جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  تشکیل اولین جلسه از دوره دوم حلقه کتاب خوانی دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - 06:56:45 ]
تشکیل اولین جلسه از دوره دوم حلقه کتاب خوانی دانشگاه آزاد اسلامی اوزاولین جلسه از دوره دوم حلقه کتابخوانی باشگاه کتاب دانشجویان دانشگاه با شرکت 12 نفر از اعضای باشگاه و حضور استادان، رئیس و کارکنان در تالار کتاب خانه مولوی (خیریه حاج ابراهیم کریما) برگزار شد.

نتیجه تصویری برای شیما رحمان پور اوز

شیما رحمان پور، مجری طرح کتاب خوانی، اظهار کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی اوز از سال 95 آمادگی خود را برای گسترش امر کتاب خوانی با مشارکت آموزش و پرورش ابراز کرد.


http://payamedanesh.com/UserFiles/Image/1995jlse5.JPG
وی یادآور شد:

با وجود حمایت رییس آموزش و پرورش اوز و همکاری بعضی مدیران و دانش آموزان مدارس اما برنامه آن گونه که نظر دانشگاه بود پیش نرفت.


نتیجه تصویری برای ‫مسابقه کتابخوانی اندیشه های تربیتی payamedanesh‬‎

رحمان پور با بیان وجود مشکلات و تنگناهای مختلف برای همه مسئولان اما ابراز امیدواری کرد این طرح اساسی به شکل های مختلف دنبال می شود و از ترم مهر ماه  96 با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و با تشکیل باشگاه کتابخوانی طرح را ادامه داده و علاقمند هستیم در سطح شهر و بخش گسترش پیدا کند.

پس از آن، اعضا جهت تشکیل مرتب و بی وقفه حلقه مطالعاتی ترم جدید برنامه ریزی کردند و در خصوص برگزاری بهتر و کیفی تر جلسات و معرفی کتاب به تبادل نظر پرداختند و پس از رای گیری، کتاب پیرمرد و دریا نوشته ارنست همینگوی با بیشترین آرا انتخاب شد و از شرکت کنندگان خواسته شد قبل از شروع جلسه بعدی، کتاب را مورد مطالعه قرار دهند تا خوانش جمعی و نقد و بررسی آن به شکلی اصولی تر پیش رود.

عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه که در جمع دانشجویان عضو حلقه کتابخوانی حضور یافته بود، طی سخنانی اظهار کرد:

دانشگاه با دانشجو معنا پیدا می کند، اگر دانشجو نباشد دانشگاهی هم وجود نخواهد داشت.وی افزود:

با وجود نیازمندی گسترده به منابع مالی که دامنگیر دانشگاه ها از جمله این مرکز که از روز ایجاد هم سرمایه پیش بینی شده یا نیکوکاری که اعتبار مورد نیاز ساختمان را تقبل کند، در دست نداشته است، با این حال، این معضل موجب نشده است که دنبال ساخت ساختمانی مناسب نباشیم.

رئیس دانشگاه خاطر نشان کرد:

در حال حاضر دارای 7 تالار مستعد برای فعالیت دانشجویان هستیم و از استادان و خود دانشجویان انتظار است از آن استفاده مطلوب به عمل آید.

خضری با برگشت به صحبت اول خود و در بیان محور قرار داشتن دانشجو برای دانشگاه، یادآورشد:
ضرورت دارد
دانشجویان، بسته به استعداد خود، دنبال اقدامات مختلف  باشند و منتظر درخواست بخش های فرهنگی، آموزشی و آموزشی نمانند.

وی با ابراز خشنودی از انگیزه اعضای باشگاه یادآور شد:

با کمک شما بایستی دارای تیم های متعدد کتابخوان، چه در دانشگاه بلکه خارج از آن نیز باشیم.
علیرضا کشفی نیا، استاد ادبیات دانشگاه، از دانشجویان خواست سیر مطالعاتی پیش بگیرند و به شکل هدفمند جلسات را دنبال کنند و این کار با شروع مطالعه از کتاب های ساده تر و به تدریج کتاب هایی کمی پیچیده تر میسر خواهد شد.

در این جلسه علاوه بر نامبردگان، بهاره بهبین، فاطمه قاسمی، از استادان، زینب آگاهی، فارغ التحصیل، محمدمهدی نادرپور، امید ریاحی، نگین ملک پور، علی اکبر امانی، نازآفرین جعفرپور، شهربانو افشاری، فروغ شمسی، مریم شرفی، از دانشجویان حضور داشتند.
 
   
نظرهای شما :  
فرشته [21/12/1396] : امیدوارم امسال درانتخاب باشگاه کتابخوانی عدالت رعایت شود و حق بحقدار برسد خیلی باشگاهها درکتار هیئت مدیره فوق العاده کار کردند ولی بهره ای از زحماتشان نبردند
 
ملکی [21/12/1396] : تبریک بخاطر افتتاح سینما وتبریک بدانشگاه آزاد تبریک بخاطر همه تلاشهای ریاست پرتلاش وبا برنامه دانشگاه
 
فروغ[21/12/1396] : درود به دانشگاه اینشاالله امسال تیم باشگاه کتابخوانی دانشگاه آزاد در ایران رتبخ اول کسب کند
 
ازبندرعباس ساعی[22/12/1396] : کسانیکه اطلاع دارند که چرا اسفالت جاده. اوز گراش در قسمت اوز تعطیل شده است لطفا اطلاع رسانی کند درحالیکه سایر جاده های منطقه. لارستان درحال اسفالت کردن هستند
 
نام: