دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  کمیته سلامت جوانان در شبکه بهداشت درمان لارستان تشکیل شد
[ يكشنبه ۱۰ دي ۱۳۹۶ - 04:20:46 ]

کمیته سلامت جوانان در شبکه بهداشت درمان لارستان تشکیل شد

جلسه کمیته سلامت جوانان با حضور روسا با نمایندگان دانشگاه های منطقه در شبکه بهداشت درمان لارستان و به ریاست مهندس مجید صلاحی تشکیل شد.


 

در این جلسه عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز، دکتر مهران عسکری،  معاون دانشگاه پیام نور مرکز اوز و طیبه نامی، معاون دانشکده بهداشت اوز حضور داشتند و در خصوص عملکرد واحد سلامت جوانان از سال 93 تاکنون، اهمیت ارتقای آگاهی جوانان در زمینه های ازدواج مناسب، سو مصرف مواد و اعتیاد، مهارت های اجتماعی صحبت و به اهمیت غربالگری و معاینات جوانان تاکید شد.

در جلسه علاوه بر رئیس مرکز بهداشت، فاطمه مویدی کارشناس مسئول واحد سلامت نیز به تفصیل اقدامات صورت گرفته را بیان و انجام آن ها را ضروری دانست.

 

 


وی به ضرورت مراقبت از جوانان در مراکز آموزشی و خانه هشدار دادوافزود: نا هنجاری هایی از رفتار جوانان مشاهده می شود که نگران کننده است.

پس از آن حاضران به تبادل نظر پرداختند و در نهایت موارد زیر برای اجرایی شدن مصوب شد.


 
   
نظرهای شما :  
معلم [10/10/1396] : از اینکه نوشته آید وضعیت جوانان نگران کننده است باید بیشتر توضیح داده میشد
 
طیبه نامی [10/10/1396] : سلام با تشکر از جناب عبدالعزیز خضری . جلسه سلامت جوانان که در شبکه بهداشت لارستان انجام شد .گزارش دادند که آمار اعتیاد جوانان به کمتر از 15 سال آمار روابط جنسی تا سن 12 یا 13 سال هم رسیده و ابن آمارها خیلی نگران کننده است که نیاز به عزم جدی همه مسئولان ، خانواده ها ، مراکز آموزشی و دانشگاهی دارد که باید همه با هم دست به دست هم دهیم و به نوجوانان و جوانان کمک کرد . عزیزان این مطلب گوشه ای از جلسه ای ست که در آن حضور داشتیم .اما ارائه راهکار از طرف همه بزرگواران لطفی ست که به فرزندان خودمان از کشور ارائه می دهیم . سپاس از جناب آقای خضری برای درج این مطلب مهم .
 
اوزی[10/10/1396] : بخش بزرگ اوز خود به شبکه بهداشت ودرمان مستقل نیاز دارد که شورا وهییت امنای بیمارستان باید برای استقرار ان همت کنند
 
کارمند بیمارستان[11/10/1396] : الان که ریس دانشکده علوم پزشکی. لارستان. تغییر کرده. باید. هییت امنای بیمارستان همراه با شورای شهر ودیگر. دلسوزان. کار. تاسیس. اداره. شبکه بهداشت ودرمان مستقل. در بخش. اوز. را دنبال. وپیگیری. نمایند. ریس جدید اقای. دکتر کریمی. مانند دکتر ایمانیه. نظر مساعدی. به اینگونه کارها دارند
 
نام: