جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  مرگ سالانه ۲۰ هزار نفر در تصادفات رانندگی
[ سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶ - 00:02:28 ]

مرگ سالانه ۲۰ هزار نفر در تصادفات رانندگی


 محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در اختتامیه جشنواره عکس سلامت شهری که با حضور سید رضا صالحی امیری، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، با اشاره به مشکلات بهداشتی پایتخت اظهار کرد:

در شرایط امروز تهران به سختی نفس می کشیم، آب شهر با فواصل زیاد از حوزه های مختلف به دست شهروندان می رسد و همان طور که می دانیم یکی از مشکلات جدی سلامت شهری مسئله فاضلاب است.

وی با بیان اینکه مدیریتی که در حوزه های مختلف وجود دارد با برخی اشتباهات و بی تدبیری ها می تواند سلامت ما را تهدید کند، گفت:

در حال حاضر، در حوزه سلامت در میان کشورهای رده بالا و اروپایی قرار دادیم. تلاش هایی که در عرصه علمی انجام می شود، در حوزه پزشکی توانسته دستیابی ما را به فناوری های نوین افزایش دهد و موقعیت ما را در حوزه جهانی در بالاترین سطح قرار دهد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با یادآوری این نکته که با وجود پیشرفت ها، نمی توانیم نسبت به نگرانی های خود از بابت موضوعاتی که سلامت شهروندان را به خطر می اندازد بی تفاوت باشیم، تصریح کرد:

در گذشته سالانه نزدیک به ٣٠ هزار نفر در تصادفات کشته می شدند و نسبت کشته ها به معلولین نیز یک به ۴ بود، البته در این سال ها اتفاقات خوبی افتاد که این میزان به زیر ٢٠ هزار نفر رسیده است.

منبع : مهر

 
   
نظرهای شما :  
راننده[19/10/1396] : این خبرا را نزنین باز جریمه های رانندگی را افزایش میدن
 
فرید[20/10/1396] : خدا آخر و عاقبتمان با این جاده و ماشینهای بی کیفیت بخیر کند
 
نام: