پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

یکم خرداد ماه روز بهره وری و بهینه سازی مصرف و روز بزرگداشت ملاصدرا گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  استقبال عیدانه با اهدای کتاب و اجرای سرود عمو نوروز
[ يكشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - 06:42:40 ]
استقبال عیدانه با اهدای کتاب و اجرای سرود عمو نوروز

کودکان و نوجوانان کتابخانه بانو و کودک و نوجوان اوز و اعضای باشگاه های کتابخوانی بادگیران و‌ محیط زیست روز ۱۰ اسفند، با حضور در بیمارستان امیدوار اوز، آموزش و پرورش و بخشداری با اهدای کتاب و اجرای سرود عمو نوروز، عمو فیروز کوچه به کوچه و محله به محله به استقبال سال نو رفتند.

        Image result for ‫فایزه طیوری عصراوز‬‎
با برنامه ریزی و پیگیری های فائزه طیوری مسئول این کتابخانه، نوجوانان عضو کتابخانه و باشگاه های بادگیران و محیط زیست ابتدا در بخش اطفال بیمارستان حاضر شده و کتاب به بیماران این بخش و کتابخانه بخش اهدا کردند و سرود عمو نوروز و عمو فیروز را اجرا کردند که با استقبال بیماران و کارکنان روبه رو شد و برای سایر بخش ها نیز این سرود را اجرا کردند.اهدای کتاب و اجرای سرود زنده در مهد کودک بیمارستان بخش بعدی برنامه بود. حضور در اداره آموزش و پرورش و اجرای این سرود در حضور رئیس و معاونین‌اداره برنامه بعدی بود.

اعضای کتابخانه در ادامه برنامه در بخشداری حاضر شده و با اجرای این سرود شادی عیدانه خود را با بخشدار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اوز مهندس بازرگانی مسول موزه مردم شناسی اوز ،در بخشداری تقسیم کردند. کودکان و نوجوانان شادی و نشاط را دوست دارند و آنان امروز این شادی را به جامعه اهدا کردند. آنان را قدر بدانیم.
 
   
نظرهای شما :  
آریدا جباری [13/12/1396] : کار بسیار پسندیده ای هست.
 
نام: