دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  اتمام امتحانات پایان ترم نیمسال اول 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی
[ پنجشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۶ - 00:08:54 ]
اتمام امتحانات پایان ترم نیمسال اول 97-96 دانشگاه آزاد اسلامیمرکز اوز
  معاون دانشگاه:امتحانات این ترم به سلامتی و آرامش به پایان رسید و اوراق تحویل استادان مربوطه قرار گرفت، ضرورت دارد بدون تنفس خود را برای ثبت نام از ورودی های ترم جدید و برنامه ریزی کلاس ها آماده کنیم.

وی از علاقمندان جدید مایل به تحصیل در مرکز اوز تقاضا کرد چنان چه به جمع بندی رسیده اند سریع تر اقدام به ثبت نام کنند.

 نتیجه تصویری برای پروانه پدرام

پروانه پدرام در خصوص جزییات برنامه امتحانات اظهار کرد:

امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز از ساعت 8:30 صبح روز شنبه 16/10/96 با درس فارسی عمومی و فارسی پیش توسط استاد سید علیرضا کشفی نیا در کلاس های درس آغاز شد.او یادآور شد:
جمعاً 215 امتحان تا پایان روز 27/10/96 برگزار و آخرین امتحان شناخت هنر گرافیک(2) در ساعت 14 توسط استاد نازنین عالی انجام شد.

پدرام خاطر نشان کرد:تعداد ظرفیت های صندلی برای روزهای امتحانات 3976 بود که تعداد 2681 از آن مورد استفاده قرار گرفت یعنی به طور میانگین روزانه 270 نفر در امتحانات شرکت داشته اند.

وی در پایان با اعلام این که بلافاصله پس از امتحانات نهایی نیمسال اول، ترم دوم در دانشگاه آزاد اسلامی اوز دایر خواهد شد یادآور شد:

از هم اکنون ثبت نام از داوطلبان جدید شروع شده و روزهای 9 تا 11بهمن ماه به انتخاب واحد، 16بهمن ماه آغاز کلاس های درسی ترم، 28 تا 30 بهمن ماه برای حذف و اضافه و 27 خرداد تا 7 تیر ماه 97 به امتحانات پایان ترم اختصاص یافته است.

او افزود:با وجود مشغله، امتحانات با همکاری همکاران محدود و تنی چند از افراد آزاد به عنوان مراقب به سرانجام رسید.

معاون دانشگاه گفت با وجود پایان امتحانات، فعالیت دانشگاه جریان خواهد داشت ووضعیت این دانشگاه به گونه ای است که هیچ یک از همکاران احساس نمی کنند چه روزی ازکار پرحجم و یا کم تر است و همه روزهای فعال اداری مشغولیت ها وجود دارند. او همچنین خاطرنشان کرذ:

از سویی فعالیت های فرهنگی که از شاخصه های مهم ساختاری و لازم الاجرایی این مرکز آموزش عالی محسوب می شود که در طول سال تحصیلی و روزهایی که کلاس درس نیست ولی بخش اداری فعال است، جریان دارد پس تعطیلی یا فراغت موردی قابل بحث نیست.

پدرام با اشاره به فعالیت های فرهنگی زیادی که صورت می گیرد، اظهار کرد:

برنامه های مختلفی در پیش از سال صورت می گیرد که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد
 
   
نظرهای شما :  
دانشجو [28/10/1396] : درود به استاد پدرام معاون شایسته ودوست داشتتی دانشگاه
 
همشهری[28/10/1396] : از شرایط سنی دانشجویان در سر جلسه امتحان نشان میدهد که طلب دانش غز مهد تا لحد است. اطلب العلم من المهد. الالحد
 
دانشجو[29/10/1396] : انصافا اساتید وکارکنان دانشگاه آزاد اوز عالی هستند.خداخیرشان بدهد.
 
ایرانی[30/10/1396] : درحتل حاضر دانشگاهها ۵۰۰. هزار صندلی. خالی. دارند واغلب افراد. مسن وصرفا. کسانیکه. دنبال مدرک تحصیلی هستند. مشتری. دانشگاههای کوچک. شده اند فکر می کنم. بازهم. وضعیت. بدتر ازین شود. هوشیار باشیم
 
سیاوش [1/11/1396] : چرا ارشد نتونستید بیارید قبلا قول داده بودید
 
نام: