جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دیدار و ملاقات جمعی از اعضای دانشگاه آزاد اسلامی اوز با امام جمعه و بخشدار اوز
[ يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 06:19:01 ]
دیدار و ملاقات جمعی از اعضای دانشگاه آزاد اسلامی اوز با امام جمعه و بخشدار اوزامام جمعه:
خدا را سپاسگزارم که به عنوان عضو هیأت امنا در کنار دانشگاه آزاد اسلامی اوز بوده ام و اکنون شاهد رشد و پیشرفت زیادی در آن هستم.


حاج شیخ عبدالعزیز قاضی زاده، مفتی و امام جمعه، با ابراز خشنودی از دیدار بسیار دلگرم کننده با اعضای دانشگاه که در آن هیأت امنا، استادان، دانش آموختگان، دانشجویان و کارکنان حضور دارند، اظهار کرد:
ده سال پیش که دانشگاه آزاد اسلامی قرار شد در اوز ایجاد شود، کمتر کسی باور داشت در موقعیت فعلی قرار داشته باشد ولی به همت و تلاش کارمندان، هیأت امنا، به ویژه خیران در دبی و از همه بیشتر شیخ عبدالقادر فقیهی، دانشگاه به موقعیتی رسید که اکنون مشاهده می کنیم. امام جمعه جایگاه علم و پژوهش را گسترده عنوان و خاطرنشان کرد:
وجود دانشگاه در شهر مفید و برای جامعه موثر است.

مفتی شهر، تنوع رشته های تحصیلی در دانشگاه را برجسته دانست و افزود:اهمیت علم از دیدگاه خداوند تبارک و تعالی در قرآن توصیف و بر یافتن علم و استفاده از قلم در راستای خدمت به دین و مردم تاکید شده است.

وی خدمات دانشگاه آزاد اسلامی را در کشور ایران فوق العاده و سازنده عنوان کرد.

پیش از دیدار با مفتی و امام جمعه، هیأت دانشگاه با محمدحسین آتش فراز، بخشدار، و در تالار بخشداری گفتگو کردند.

بخشدار اوز طی سخنانی اظهار کرد:

دیدار با جمعی از اعضای دانشگاه آزاد اسلامی اوز حرکتی درخور توجه است که در ردیف موارد نادر محسوب می شود که طی 7 سال مسئولیت بخشداری شاهد آن هستم.
محمدحسین آتش فراز، با بیان ویژگی های ارتباطی دانشگاه آزاد اسلامی اوز با مردم و مسئولان اظهار کرد:

 رسیدن دانشگاه به این جایگاه نسبت به 7 سال گذشته ، با توجه به وسعت ساختمان و این که بانی خاصی پشت آن نبود حایز اهمیت است و ضروری است از اشخاص خیر، هیأت امنا و به ویژه شیخ عبدالقادر فقیهی، قدردانی کرد که با حمایت خود و پشتکار و پیگیری ریاست دانشگاه، ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی را با این همه امکانات فرهنگی و وجود 7 تالار که دو تای آن به تئاتر و سینما اختصاص داده شده است بدین جا رساندند تا کارهای فرهنگی زیادی که در طول سال انجام می شود را در آن شاهد باشیم. وی افزود:

 راستش با این بی پولی دانشگاه آزاد و این که خارج از محدوده شهر قرار داشت، باور نداشتم صاحب آب، برق و گاز شود که الان همه آن ها را دارد.

بخشدار وجود امکانات متعدد دانشگاه آزاد اسلامی را تسهیلاتی قابل اتکا برای عموم معرفی و خاطر نشان کرد:

این دانشگاه همه امکانات خود را مورد استفاده خود و بی منت در اختیار دیگران قرار می دهد و اینگونه نیست که صرفا برای کسب نام و افتخار ایجاد شده باشند اما خاک بخورند و خوشبختانه این مرکز، تبدیل به یکی از دانشگاه های کیفی منطقه شده است.

 بخشدار حضور جمع علمی را در ماه آخر سال 96 و در آستانه ورود به سال نو به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد:

حضور در جمع دانشگاهیان به ویژه دانشجویان و محیط علمی بسیار دلپذیر است.

وی از مردم شهر و بخش اوز با عنوان مردمانی صبور و همواره حاضر در صحنه یاد کرد و گفت:

هر مقام مسئولی که از مراکز استان و کشور به اوز می آیند به قابلیت های انسانی مردم و روحیه مشارکت جویانه شان پی می برند.

در ابتدای ملاقات پس از خواندن قرآن توسط عبداله معصوم نژاد، دانشجوی رشته علوم قضایی دانشگاه،
عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه با بیان نقش مسئولان در کمک به حفظ آرامش برای داشتن محیطی آرام برای فعالیت علمی اظهار کرد:
این دیدار که نمایندگان طیف های مختلف هیأت امنا، استادان، دانش آموختگان، دانشجویان و کارکنان حضور دارند، در راستای قدرشناسی از کمک معنوی مقامات مسئول بخش و شهر برای رشد و توسعه دانشگاه است.

رئیس دانشگاه با مهم دانستن سرمایه گذاری در بخش آموزش های عمومی و عالی خاطرنشان کرد:

اهمیت دانشگاه صرفا فقط به ساختمان آن نیست بلکه همراهی فرهنگیان و نیکوکاران در توسعه آموزش و پژوهش ضروری است.
وی افزود:

 در دانشگاه های پیشرفته جهان اگر مطالعه شود حرکت دانش آموختگان آن دانشگاه ها برجسته است و بعضا ملاحظه می شود خود آنان در توسعه کمی و کیفی دانشگاه محل تحصیل خود کمک های فوق العاده مالی داشته اند که چنین انتظاری از دانش آموختگان دانشگاه های اوز از جمله دانشگاه آزاد اسلامی نیز هست.
وی یاداور شد:

 مسئولان ادارات مطرح اوز از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی اوز هستند و توقع است برای تعالی این مرکز آموزش عالی در هر زمینه ای یاری رسان باشند.

وی حضور اشخاص روحانی و فرهنگی در ترکیب هیأت امنا را مهم عنوان کرد و گفت:

حضور اشخاص کمک کرده تا فضای اعتماد بوجود آید.

وی حفظ استحکام دیوار اعتماد دانشگاه آزاد اوز با مردم و مسئولان را بسته به دلبستگی بیشتر خیراندیشان در مشارکت در رشد دانشگاه دانست و اظهار امیدواری کرد:

این همبستگی برای توسعه دانشگاه حفظ شود تا نگاه ها فقط به فعالیت عمرانی نباشد بلکه نگاه علمی-آموزشی- پژوهشی نیز از اهداف همه و به خصوص نیکوکاران باشد.

محمدصدیق پیرزاد، فتحیه فتحی، بهرام رفیعی، احمد صمدانی، عبداله معصوم نژاد، از اعضای هیأت امنا نیز صحبت کردند و از لزوم حمایت دستگاه های اجرایی برای کمک به دانشگاه برای اوردن رشته های تحصیلات تکمیلی مسجد سیدنا حمزه (رض) سخن گفتند. مهندسان ناصر خضری و محسن مهرآوران، از کارکنان، طی سخنانی خواستار حمایت امام جمعه و بخشداری برای ادامه حرکت های دعوت از کارشناسان مختلف از طیف های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و روانشناسی شدند.

نامبردگان وجود دو تالار کف تئاتر و سینما در دانشگاه آزاد اسلامی اوز را در راستای بهره مندی از علم و دانش برای همه معرفی و اظهار داشتند:

دانشگاه مضاف بر آن که دو مکان هنری را راه اندازی کرده است، دنبال گرفتن رشته های هنر نیز
هست.

 ابراهیم احمدی، مدیر مسئول نشریه پیام اوز، اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی را در راستای آگاهی بخشی دانشگاهیان و غیر دانشگاهیان ستود و اظهار کرد:

این دانشگاه ظرف سال حرکت های مختلفی از جمله دعوت از کارشناسان مطرح تا برپایی کارگاه های آموزشی، مقاله نویسی، درست نویسی و ویرایش در دستور کار خود داشته است.

 وی برپایی کارگاه ویرایش و درست نویسی توسط یکی از استادان ادبیات بزودی گشایش می یابد از اقدامات مفیدی عنوان کرد که همه دوستداران می توانند از آن بهره ببرند.

آرزو شفائی، دانشجوی دانشگاه آزاد به نمایندگی از بقیه دانشجویان با ابراز قدردانی از این گردهم آیی که همه دانشجویان فرصت حضور در چنین جلساتی داده شده و می شود آن را عالی دانست و اظهار کرد:

 خوشبختانه دانشگاه در محل خود جوی علمی-آرام و دوستانه برقرار کرده است.در این دیدارها علاوه بر نامبردگان احمد خضری، دبیر هیأت امنا و مدیر مسئول نشریه پسین اوز، علی تیرزن، از دانش آموختگان، بهاره بهبین و پروانه پدرام، از استادان، علی اکبر امانی، مریم شرفی و نازآفرین جعفرپور، از دانشجویان و آمنه روستا و شیما رحمان پور، از کارکنان نیز حضور داشتند.
 
   
نظرهای شما :  
همشهری[6/12/1396] : خواستن. توانستن است. به همه دست اندکاران این. دانسگاه. تبریک. می گویم. برای. امر ارتقای اوز. هم. باید. با این. روحیه. خواستن. توانستن. استفاده. نماییم.
 
العوضی[6/12/1396] : احسن بخاطر داشتن این رابط دامنه دار و همیشگی و اهمیت قایل شدن بروحانیت بسیار ارزنده و لازم است البته دانشگاه تا حالا کم نگذاشته است و اینشااالله در سایه این روابط سبب یکدلی و یگانگی مردم در اوز شود
 
شهروند اوزی[6/12/1396] : دانسگاه باید. از شخصیتهای. اجتماعی. وسیاسی. دعوت. نماید که در این دانشگاه.حضور یابند وبا. اوز ومردم. خیر ونیک اندیش ان بیشتر. اشنا شوند. ما درشرایط رفعلی جهت. ارتقا. به کمک. وشناخت افراد سیاسی. وتاثیر گذار. نیاز. داریم که. متاسفانه درسطوح. بالا که کار این بخش. صبور ومستخق.را تمام. نمایند. ما فعلا کسی. رانداریم.
 
فاطمه[6/12/1396] : عجیبه ازخبر باران خبری نیست؟
 
دانشجو[6/12/1396] : از شیخ. قاضی. زاده. وبخشدار محترم. استدعا. داریم که دردانشگاه. حاضر شده ودرباره. ارتقای اوز به شهرستان با مردم. همصدا شده. واز نماینده. مجلس بخواهند. که. پیگیری. نمایند. الان. دولت ارتقای. مناطق. را شروع. کرده است. ومردم. دلواپس. هستند که اوز. کماکان بی نصیب. شود
 
سوداگر [6/12/1396] : امیدوارم این تلاشها برای ارتقای اوز هم صورت گیرد خیلی جاها ارتقا پیدا کردند بجز اوز شوراباید همه کارش را کنار بگذارد ودنبال ارتقا باشد
 
راحله [6/12/1396] : احترام بروحانیت وظیفه هراداره وشخصی است رفتن خدمت جناب شیخ عبدالعزیز امام جمعه محترم کارصحیحی کردید ولازم است خدمت بقیه روحانیت هم برسید
 
نام: