جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  با حضور معاون عمرانی استانداری فارس، و جمعی از مدیران کل استان: مسائل و مشکلات مردم بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان برررسی شد
[ شنبه ۲۳ دي ۱۳۹۶ - 05:22:06 ]
با حضور معاون عمرانی استانداری فارس، و جمعی از مدیران کل استان:

مسائل و مشکلات مردم بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان برررسی شد

 پیام دانش: بنا به اطلاع و در پی سفر چند روز قبل استاندار استان فارس و همراهان به لارستان و پیگیری مسئولان بخش بیرم، استاندار فارس دستور داده است جمعی از مقامات استان و فرمانداری ویژه با حضور در بخش بیرم و طی نشستی از نزدیک در جریان خواسته های مردم دو بخش بیرم و صحرای باغ قرار بگیرند.
قابل توجه مسئولان بخش و شهر اوز

 
  مسائل و مشکلات  مردم بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان برررسی شد
 


با حضور معاون عمرانی استانداری فارس، فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مدیران کل استان و شهرستان، مسائل و مشکلات  مردم  بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در نشستی با حضور دکتر عنایت الله رحیمی معاون عمرانی استانداری فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مهندس لقمانی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری فارس، علی اصغر علی پور، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مدیران کل استان فارس و مسئولین شهرستان،  مسائل و  مشکلات مردم بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان بررسی شد.

 

در این نشست که 4 ساعت به طول انجامید، ابتدا امام جمعه، بخشدار، رییس شورای اسلامی بخش و شهر بیرم موارد و درخواست های لازم را مطرح کردند و خواستار رفع این مشکلات شدند.
اهم مشکلات و درخواست های بیان شده در این جلسه احداث و تعریض جاده ورودی بیرم، روشنایی ورودی شهر،کمبود آب، آبرسانی از سد های قر یا محرم، احداث طرح های آبخیزداری، اجرای طرح هادی در روستاها، دو بانده کردن محور لاورستان به کمال آباد، استقرار بعضی از ادارات، نبود زمین چمن ورزشی در مرکز بخش، فرسوده بودن شبکه داخلی آب، احداث و تعریض پل آزادگان، تسریع در عملیات گازرسانی، تغییر تعرفه برق به گرمسیری، خشک شدن چاه های کشاورزی، عدم آنتن دهی موبایل در بعضی از نقاط بخش، تخصیص اعتبارات بیشتر به شهرداری، واگذاری زمین به جوانان و غیره بود.
در ادامه جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان نیز در سخنانی با بیان اینکه لارستان  وسیع‌ترین شهرستان استان فارس است که دارای 6 بخش و 8 شهر می باشد و با توجه به  گستردگی شهرستان، از معاون عمرانی استانداری فارس خواست که به این منطقه توجه  ویژه داشته باشد.

معاون عمرانی استانداری فارس  هم در سخنانی تصریح کرد:
تسریع در عملیات گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ  و روستاهای بالای بیست خانوار در دستور کار ویژه است و برای روستاهای کمتر از بیست خانوار نیز برنامه های دیگری در دست اقدام می باشد که گازرسانی صورت پذیرد.
رحیمی ادامه داد: همچنین تعریض و ارتقاء  جاده های بخش نیز در دست اقدام می باشد که  هم اکنون پیمانکاران در بخشی از محور ورودی بیرم در حال فعالیت بوده و مابقی نیز در سال های آینده دیده خواهد شد تا بخش از مشکلات مردم مرتفع گردد و در رفاه باشند.
وی تاکید کرد:

همچنین  در این نشست مقرر شد در دهه فجر امسال روستاهایی که دارای کمبود آب شده اند، با اجرای عملیات آبرسانی در قالب حفر و تجهیز چاه انجام شود و در ادامه جهت آبرسانی به مجموعه این بخش ها، از سد های قر در نظر گرفته شده است که در این خصوص  پیگیری های  لازم  انجام خواهد شد.
رحیمی خاطر نشان کرد: جهت اجرایی کردن طرح هادی در برخی از روستاها نیز در کارگروه زیربنایی و شورای برنامه ریزی استان  بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
در این نشست همچنین مسائل و مشکلات بخش صحرای باغ نیز توسط امام جمعه، بخشدار و شهردار عماد شهر بیان شد.
مهمترین موارد عنوان شده، کمبود آب شرب، تعریض و بهسازی ورودی بخش از هرمود تا عمادده، تسریع در عملیات گازررسانی، خشک شدن 4 چاه آبرفتی، احداث جاده عمادده به شهر بیرم، اجرای طرح هادی بعضی از روستاها، عدم آنتن دهی موبایل در بعضی از نقاط، راه اندازی شهرک صنعتی، تعریض و بهسازی و احداث پل رودخانه جاده گاوبست، نبود سالن های ورزشی در بعضی از روستاها و غیره بود.

در ادامه مدیران کل استانی و شهرستانی نیز پاسخ های مقتضی را ارائه کردند.

معاون عمرانی استاندار فارس در ادامه همچنین از محورهای بیرم به عمادشهر و ورودی های هر دو بخش بازدید نمود.

منبع: صحبت نو لارستان
 
   
نظرهای شما :  
ماجد[23/10/1396] : شوراییه خبر را دقیق بخوانید وآنوقت خودتان قضاوت کنید که جقدر داریدکمکاری میکنید
 
قابل توجه شورا وبخشداری اوز[23/10/1396] : در جریان سفر استاندار فارس به لارستان مسولین وشورای شهر بیرم درخواست ومطالباتی داشتند که استاندار با سفر این هییت موافقت نمودتد وشورای اوز در جریان باشند که قصد کشیدن جا ده بین بیرم وصحرای باع ادعام این دو بخش وتشکیل شهرستان بیرم است
 
جهت اطلاع شورای ومسولین[23/10/1396] : با توجه به ارسال پرونده ارتقای بخش اباده ط بهشک نیریز درتاربخ 10 دیماه یک هیبت در راس ان نماینده مجلس با مدیر کل تقسیمات کشوری در تهران برای اخرین اقدامات ملاقات داشته ودر بخسهای زرقان وقایمیه کازرون هم کار ارتقا در جریان است ایهالناس عافل نشویم شورای پنجم با جدبت بیشتر کار را دنبال نمایند
 
اوزی[24/10/1396] : سلام . متاسفانه شورا خوب مدیریت نمیشود . شورای قبل بسیار مجدانه کار میکرد
 
شورای پنجم اوز[25/10/1396] : کمی دقت. نمایید. تا کنون. سایر بخشها لارستان در زمینه ارتباط با مقامات استان وپیگیری. مطالبات مهم وکلان. از. ما. اوزیها. سبقت. گرفته اند. حالا بماند که ارتقا. را با سکوت. وبیخیری رها کرده ایم
 
نام: