.
 
   
نظرهای شما :  
اوزی[22/12/1396] : تبریک بخاطر اینکار بزرگی که توسط ریاست وهیئت امنای دانشگاه آزاددر دبی انجام شد وساختمانی زیبا که نگین ساختمانهای اوز است ساخته شدباید هم خوشحال شد ومردم اوز از وجود چنین دانشگاهی خوشخال باشند وبفرزندان خود که دراین دانشگاه زحمت میکشندخسته نباشد بگوید
 
اوزی[22/12/1396] : تبریک. می گوییم به دست اندر کاران. اما همه قبول داریم که دانشگاه. نباید در زمینه توسعه وکارهای ساختمانی بیس از این. ادامه. دهند تنها. کمبود دانشجو. وتعدد دانشگاه ها در اوز وعدم کیفیت دانسگاههای موجود نشان از اشباع شدن. این مراکز در اوز. ومنطقه. است. بگذاریم. سرمایه.وهمت. خیران. ونیکوکاران. در سایر جهات. ودیگر نیازمندیهای. شهر اوز. هدایت. شود. ا شهرداری. وشورای شهر اوز در جهت توسعه وعمران شهر به کمک. همشهریان. نیاز. فراوان. دارند. با تشکر. از همه. دلسوزان
 
حاضر. درراهپیمایی[22/12/1396] : تا اینجایش. عالی است اما. انصافا بیشتر ادامه ندهید که اینده اموزش عالی دراوز. وایران بیشتر ازین ظرفیت وکشش ندارد. اوز مشکلات دیگری هم دارد که خیران وبزرگواران باید. برای انها کمک نمایند.هر چه. ساختمان. وابنیه دانشگاهها در اوز. بیشتر شود دراینده. نگهداری انها. هزینه. زیادی. می خواهد
 
محمدطاهر قاضی زاده [22/12/1396] : عرض سلام، تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن سال نو، شکوفه زدن گل ها و بهار طبیعت به حضور حاج شیخ عبدالعزیز قاضی زاده، مفتی اهل سنت جنوب لارستان و امام جمعه شهرمان اوز و عضو ارشد هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، در این سال جدید با دعای خیر مردم شهرمان از خداوند بزرگ سلامتی و بهبود کامل شماو طول عمر با برکت در کنار خانواده تان خواستاریم. تا همان طوری که همواره خدمتگزار مردم شهرمان اوز بوده اید با سلامتی کامل بتوانید خدمتگزارشان باشد. و السلام علیکم و رحمه اله و برکاته محمدطاهر قاضی زاده متصدی خدمات دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز
 
محمدطاهر قاضی زاده [22/12/1396] : عرض سلام، تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن سال نو، شکوفه زدن گل ها و بهار طبیعت به حضور رییس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، جناب آقای محمدصدیق پیرزاد، و دیگر اعضای هیأت امنای دانشگاه، ریاست، استادان و کارکنان، امیدوارم که سال خوب، خوش و بانشاطی در کنار خانواده تان داشته باشید و خداوند به یکایک شما سلامتی کامل عطا فرماید تا بتوانید آن چنان که در طول سال های گذشته جهت پیشبرد اهداف دانشگاه زحمت کشیده اید در این سال جدید هم همگام و همراه با این دانشگاه، در خدمت زادگاه خویش، اوز باشید. محمدطاهر قاضی زاده متصدی خدمات دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز
 
همشهری [22/12/1396] : همشهری اوزی خوبم سلام من به این وارد نمیشم دانشگاه دراوز زیاده ویا چرا پولها فقط باید بسوی دانشگاهها سرازیر شوند همه شنیده ایم دانشگاه آزاد خیر مشخصی نداشته وهمه محصول کمک عمومی است پس خیرین متعدد با رضایت پول داوند وکسی آنها را بزور وادهر بدادن پول نکرده واز طرفی شرکتزیاد مردم درمراسم پیاده روی دانشگاه آزاد درروز جمعه نشانه حمایت مردم بود پس رضایت اکثریت با خوددارد بنابراین شهرداری وشورای اوز که اولا خودشان از هرچیز درآمد دارند همین عوارض سالیانه ماشینها حساب کنید بینید چقدر زیاد است ودرآمدهای انواع واقسام دیگر بویژه مالیات که شنیدم سالی 500 میلیون تومن تخمین زده شده بازهم به آن کاری ندارم منظورم آینیست است که شهرداری وشورا هم بروند از خیرین کمک بگیرند
 
محمدطاهر قاضی زاده [22/12/1396] : هم اکنون به یاری خداوند بزرگ و با زحمات ریاست محترم دانشگاه، آقای احسان امیری و سرکار خانم بهبین، استادان محترم و سایر همکاران محترم این دانشگاه، سالن سینما دانشگاه آزاد اوز راه اندازی شده و از روز چهارشنبه اولین برنامه اجرایی آن در سالن دانشگاه آزاد اوز برگزار می شود و از علاقمندان که می خواهند در این برنامه شرکت کنند دعوت می شود جهت دریافت بلیط به دانشگاه آزاد مراجعه کنند.
 
محمد زندیان [22/12/1396] : بسیار عالی ومبارک است کاری هنری وارزنده
 
علوی[22/12/1396] : از کجا تا کجا خسته نباشد درود برهمه دست اندرکاران دانشگاه آزاد دراوز
 
فاطمه ازدبی[22/12/1396] : السلام عليكم بله خيلي خوشحال شدم بالاخره بعد إز تلاش زياد سینما به انجام رسيد
 
عبدالله[22/12/1396] : سالگرد دانشگاه آزاد وبرگزاری برنامه خیلی جذاب پیاده روی لازم میدانم به همه کسانیکه بانی و باعث تاسیس این دانش گاه شده تبریک بگویم واز آقای تیرزن که بخوبی برنامه سالگرد دانشگاه را اجرا کردند تشکر میکنم
 
کاسب [23/12/1396] : میگند بنگاههای ملکی همه درگرانی زمین واجاره ها نقش زیاددارند
 
تهمینه [23/12/1396] : تشکر از اطلاع رسانی مرتب وتاسیس سینما دراوز که واقعا چیز لازمی بود تقدیر وتشکر
 
احمد [23/12/1396] : آقای تیرزن مجری خوبی بودند ولی چرا اینقدر دچار گرفتگی صدا میشدند کلا برنامه خیلی خوبی بود و همشهریان محترم هم خوب شرکت کرده بودند همه چیز خوب بود
 
شفیعی[18/1/1397] : بنوبه خودم وبعنوان یک اوزی که درشهرم نیستم از موفقیت و ترقی دانشگاه آزاد افتخار میکنم موفق باشید
 
نام: