جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  هیأت تحریریه فصلنامه با پیام دانش اوز دانشگاه آزاد اسلامی اوز تشکیل شد و مطالعه پنجمین شماره را بررسی کرد.
[ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - 09:41:04 ]

هیأت تحریریه فصلنامه با پیام دانش اوز دانشگاه آزاد اسلامی اوز تشکیل شد و مطالعه پنجمین شماره را بررسی کرد.

سردبیر فصل نامه: با وجود مشغله های زیاد کاری همکاران، تشکیل جلسه برای بررسی و انتشار مجله ضروری است و هیأت تحریریه ایجاب می کند برای کاهش خطای نگارشی و ویراستاری، خود را کاربردی تر درگیر ویرایش کند.


نتیجه تصویری برای پروانه پدرام

پروانه پدرام با بیان مشکلات انتشار نشریه اظهار کرد:

در صورتی که همکاران، استادان یا دانشجویان توانمندی های خود را برای نوشتن مطالب تولیدی بالا ببرند کار سخت انتشار مجله کمتر خواهد شد.

پدرام در ادامه بحث برای اتخاذ راه های مشارکت استادان دانشگاه در کارهای فرهنگی- پژوهشی پیشنهاد داد برای این که فعالیت استادان عینی تر باشد، مشارکت در نوشتن مطالب و ترغیب دانشجویان در این امر برای فصل نامه یکی از اقدامات می تواند باشد و چنان چه حرکتی دیده نشد دانشگاه ناچار به جایگزینی هیأت علمی خود خواهد شد.


 

اعضا آمادگی خود را برای ویرایش صفحات بخش بندی شده اعلام کردند.


 

رئیس دانشگاه با تکرار وظایف طراح فصل نامه (زینب آگاهی) اظهار کرد:


مسئولیت کارکنان امکان ورود به ریزه کاری ها را نمی دهد، بنابراین، ضرورت دارد طراح مسئولیت بیشتری در امور نشریه داشته باشد وخود  بسیاری از امورحل کند.


 

در ادامه، آمنه روستا، پگاه بالانچی، شیما رحمان پور، محسن مهرآوران و زینب آگاهی نظر خود را در خصوص مطالب فصل نامه بازگو کردند و برای طراحی روی صفحات جلد اول و آخر و عنوان های برگزیده، پیشنهادهای خود را ارائه دادند.


هیأت تحریریه با جمع بندی نظرات، اختیار نهایی شدن طراحی روی جلد و تعیین عناوین را بر عهده مدیر مسئول و سردبیر گذاشتند و به طور موقت آمنه روستا، مدیر مالی، به عنوان کمک سردبیر فصل نامه تعیین شد تا در غیاب وی همکاری داشته باشد.

عبدالعزیز خضری در جلسه، با تشکر ازفایزه طیوری مسئول کتابخانه بانو، کودک و نوجوان که امروز و ساعتی قبل،


در ابتکاری جالب با آوردن گلدانی از نهال یک درخت در راستای نهادینه ساختن فرهنگ اهمیت به درخت، گل و گیاه و کمک به گسترش فضای سبز در نونهالان، حرکت دیدار از اداره های مختلف را در دستور برنامه خود قرار داده اند قدردانی کرد و افزود:حضور فتحیه فتحی، شهرزاد حسین نیا، فایزه طیوری، الهه مرادی، پوران نجم الدینی، سحرساعی، ربابه و ریحان غفوری، از اعضای کتاب خانه، در پاسداشت روز درختکاری مغتنم است.


خضری از کتاب خانه بانو، کودک و نوجوان  و نشریه عصر اوز به عنوان دو جایگاه  ایجاد دو مکان تاثیرگذار رشد دانشگاه آزاد اسلامی اوز یاد کرد.

در جلسه، پیرامون چگونگی برگزاری همایش روز 18 اسفند که با پیاده روی از میدان نون و القلم  آغاز می شود برنامه ریزی های لازم صورت گرفت و از مهندس محسن مهرآوران و سعید شریفی، مهندس احسان و سعید امیری برای آماده ساختن تالار سینما و آماده کردن چاله برای کاشت صد نهال قدردانی به عمل آمد.

پگاه بالانچی، مدیر فناوری و اطلاعات، گزارشی را از ماموریت خود به شیراز و دریافت نرم افزار ثبت درخواست دانشجویان  برای خروج از کشور از سازمان نظام وظیفه عمومی فارس ارائه داد.جلسه ساعت 12:30 خاتمه یافت.

 
   
نظرهای شما :  
رسولی [15/12/1396] : وقتی خبرهای دانشگاه را میخوانم حسی بمن میگوید دراوز فقط این دانشگاه آزاده که کارمندانش برای هر موضوعی دور هم مینشینند وتصمیم میگیرند و مردم همین انتظار را حداقل از شورای شهر دارند
 
نرگس[15/12/1396] : درود برکارمندان شریف دانشگاه ودرود به استاد پدرام
 
پروین [15/12/1396] : کار خوب کمیته بانو قابل تحسین است همچنین دانشگاه آزاد بخاطر مراسم خوب پیاده روی وتجلیل از بانوان پیشنهاد میکنم به همه زنها هدیه بدهید
 
زینب[15/12/1396] : ازبرنامه کتابخانه بانوتشکرات فراوان دارم
 
به شورای شهر اوز[16/12/1396] : ارتقای بخشها به شهرستان کلید خورده فکری به حال این بخش 70 ساله اوز بنمایید زیاد خوش خیال نباشید تا مرتب پیگیر نباشید از تهران به شما خبر نمی دهند حق گرفتنی است نه دادنی
 
معلم. اوزی[16/12/1396] : روزنامه ها. ونشریاتی که در اوز منتشر میشوند باید مرتبا درباره شهرستان. شدن اوز بنویسند. واطلاع رسانی کنند تا مسولین. وهمه معتمدین شهر مثل دفعات قبل غافل نشوند الان که دولت کار ارتقای مناطق. را. اغاز کرده است وظیفه. مجلات وروزنامه هاست که درخواست. قدیمی وهمیشگی مردم صبور اوز را گوشزد نمایند
 
فاطمه[16/12/1396] : اینهمه جلسه بکارهاتون هم میرسید هروقت سایت دانشگاه میبینم خبر جلسه را میخوانم
 
نام: