جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  کارگاه ویرایش و درست نویسی توسط استاد ادبیات فردا یک شنبه دردانشگاه آزاد اسلامی اوزبرگزار می شود
[ شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 05:11:19 ]

کارگاه ویرایش و درست نویسی توسط استاد ادبیات فردا یکشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار می شود


📣📣📣 دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزار می کند: 📝📝📝📝📝📝📝📝 *کارگاه ویرایش و درست نویسی* 📌سید علیرضا کشفی نیا📌 *استاد دانشگاه آزاد اسلامی اوز* زمان: ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۹۶/۱۲/۰۶ مکان: تالار سعدی (خیریه حاج محمدامین کمالی) دانشگاه آزاد اسلامی اوز 📍حضور برای دانشجویان، استادان، خبرنگاران و دوستداران ادب و قلم آزاد است.📍 شماره های تماس جهت ثبت نام: ۰۷۱۵۲۵۱۶۷۶۲ ۰۷۱۵۲۵۱۷۹۷۰


 Image result for ‫هیات امنای دانشگاه آزاداوز دفتر دبی‬‎

                     تصویر تزیینی است

معاون دانشگاهآزاد اسلامی اوز:

این دانشگاه علاقمند بوده و هست که فن نوشتن و درست نوشتن را خارج از برنامه های درسی و در قالب واحد درسی به صورت کارگاه برگزار کند و در آن علاوه بر دانشجویان، عموم نیز شرکت داده شوند.


 Image result for ‫هیات امنای دانشگاه آزاداوز دفتر دبی‬‎

پروانه پدرام با تبیین آموزش درست زبان و ادبیات فارسی، اصول نگارش و رعایت قواعد دستوری را از معضلات جامعه دانست و در این راستا اظهار کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی اوز در حد توان و دانش گردانندگان، تلاش دارد در هر زمینه ای که بتواند آموزش های کاربردی را به دانشگاهیان و غیر دانشگاهیان انتقال دهد. هر چند این ضعف همه گیر است و نیازمند عزم جدی از سوی متولیان امر تعلیم و تربیت به ویژه آموزش وپرورش، وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری و غیره دارد.

وی خاطر نشان کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی اوز به عنوان عضوی از مراکز آموزشی و با وجود تنگناها به ویژه کمبود نیروی انسانی این مسئولیت ها را در طول سال و به شکل های متفاوت به مورد اجرا درمی آورد.

پدرام با بیان تشکیل کارگاه «ویرایش و درست نویسی» ساعت 17 در روز یک شنبه 6 اسفند ماه 96 گفت:

این کارگاه در تالار شیخ سعدی (خیریه حاج محمدامین کمالی) و با تدریس


 Image result for ‫علیرضا کشفی نیا استاد ادبیات دانشگاه آزاداوز‬‎

استاد علیرضا کشفی نیا، استاد ادبیات ترتیب می یابد و انتظار است علاوه بر جامعه دانشگاهی همه دانشگاه های شهر و منطقه، فعالان رسانه های همگانی و دوستداران ادب و قلم در آن شرکت کنند.

او با بیان این موضوع که از شرکت کنندگان درازای شرکت درکارگاه وجهی گرفته نمی شود وباابراز امیدواری برای استقبال از شرکت در این کارگاه یادآور شد:

استقبال برای حضور در کارگاه، باعث افزایش انگیزه در برگزار کنندگان و استاد دانشگاه خواهد بود که کارگاه را در موقعیت های زمان بندی شده تشکیل دهد.

 
   
نظرهای شما :  
خدیجه. [5/12/1396] : شرکت درکارگاه بصورت رایگانه
 
اوزی[5/12/1396] : از ابتکار دانشگاه برای دعوت از افراد جهت سخنرانی. تشکر. می کنیم. پیشنهاد. میدهم از افراد. سرشناس در زمینه های. اجتماعی. وسیاسی هم. جهت. اشنایی. با. اوز دعوت. نمایید کسانی. مانند ریس شورای شهر در استان. ویا. معاونین. استانداری ویا کسانیکه. بتوانند. در امر. ارتقای. اوز. مفید. باشند وباعث. شوند که به شهر ما. برای. توسعه. وابادانی. کمک. نمایند.
 
همشهری[5/12/1396] : درشرایط زمانی فعلی کسانی را دعوت کنید کهدر دستگاه های. سیاسی ووزارت کشور دارای نفوذ باشند وبرای. شهرستان شدن. اوز به ما کمک نمایند بخش. اوزاز نداشتن پارتی در سطح بالای حکومت رنج می برد وبه خاطر ان هم تا کنون. درجا میزند وارتقا پیدا نکرده است دانشگاه ازاد باید برنامه ریزی کند که این قبیل افراد به اوز بیایند وما را کمک کنند
 
راحله [5/12/1396] : از برنامه های خیلی خوبی است که دانشگاه آزاد اوز میخواهد اجرا کند ولی بهتر بود که از چند روز قبل اطلاع رسانی میکردید
 
هرمی[5/12/1396] : برای گردانندگان دانشگاه آزادبخاطر اقدامات سازنده تان آرزوی موفقیت دارم
 
همشهري --[5/12/1396] : ضمن تائيد نظر همشهري، برگزاري كارگاه آموزشي درست نويسي و ويرايش، اقدام مثبتي است اما كافي نيست و بايد افراد زياد بنويسند تا تجربه بيندوزند ازجمله براي افراد مسول سايت پيام دانش كه بايد دقت نمايند تيتر خبرها كوتاه و مفيد انتخاب نمايند نه اينكه تيتر خبر يك كيلومتر درازا داشته باشد و عنوان خبر براي خواننده گم شود. همچنين يك كارگاه هم براي بهبود فرمت و شكل سايت برگزار شود چون سايت در شان دانشگاه نميباشد بايد صفحه اول جذاب و با كانتراست خوب و تعداد بسيار زياد خبر در صفحه اول باشد و آيه عربي زگهواره تا گور دانش بجو بالاي صفحه بصورت شكيل تر و با فونت زيباتر نوشته شود. مردم كه هروز نميتوانند به اين سايت مراجعه كنند تا خبرها را مطالع كنند بايد صفحه بصورتي باشد كه خواننده بعد از چند روز مراجعه متوجه خبرهاي ساير روزهاي هفته وماه بشود در حال حاضر خبر ها زود به صفحه بعد انتقال ميابد كه براي خواننده جالب نسشت و بايد دست اساسي به سرو گوش فرمت سايت كشيده شود و حتي افراد تهيه كننده مقاله تمايل پيدا نميكنند به اين سايت مقاله بدهند و از طرفي ديگر براي خبر بايد شمارش تعداد مراجعه كننده به آن خبر نيز داشته باشد كه هر خبر چه تعداد خواننده داشته است و بصورت اتوماتيك ثبت نمايد كه خبر مذكور چند بار به آن مراجعه شده است تا علاقه مردم به اين طريق براي خبر و موضوعات مختلف كسب شود.در حال حاضر به نظر من سايت اوز امروز در شكل و شمايل بهتري است هرچند ايراداتي هم دارد كه بايد اصلاح شود.سايت پسين اوز هم نياز به اصلاحات شبيه همين پيشنهادات را دارد اما بهتر از سايت پيام دانش است . مورد ديگري كه براي سايت پيام دانش پيشنهاد ميشود كليه خبرها موقع ذخيره كردن به يك عنوان يعني هيات امنا... ميباشد درصورتي كه هرخبر در زمان ذخير نمودن بصورت html يا pdf بايد داراي عنوان خودش باشد. تربيت كادر فني علمي و فرهنگي كارشناسي براي هر شهر و ديار از دل اين گونه نظرات و پيشنهادات و پذيرش و اجراي آن توسط موسسات علمي و فرهنگي اداري منطقه صورت ميگيرد
 
دانشجو [7/12/1396] : امیدوارم این کارگاهها مرتب ادامه داشته باشد
 
نام: