دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  در سیصد و بیست و پنجمین جلسه هم اندیشی کارکنان: تقدیر از سه نفر برتر کنکور دانشگاه ها در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 06:59:13 ]
در  جلسه 325هم اندیشی کارکنان:
تقدیر از سه نفر برتر کنکور دانشگاه ها در دانشگاه آزاد اسلامی اوز

سیصد و بیست و پنجمین جلسه هم اندیشی کارکنان ساعت 8 صبح 96/11/01 به دبیری رئیس دانشگاه برگزار شد:

دبیر جلسه، با تشکر از تلاش همکاران در برگزاری مطلوب امتحانات و تنظیم بودجه پیشنهادی سال 97، ابراز داشت مدیر مالی علاوه بر انجام مراحل تنظیم بودجه مرکز، در تنظیم بودجه دانشگاه های همجوار نیز همکاری داشته اند که جای خرسندی و امیدواری می باشد.عبدالعزیز خضری از کمک خیری برای تقدیر از برگزیدگان کنکور امسال خبر داد و در مورد نحوه برگزاری مراسم تقدیر از آنها و همچنین برگزاری مراسمی در روزهای آخر سال 96 به مناسبت سالگرد بهره برداری از پردیس و ساختمان ملکی دانشگاه صحبت کرد و خواستار بررسی و ارایه راهکار شد.

مدیر مسئول رسانه های مجازی و نوشتاری دانشگاه، در خصوص روند فصلنامه و پایگاه خبری پیام دانش تقاضا کرد مشارکت بیشتری در ویرایش مطالب و جلب تبلیغات داشته باشند وی در راستای ماندگاری رسانه های دانشگاه و همگانی شدن آن بین اقشار مختلف پیشنهاد داد پایگاه خبری پیام دانش به صورت چرخشی به روز رسانی شود تا با همه گیر شدن آن و مشارکت همکاران فشاری بر روی گردانندگان نباشد.

محسن مهرآوران، مدیر پژوهشی و عضو هیأت علمی دانشگاه، از ساخت ساختمانی 50 متری در جلو پردیس دانشگاه، صحبت کرد و گفت:هدف ساخت انبار بود، اما نظر رئیس دانشگاه برای استفاده کافی شاپ است. وی از پیشرفت خوب کار خبر داد و گفت:

قرار است سقف زنی کنیم و تاسیسات، آب، گاز و برق باقی مانده که امید است تا پایان سال جاری کار آن به نتیجه برسد.

رییس دانشگاه، از احسان امیری، مدرس فعال دانشگاه، که مسئولیت پیگیری امور سینما را برعهده دارند قدردانی کرد و افزود:در هفته جاری و در صورت آمدن گروه فنی، قرار است تجهیزات سینما در تالار فردوسی (خیریه عبدالقادر فقیهی) نصب شود. او خاطر نشان کرد:

در حال حاضر مسئولیت سینما را امیری برعهده گرفته ولی نیاز است سینما و امور دیگر مثل کافی شاپ پس از تایید و فعال شدن به بخش خصوصی واگذار شود.رئیس دانشگاه همچنین اردوی یک روزه ی کارکنان دانشگاه را به مناطق جنوبی که مدت زیادی است مورد بحث می باشد، اما به دلیل مشغله کاری زیاد همه ی کارکنان موقعیت آن فراهم نشده است مطرح کرد که در صورت موافقت جمع صورت پذیرد.

پروانه پدرام، معاون دانشگاه، گزارشی از برگزاری امتحانات که این ترم به نحو مطلوب انجام شده است داد و ضرورت چرخشی بودن مسئولیت پذیری برگزاری امتحانات را مطرح و اظهار کرد:

این امر باعث تقویت و آگاهی همکاران در زمینه های مختلف خواهد شد.

همچنین، وی با بیان برنامه های پیش رو چون ثبت نام از داوطلبان جدید و دانشجویان فعلی، انتخاب واحد را 9 تا 11 بهمن ماه و امتحانات پایان ترم بعدی را 27 خرداد تا 7 تیرماه (بعد از ماه رمضان) اعلام کرد و یادآور شد:

ثبت نام ترم جدید آغاز شده است که امیدواریم تعداد ثبت نامی ترم بهمن ماه مطلوب باشد.

وی پگاه بالانچی را در رشته نقشه کشی و گرافیک، مهندس محسن مهرآوران در رشته معماری و عمران و شیما رحمان پور را در رشته حسابداری و کامپیوتر به عنوان مدیرگروه نام برد.

سردبیر فصلنامه «با پیام دانش اوز» خواستار همکاری کاربردی اعضای تحریریه شد، زیرا همه مشغولیت سنگین خود را دارند و بازبینی مطالب باعث کاهش خطا می شود.

آمنه روستا، مدیر مالی، به چگونگی روند تنظیم بودجه پیشنهادی اشاره کرد و گفت:کارهای سنگین عمرانی دارد صورت می پذیرد چون خود دانشگاه بدهکاری سنگینی دارد و از این نظر نیاز به منابع مالی داریم. بنابراین، ضرورت دارد بدهکاری سنگین بعضی از دانشجویان تسویه شود.

وی از همکاران خواست موقع انتخاب واحد تاییدیه دانشجویان بدهکار را از امور مالی بگیرند.

روستا با استقبال از پیشنهاد رییس دانشگاه برای آموزش مالی شیما رحمان پور اظهار کرد:

در این باره آمادگی دارد و انجام می دهد.

پگاه بالانچی، مسئول امور آموزش و بایگانی، ضمن ابراز رضایت از برگزاری امتحانات و همکاری صمیمانه کارکنان در پیش بردن سالم امتحانات، از همکاری خود در فرستادن خبر بر روی پایگاه خبری پیام دانش مواردی را عنوان و خاطر نشان کرد، همچنان ادامه خواهد داد.

شیما رحمان پور، مسئول دبیرخانه، برای آموزش های مالی ابراز تمایل و آمادگی خود را ابراز کرد و افزود:

در صورت لزوم وقتی خارج از ساعت اداری خواهد گذاشت.

در این جلسه، ناصر خضری و محمد طاهر قاضی زاده برنامه ها را مورد تایید قرار دادند.

پگاه بالانچی از مسئولیت خود به عنوان دبیر آینده هم اندیشی کارکنان و مهندس مهرآوران به عنوان دبیر مشترک هیأت اجرائی و کارکنان خبر داد و جلسه در ساعت 9:00 به پایان رسید.

مصوبات جلسه:

1- مراسم تقدیر از برگزیدگان برتر کنکور در چند روز آینده برگزار شود.
2- سالگرد بهره برداری از پردیس دانشگاه ( 22 اسفند 1393)واقع در نظرآباد در تاریخ 18 اسفندماه با برنامه پیاده روی و کاشت درخت به مناسبت روز درختکاری (15 اسفند) زیر نظر پروانه پدرام و همکاری دانشجویان برگزار شود.

3- ساختمان در حال ساخت در محوطه به عنوان کافی شاپ مورد استفاده قرار گیرد.

4- اردوی همکاران به اتفاق خانواده هایشان صورت پذیرد.

5- پرچم روز بخش اوز در کنار پرچم های دیگر دانشگاه در ورودی بلوار دانشجوی دانشگاه آزاد نصب شود.

6- چراغ های سفارش داده شده برای کفی محوطه جلو ساختمان دانشگاه در هفته آینده نصب می شود.

7- همکاران در دفاع از منافع کلان دانشگاه تعامل داشته باشند.

8- آموزش امور مالی به همکاران عملی شود.

 
   
نظرهای شما :  
میراحمدی[2/11/1396] : تجلیل و تقدیر از جوانان شایسته ای که در کنکور سراسری رتبههای خوبی بدست آورده اند عمل پسندیده و دلگرم کننده ای است که شما میخواهید انجام دهید
 
قابل توجه مسولین در اوز[2/11/1396] : دکتر کشفی نماینده سابق لارستان درمجلس به سمت قایم مقام ریس علوم پزشکی فارس منصوب شدند مسولین وشورای اوز برای دایر کردن شبکه بهداشت ودرمان وبیمارستان با ایشان هماهنگی ومشورت نمایند انسانی شریف وبا انصاف هستند
 
اوزی [2/11/1396] : جناب آقای حاج عبدالعزیز خضری خدمات پاک ومدیریت سالم شما بر کمتر اوزی مخفی مانده است جلسات مرتب دردانشگاه وطرح مباحث مفید ودرگیرکردن همه کارمندان درکارهای دانشگاه آزاد تبدیل به نه تنها دانشگاه اول اوز بلکه درمنطقه کرده است برایتان آرزوی موفقیت میکنم وپیشنهاد دارم برای دور بعدی شورای شهر اوز خودتان را کاندید کنید
 
افسانه [2/11/1396] : دیشب دردانشگاه جلسه گذاشته بودید هیچ خبری تو سایت دانشگاه دیده نمیشه
 
کارمند پ...[2/11/1396] : کاش کارمند دانشگاه آزاد البته اوز خودمان بودم کارمندان خوش بحالتون
 
اوزی[3/11/1396] : از قرار معلوم. بیشتر جاده. اوز وگراش. ۲. بانده. شده است. واسفالت. اطراف. دانشگاه. اوز. را جدی. پیگیری. نمایید
 
علی [3/11/1396] : جناب خضری اولا چرا کامنتها هنوز فرستاده نشدند وازاین نظر خیلی دارید ضعیف عمل میکنید ودیگر اینکه چرا شب جلسه گروه همگام صحبتی نکردید چون درباره بیمارستان بیشتر از هرکسی دیگر صاحب نظر بودید ومتاسفانه بیمارستان اصلا اوضاع خوبی که ندارد هیچ بلکه پسرفت هم میکند ومدیرش درجلسه فقط توجیه کرد
 
محمد [3/11/1396] : آقای خضری بعضی موقها زیاد محافظه کار هستند برای همین ساکت ماندند
 
نام: