دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  مسئول موزه مردم شناسی اوز ازتولید مستند
[ چهارشنبه ۱۳ دي ۱۳۹۶ - 00:06:15 ]

 مسئول  موزه مردم شناسی اوز

 ازتولید مستند "رخت گشاد اوز " به کارگردانی محمدیوسف منظریان خبر داد.


   Image result for ‫شریف بازرگانی رییس موزه مردم شناسی اوز‬‎

 شریف بازرگانی مسئول موزه مردم شناسی اوز طی گزارشی از تولید مستند نیمه بلند " رخت گشاد اوز " به نویسندگی و کارگردانی محمدیوسف منظریان فیلمساز جوان اوزی خبر داد. طبق گفته های وی ، این مستند درباره نحوه ساخت و تهیه و کاربرد رخت گشاد است و طبق فیلمنامه ای که منظریان به نگارش در آورده در چند مکان مختلف تولید خواهد شد. وی در مورد تولید این اثر ادامه داد:


               Image result for ‫شریف بازرگانی رییس موزه مردم شناسی اوز‬‎

این مستند با سرمایه گذاری مهرناز خضری، محمد يوسف منظريان و شريف بازرگانی انجام می شود و تهیه کننده ی اين مستند موزه مردم شناسی اوز می باشد. اين فيلم با همکاری گروه فیلمسازی کات اوز و موزه مردم شناسي اوز و شرکت ریتون فیلم لارستان تولید خواهد شد.


 Image result for ‫شریف بازرگانی رییس موزه مردم شناسی اوز‬‎

وی در پایان گفت: تولید این مستند طی روز های آینده آغاز خواهد شد و عوامل و نقش آفرینان آن بزودی معرفی خواهند شد. لازم به ذكر است كه پس از پيگيری هاي دو ساله كه نهايتا منجر به ثبت ملی " رخت گشاد اوز " شد ، موزه مردم شناسی اوز تصميم گرفت جهت معرفی بيشتر اين لباس فاخر ، اقدام به تهيه فيلم مستندی در مورد معرفی اجزای رخت گشاد و نحوه ساخت و نحوه پوشش آن بنمايد .


 

مراحل سناريو نويسی و پیش تولید مستند " رخت گشاد اوز " شروع شده است و پس از طی مراحل اولیه ، فيلم برداری آن بزودی آغاز خواهد شد و پس از پایان تولید این اثر برای شركت در جشنواره های داخلی و بین المللی آماده خواهد شد.

در پايان بازرگاني اظهار داشت اميدواريم بتوانيم با تهيه اين فيلم مستند ، لباس " رخت گشاد اوز "را به همگان معرفی نماييم .

روابط عمومی موزه مردم شناسی اوز

 
   
نظرهای شما :  
اوزی از بندر[13/10/1396] : متاسفانه. ما اوزیها. همه اش. چسبیده ایم که. فعالیتهای. فرهنگی. درحالیکه سایر مناطق. همجوار در فکر توسعه وعمران وکارهای اقتصادی وزیر بنایی در شهرها هستند. واین کار سبب ماندگاری. جمعیت وجوانان در شهرهایشان. شده است. نگاهی به. گراش. خنج. بستک وخمیر. گواه. مدعاست به نظرم دیگران. مارا مشغول. کارهای صرفا. فرهنگی. کرده اند
 
اوزی از دبی[13/10/1396] : کار بسیار زیبا و پسندیده ایست خدا قوت جناب بازرگانی و آقای منظریان
 
نام: