دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری رقابت های بازی تنیس فورهند دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ دوشنبه ۱۱ دي ۱۳۹۶ - 06:41:16 ]
برگزاری رقابت های بازی تنیس فورهند دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی اوزاستاد تربیت بدنی: با بهره برداری از تالار بزرگ ورزشی دانشگاه تلاش می شود بازی های قابل اجرا، همچون تنیس روی میز، شطرنج، فوتسال دستی و غیره را با فعالیت بیشتری اجرایی کنیم.


نتیجه تصویری برای فاطمه هاشمی اوز

بی بی فاطمه هاشمی که پس از بهره برداری از تالار خواجه شمس الدین حافظ شیرازی (خیریه حاج شیخ محمدرفیع فقیهی) ترتیب یک دوره بازی های انفرادی بین دانشجویان داده بود افزود:
برگزاری اولین بازی رسمی داخلی که خوشبختانه با حضور رئیس فدراسیون تنیس کشور، رئیس هیأت تنیس استان فارس و دو نفر از همشهریان مقیم شیراز تقارن یافت، به فال نیک گرفته می شود.این استاد دانشگاه با بیان نیازهای تالار ابراز امیدواری کرد :

نیکوکاران که از پشتیبانان این دانشگاه مردمی محسوب می شوند، امیدواریم نیازهای تجهیزات ورزشی برای رشته های مختلف داخل تالار را تامین کنند تا بسته به علاقه دانشجویان، بازی های متنوع ورزشی دراین دانشگاه برگزار شود.


هاشمی از تمایل نیکوکاری برای فرش کف پوش تالار خبر داد و خواهان تحقق هرچه زودتر این نیت خیر شد.

رقابت بازی فورهند که با شرکت 15 نفر از دانشجویان آغاز شده بود، با معرفی نفرات اول تا سوم پایان یافت و به برندگان اول تا سوم به ترتیب مدال، راکت و یک عدد سیم کارت از سوی هاشمی استاد دانشگاه اهدا شد.

مدال و هدایا از سوی مهمانان محمدرسول محمودی، مهندس عبدالعزیز حق شناس و رئیس دانشگاه داده شد.اسامی نفرات اول تا سوم به شرح زیر می باشد:
 

نفر اول: فاطمه علوی دانشجوی رشته کاردانی گرافیک نفر دوم: سعیده حاجی پور، دانشجوی رشته کارشناسی علوم قضایی
نفر سوم: المیرا بذرافشان، دانشجوی رشته نقشه کشی معماری
 
   
نظرهای شما :  
همشهری از شیراز[11/10/1396] : اقایان. محمودی. وحقشناس که افرادی با فرهنگ وخوش نام هستند. میبایست به دانشگاه ازاد اوز کمک نمایند. تا تپه تمب. سمدو که مانع دید وزیبایی محوطه شده. بر داشته شوند. وکار ماندگار از خو بیاد گار گذارند. باتشکر
 
جعفری از بندر [11/10/1396] : تشکر از خیرین بزرگ وعزیزدر دبی که برای شهر عزیزمان از خود مایه گذاشتند ومیگذارند ما که دربندرعباس بتجارت مشغولیم ودرجریان اوضاع خراب کسب وکار هستیم معنی فداکاریهای همشهریان عزیز دردبی بیشتر درک میکنیم دراینجا از این خیر عزیز که سالن پینگ پنگ برای دانشجویان دانشگاه ساخته اند باید قدردانی شود که دست بخیرجوان پسند زده است وخیری چندگونه کرده اند که دارای نفع چند گانه برای مردم بویژه جوانان است
 
منم از شیراز [12/10/1396] : درود بدانشگاه آزاد وکارمندانش که کار بزرگی میکنند هرخبری که خوانده میشود آدم جدیدی محور خبر است
 
فریناز [13/10/1396] : خدا رحمتش کند فریبای نازنین دختر مهربانی بود
 
بهروز[14/10/1396] : عبدالعزیز حقشناس واقعآ تمکن مالیت فوق العاده است دستی بالابزن وبه دانشگاه آزاداوز کمک خوبی کنید
 
اوزی درشیراز [15/10/1396] : شیراز مینیشینم ولی پولدار نیستم ولی اوزیهای زیادی درشیراز زندگی میکنند واقعآ پولدار ودارای املاک فراوان هستند اینها هرکدام بتنهایی میتوانند یک بیمازستان ویا یک دانشگاه بسازندویا همه کوچه های اوز را آسفالت کنند اما نمی کنند بنظر من بایستی با این افراد بیشتر ارتباط بست وتشویقشان کرد برای اعمال کارهای بزرگ ونیاز های اساسی مردم کارخیر کنند ومثل همشهریان عزیز دبی که واقعا همت زیادی برای اوز کردند درحالیکه کاری به اوز هم ندارند ولی اوزیهای شیراز وابسته بشهر اوز هستند ودارای ارتباط ومنافع هستند مثلا اداره جدید ارشاد بایستی کمک کنند تا این اداره ساخته شود
 
نام: