شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

یکم اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت شیخ مصلح الدین سعدی شیرازی گرامی باد.

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  آموزشگاه کرانی اوز پاسداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با جشن نونهالان
[ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - 00:02:55 ]

آموزشگاه کرانی اوز

پاسداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با جشن نونهالان
آموزشگاه پیش دبستانی و دبستان مهر و ماه کرانی اوز با برپایی جشنی در دهه فجر انقلاب اسلامی ، پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفت .


محمد رضا رضائی رئیس آموزش و پرورش در این آیین گفت:

آموزشگاه های منطقه بخش تلاش های رو به جلوئی در راستای پیشبرد آموزش های کیفی صورت می دهند که این ها ،امیدواری متولیان امر آموزش برای تحول آموزش و پژوهش را افزایش می دهد.

رضائی با بیان حضور رئیس دانشگاه آزاد  اسلامی به عنوان متولی امر آموزش عالی و خود در جایگاه متولی آموزش پایه اظهار کرد:


این فعالیت ها فرصتی بدست می دهد تا با اولیا صحبت شود و آنان را تشویق کرد تا فرزندان خود را ترغیب کنند تا از همین خردسالی دنبال فکر کردن و بروز خلاقیت باشند.


وی افزود: بدیهی  است وقتی نونهال در خانواده با این گونه حساسیت ها ی والدین مواجه باشد و در آموزشگاه ها نیز در آن راستا اقدام شود دانش آموز با انگیزه بار می آید و مراکز آموزش عالی به تجلی بروز خلاقیت ها و ابتکارات تبدیل خواهند شد.


فتحیه فتحی مدیر آموزشگاه و فرهاد رحمن زاده عضو شورای اسلامی در رابطه با این مناسبت صحبت کردند که در بخشی از سخنان به ضرورت شادی کودکان و احترام به آنان در هر موقعیت تاکید گردید.


اجرای سرود و نمایش از جمله کارهای کودکان و دانش آموزان بود که به زیبایی به مورد اجرا در آمد.علاوه برنامبردگان، در این آیین فریبا صالحی رئیس شورای اسلامی ، عبدالعزیز خضری و محمد صدیق پیرزاد روسای دانشگاه و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، محمد شاه حسنی معاون پرورشی آموزش و پرورش و جمع زیادی از والدان حضور داشتند.

 
   
نظرهای شما :  
نام: