جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  درجلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاداسلامی اوز:هجدهم اسفندماه برای پاسداشت چند رویدادتعیین شد
[ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - 06:28:10 ]

سیصد و سی و ششمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار شد


سیصد و سی و ششمین جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه دوشنبه 07/12/1396 راس ساعت 10:30 صبح در دفتر رییس دانشگاه به دبیری پگاه بالانچی، مدیر انفورماتیک و بایگانی دانشگاه، برگزار شد.

 

 

دبیرجلسه با بیان روند ثبت نام از داوطلبان در بهمن ماه سال جاری اظهار کرد:

کماکان برای ثبت نام مراجعه می شود ولی با توجه به بسته شدن سایت ثبت نام ، افراد متقاضی دیگری که به علت های متفاوت ثبت نام نکرده بودند موفق به این امر نشدند.

بالانچی دیدار و ملاقات با امام جمعه محترم، بخشدار و رییس واحد لارستان مورد تحسین قرار داد و یادآور شد :

کل همکاران علاقمند به حضور بودند، اما تاکید بر فعال بودن دانشگاه و تکریم مراجعان، دلیل همراهی نکردن گروهی از همکاران دانشگاه ازاد اوز در عزیمت به دانشگاه مادر (واحد لارستان ) بود.

وی دستور جلسه پاسداشت چهارمین سالروز بهره برداری از پردیس ساختمان آموزشی و اداری در نظرآباد، برنامه درختکاری در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری و همچنین بررسی پنجمین شماره فصل نامه "با پیام دانش اوز" عنوان کرد.

آمنه روستا، مدیرمالی دانشگاه، از بسته شدن سایت ثبت نام دانشجویان ابراز خشنودی کرد و اظهار داشت در ترم های گذشته به علت آزاد بودن سایت ثبت نام، ثبت بیمه دانشجویان جدید و بعضی امور دیگر با مشکل مواجه می شد که این امر باعث سازماندهی بهتر برای کارها گردیده است. وی افزود با توجه به نزدیکی به پایان سال  و محدودیت زمانی در صدور چک برای تامین موارد گوناگون از قبیل خرید نهال و غیره، آنرا تا پایان 20 اسفندماه اعلام داشت و گفت :

پس از این زمان به امور مالی تا بعد از تعطیلات نوروز رسیدگی نخواهد شد.

شیما رحمان پور، مدیر دبیرخانه دانشگاه و سردبیر سایت پیام دانش، در مورد تقدیر از دانشجویان مسابقه کتاب خوانی سخن به میان آورد که مقرر شد در جلسه آتی کارگاه ویرایش که توسط سید علیرضا کشفی نیا از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد برگزار می گردد عملی گردد. وی از آماده شدن قالب جدید پایگاه خبری« پیام دانش» نکاتی را گفت و از سایر همکاران درخواست نمود تا دوره آموزشی کار با پایگاه خبری جدید که در آینده ای نزدیک توسط سازنده این قالب صورت خواهد گرفت شرکت کرده تا در نبود مدیر فنی، امکان بروز رسانی مطالب توسط کلیه همکاران فراهم باشد.

پروانه پدرام، معاون  و سردبیر فصل نامه "با پیام دانش اوز"، در خصوص انتخاب طرح روی جلد  سه ایده را مطرح ساخت تا در مورد آن تصمیم گیری شود که با رایزنی با سایر همکاران انتخاب طرح مورد نظر ممکن شد و در آینده ای نزدیک خوانندگان این مجله می توانند با خرید آن از دانشگاه و یا انتشاراتی علی عالی زاده از آن بهره ببرند. همچنین مصوب گردید که روز جمعه، هیجدهم  اسفندماه برنامه پیاده روی از میدان نون والقلم تا دانشگاه و پس از آن صرف صبحانه و درختکاری در محوطه دانشگاه صورت پذیرد و این امر با همکاری انجمن طبیعت گردی تاگاره اوز( در صورت موافقت هیات مدیره آن انجمن با این امر) و اداره منایع طبیعی لارستان برگزار خواهد گردید که هدایایی نیز از طرف دانشگاه برای شرکت کنندگان در نظر گرقته خواهد شد.


 

محسن مهرآوران، مدیر پژوهشی دانشگاه،  نیز در خصوص پروژه های عمرانی و اتمام ساختمان کافی شاپ در آینده ای نزدیک خبر داد. همچنین در خصوص برنامه درختکاری، طرح روی جلد و اصلاح شیب بندی جاده خاکی ضلع غربی و جنوبی دانشگاه برای دفع آب های سطحی دانشگاه مواردی را یادآور شد.

وی از تشکیل جلسه شورای پژوهشی در روز چهارشنبه مورخ 9/12/1396 در دانشگاه خبر داد تا در خصوص برنامه های پیشنهادی سال آینده با جمعی از استادان و صاحب نظران به بحث و تبادل نظر پرداخته شود.

مهرآوران از آماده بودن تالار فردوسی برای افتتاح سینمای شهر اوز نیز گزارشی ارایه داد و افزود:

منتظر صدور مجوز از طرف مدیر امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کانون توزیع فیلم های سینمایی در تهران هستیم.

محسن مهرآوران  به عنوان دبیر دوره ای  جلسه مشترک کارکنان با هیات اجرایی از برگزاری جلسه در چهارشنبه 23/12/1396 خبر داد ..

 

محمدطاهر قاضی زاده، مسئول خدمات دانشگاه، در مورد ساماندهی انبار دانشگاه که به مکان مستقل دیگری انتقال پیدا کرده خبر داد و افزود که با اضافه کردن کمد طبقاتی برای جای دادن وسائل مختلف می توان به نظم بیشتری در این انبار رسید.

عبدالعزیز خضری، رییس دانشگاه و مدیر مسئول پایگاه خبری«پیام دانش» و فصل نامه " با پیام دانش اوز"،  در مورد برنامه درختکاری و چگونگی برنامه ها، طرح روی جلد و جمع آوری نخاله های ساختمانی در ضلع جنوبی دانشگاه مواردی  را یادآور شد و افزود:

نیاز است همواره پاسدار نیات و پشتیبانی نیکوکاران و هیات امنای دفاتر دبی و اوز باشیم و در این رابطه به بزرگوارانی که در کنار دانشگاه ماندند و بردباری بخرج دادند بایستی به دید تکریم و تحسین احترام گذاشت.

وی ابراز امیدواری کرد با اتمام 605 مترمربع از ضلع شمالی طبقه همکف ساختمان که درحال انجام است همه ساختمان تا آخرخردادماه 97به پایان برسد.

در ادامه مصوبات جلسه توسط دبیر اعلام شد.

1.  پاسداشت سال روز 22 اسفند 1393 روز انتقال به پردیس دانشگاه آزاد اوز در نظرآباد و بهره برداری از ساختمان آموزشی و اداری در 18 اسفندماه 96.

2پاپاسداشت با پیاده روی از میدان نون و قلم شروع و در بلوار دانشجوی دانشگاه آزاد تمام شود.

3.       3. در روز 18 اسفند همزمان با ولادت حضرت فاطمه(ع)، روز زن و روز درختکاری نیز گرامی داشته شود و با همکاری انجمن تاگاره اوز، تعدادی نهال درخت کاشته شود.

4.      مهندس مهرآوران با همکاری انجمن تاگاره نسبت به حفاری چاله های درخت و مکان یابی کاشت درختان اقدام کند.

5.   شورای پژوهش در راستای تحول بخشی در باشگاه پژوهشگران جوان، بهره برداری از زمین پردیس برای کارهای صنعتی و کشاورزی در روز چهارشنبه 23/12/1396 به دبیری مهندس مهرآوران رییس باشگاه پژوهشگران جوان تشکیل شود..

6.  دیدار و ملاقات با مردم و مسئولان ادامه یابد.

7.به صورت گفت و گو با صاحبان مشاغل برای بهره برداری از محوطه دانشگاه در راستای استفاده تفرجگاه به عمل آید.

8.برای راه اندازی سینما پیگیری ها جریان دارد ولی متاسفانه تشریفات اداری و کاغذ بازی و فاصله شهر و ارتباط با تهران، کار را عقب می اندازد. با این حال با خرید یک دستگاه پرده متحرک 6*4 به هزینه شش میلیون تومان ، تالار فردوسی خیریه عبدالقادر فقیهی در حال آماده شدن کامل است.

9. جلسه مشترک هیات اجرایی و کارکنان تا پیش از سال جدید و در روز 23/12/1396  برگزارشود

این جلسه که پروانه پدرام تصویربردار و محسن مهرآوران نویسنده نشست بود در ساعت 11:50 ظهر  با صلواتی بر محمد(ص) و آل محمد (ص)به اتمام رسید و شیما رحمان پور به عنوان دبیر بعدی معرفی شد.


 
   
نظرهای شما :  
افسانه [10/12/1396] : لطفآ تا راهپیمایی طولانی نباشه وسخنرانی مخنرانی هم زیادی نباشه وبعد آب خوردن جاییکه قراره درختکاری بشه ویا چیزای دیگه هم باشه وبی زحمت موقع سخنرانی تعریف وتمجید الکی هم نباشه
 
اوزی[10/12/1396] : دانشگاه آزاداز موسئساتی است که دچارروزمرگی و چکنم و چه نکنم نیست هرروزش روز دیگریست ومنتظر فردا تا چه شود و چه پیش بیاید نیست آرام دارد کارش پیش میبرد چیزیکه حداقل در اوز کمتردیده میشود کدام اداره ی سراغ داریم که خدمیگزارش درجلسات نشسته باشد وکارمندش بالاتراز رییسش! بعضیهاقبلآ میگفتند برای خودنمایی وبهره کشی است ولی همینها هم قبول کردند حداقل بهتر است که واقعیت را بپذیرند
 
امید [11/12/1396] : بد نبود متن استعفای رسول خادم از فدراسیون کشتی هم زده میشود ولی همین انتخاب تیتر درگالری خودش همه خبر را رسانده است. نمی توانم دروغ بگویم
 
جباری [12/12/1396] : عالی
 
نام: