جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دیدار هیأت دانشگاهی اوز با رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان
[ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 00:13:05 ]

دیدار هیأت دانشگاهی اوز

با رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان

 

 


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان: وجود تعامل و هماهنگی بین واحد لارستان با مراکز خود از نقاط قوت مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است.


دکتر مهدی مهدی زاده رستم در دیدار با جمعی از اعضای هیأت امنا، استادان، دانش آموختگان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز و در ادامه صحبت های خود افزود:


مرکز اوز یکی از مراکز مهم در سطح استان است که با چرخش کاری منظم و مرتب وظایف خود را توانمند انجام می دهد. وی همراهی یک هیأت امنای فرهنگی و با دانش در کنار مرکز اوز را از شاخصه های مهم دانست که در همدلی و یگانگی این مرکز آموزشی تاثیر شایان داشته است.

 

مهدی زاده از وجود ارتباط خوب و موثر مرکز اوز با واحد مادر به نیکی یاد کرد و یادآور شد:


 

مهم ترین برنامه های  دانشگاه های توسعه یافته جهان، توجه به استادان بازنشسته و دانش آموختگان خود است و همین سبب شده این عوامل انسانی، بعد از خروج این ارتباط با دانشگاه را حفظ کنند و یکی از اصلی ترین منابع حمایتی از دانشگاه ها، خود دانش آموختگان هستند.

 

رئیس واحد لارستان، حضور دانش آموختگان مرکز اوز در جمع هیأت حاضر را ستود و آن را مصداق دانشگاهی رو به توسعه و تجلی دیدار امروز تلقی کرد.

ججت الاسلام عبداله عباسی، دکتر سیروس فارسی، دکتر سعید نجیب زاده، دکتر حمیدرضا خرم بخت و صادق زراعتی، معاونان (دانشجویی و فرهنگی، پژوهشی، اداری-مالی، آموزشی و حراست) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز صحبت کردند و از حضور جمع دانشگاهی مرکز اوز استقبال، به حسن روابط فیمابین اشاره و از ضرورت پیشبرد برنامه های فرهنگی بر اساس مصوبه شورای فرهنگی- پژوهشی و آموزشی تاکید کردند.


 

پیش از آن عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، اظهار کرد:

با توجه به ماه پایانی سال 96 و در آستانه ورود به سال 1397 این جمع دانشگاهی بنا به وظیفه و جهت قدردانی از مساعدت های مبذول هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در واحد مادرحضور پیدا کرده اند.


محمدصدیق پیرزاد، احمد خضری و قاسم حسین پور(رئیس و دبیر هیأت امنا و نماینده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز) با تاکید به سخنان رییس دانشگاه آزاد اوز، نکاتی را ابراز و خواستار تقویت مرکز آموزشی اوز شدند تا بتواند با برقراری رشته تحصیلات تکمیلی بر خدمات خود بیافزاید.
در این دیدار و ملاقات علاوه بر نامبردگان احمد صمدانی و قدریه غیاثی( از اعضای هیأت امنا)، حمیرا نامدار(دانش اموخته)، علی اکبر امانی( دانشجو)، مهندس محسن مهرآوران و بهاره بهبین(استادان)، پروانه پدرام و شیما رحمان پور از کارکنان و مریم سمیعی، خبرنگار پسین اوز حضور داشتند.

 
   
نظرهای شما :  
از خارج[7/12/1396] : اگر این روابطی که دانشگاه آزاد با دیگران ایجاد میکند و مرتب در رفت وآمد ودیداربا دیگران هستند شورای شهر انجام میدادند الان بخشمان ارتقا پیدا کرده بود
 
از داخل[8/12/1396] : اگر یک هزارم کمکی که از خارج به دانشگاه آزاد میشه به شورای شهر میشد اوز استان شده بود
 
صادقی [8/12/1396] : تشکر از تلاشهای بیوقفه تان در خصوص دایر شدن رشته های کارشناسی ارشد تاکنون تلاشتان بنتیجه نرسیده اگر این مورد نیز کاری بتوانید بکنید قدم ارزنده ای توانستید بردارید
 
نام: