جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  هجدهم اسفندماه طی همایش پیاده روی و سالروز بهره برداری برداری از پردیس دانشگاه آزاد اسلامی اوز، 100 نهال کاشته می شود
[ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - 06:35:47 ]
هجدهم اسفندماه
 طی همایش پیاده روی و سالروز بهره برداری از پردیس دانشگاه آزاد اسلامی اوز،
 100 نهال کاشته می شود

 

 مدیر مالی دانشگاه:

در نشست هم اندیشی کارکنان، مصوب شد، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(ع)، روز زن، هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری، صد نهال در زمین دانشگاه آزاد اسلامی اوز کاشته شود.


        نتیجه تصویری برای آمنه روستا

آمنه روستا، با اعلام این خبر اظهار کرد:
22 اسفندماه 93 دانشگاه آزاد اسلامی اوز از ساختمان قبلی که از آموزش و پرورش اوز به اجاره در آمده بود طی آئین پیاده روی به پردیس دانشگاه و ساختمان در حال ساخت که طبقه سوم ان آماده شده بود، انتقال یافت.

وی افزود:

بدین مناسبت و همزمانی آن با ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)، بزرگداشت روز زن و هفته منابع طبیعی تصویب شد در روز 18 اسفند برنامه پیاده روی از میدان نون والقلم تا پردیس دانشگاه آزاد اوز ترتیب داده شود و برای شرکت در آیین پیاده روی، عموم به صورت خانوادگی شرکت کنند.

روستا با قدردانی از نیکوکاران و هیأت امنای دانشگاه که برای رشد دانشگاه پشتیبانی داشته اند یادآور شد:

سه سال قبل و موقع انتقال بسیاری از امکانات حاضر را نداشتیم که به شکرانه الهی اینک ساختمان به جز 605 مترمربع باقی مانده که آن هم عملیات ساختش ادامه دارد، به اتمام رسیده است و در حال حاضر دارای 7 تالار بزرگ از جمله سینما، تئاتر، ورزش، هنرسرا، ویدیو کنفرانس و بلوار نزدیک به اتمام است.

مدیر مالی با ابراز امیدواری از حضور مردم در همایش پیاده روی گفت:

قرار است در روز 18 اسفند صد نهال کاشته شود و به قید قرعه به شرکت کنندگان کارت هدیه، به همه بسته بذرگل و به کودکان هدایایی داده شود.
 

  
مدیر مالی دانشگاه، با تشکر از مهندس سعید شریفی، دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی اوز و عضو هیأت مدیره انجمن طبیعت گردی تاگاره و مهندس محسن مهرآوران، مدیر پژوهشی دانشگاه که با پیگیری خود،


 

در حفر گودال و تهیه نهال از اداره منابع طبیعی اقدام کرده اند، افزود:

در برنامه پیاده روی، اداره ورزش و جوانان، انجمن طبیعت گردی تاگاره و اداره منابع طبیعی لارستان(در دادن نهال ها) همکاری دارند.


 
   
نظرهای شما :  
فاطمه [14/12/1396] : پیاده روی بهترین برنامه است باید لااقل هفته ای یکبار اجرا شود ودرباره درخت بنویسم که فقط نشاندن نباشد بلکه درخت آبیاری وتوجه میخواهد به امان خدا رها نشود
 
کمال[14/12/1396] : سپاس از خبررسانی در زمینه های مختلف امیدوارم خبرها در جایی که لازم است ، مشروحتر ارائه شود در رابطه با کاشت صد نهال هم ، قطعا نگهداری نهال ها به اندازه کاشت تک تک شان مهم است تا زحمات کاشت بهدر نرود
 
جباری [14/12/1396] : بسیار عالی. محیط زیست از همه چیز مهمتره. سپاس از شما
 
مریم [14/12/1396] : چرا پیاده‌روی ساعت 6ونیم زودتر بود هوا خنکتر میموند جاداشت لااقل ساعت 6 بود
 
رهنما[14/12/1396] : کارانجمن تاگارهقابل تقدیر است ولی این جمله(در حفر گودال برای تهیه و کاشت نهال از اداره منابع طبیعی اقدام کرده اند) بی معنی است مگر شما خبرها را نمی خونید
 
فاطمه[15/12/1396] : منتظر تکمیل خبر بودیم شما که همه خبر رابرداشتید چه شد
 
فاطمه [17/12/1396] : واقعآ خبر وخود کارمندان دانشگاه مینویسند
 
نام: