جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  نمایندگان هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
[ سه شنبه ۵ دي ۱۳۹۶ - 04:58:02 ]

نمایندگان هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی اوزمعاون هیأت عالی نظارت منطقه 11:هیأت عالی نظارت بر دانشگاه های آزاد اسلامی با رویکردی کاربردی ترنسبت به گذشته، قابلیت های دانشگاه ها را مورد بررسی قرار می دهد و به ریاست هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می کند.


 

دکتر امید علیزاده، معاون هیأت عالی نظارت در دانشگاه های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد، که به اتفاق


 

دکتر مهدی زارع به اوز آمده بود در ادامه افزود:

هیأت عالی نظارت همیشه وجود داشته است ولی از زمان مسئولیت دکتر علی اکبر ولایتی، رئیس هیأت موسس و امنای دانشگاه با رویکردی کاملا متفاوت و کاربردی تر در راستای شناسایی ظرفیت ها و قابلیت های واحدها و مراکز دانشگاه آزاد، عمل کرده و نتایج آن را پس از تجزیه وتحلیل در معاونت هیات عالی نظارت منطقه 11  به ریاست هیات عالی نطارت ارجاع تا پس از یررسی نهایی به دفتر ریاست هیأت موسس ارسال شود.


 

معاون هیأت عالی نظارت با تبیین جایگاه تشکیلاتی دانشگاه آزاد اسلامی از هیأت موسس تاآخرین سطوع زیر مجموعه اظهار کرد:


 

           کتاب خانه مولوی(خیریه حاج محمدابراهیم کریما)

دانشگاه آزاد، بزرگترین دانشگاه حضوری خاورمیانه در آموزش عالی ایران دارای خدمات تاثیرگذاری بوده و ما باید به سمتی حرکت کنیم که این جایگاه همچنان پابرجا و به پیشرفت بیشتر کیفی برسد.


 

اعضای هیأت فوق، که پیش ازآن از همه قسمت های دانشگاه دیدن کرده بود و با جمعی از استادان و دانشجویان نیز گفتگو و موقع حضوردراولین جلسه

 
                       تاالارکف تئاترخیام(خیریه محمدصدیق پیرزاد)

کارگروه انجمن انیمیشن درتالار فردوسی(خیریه عبدالقادرفقیهی)، از وجود زیرساخت مناسب ساختمانی و سازمانی در مرکز اوز به نیکی یاد کردند و یادآور شدند:


 

 

          تالارورزشی حافظ(خیریه حاج شیخ محمدرفیع فقیهی)

مرکزاوز قابلیت فعالیت درزمینه های زیادی از رشته های تحصیلی  داردومراتب آنچه وجود دارد به مقامات مربوطه انعکاس داده خواهد شد.


 

رئیس دانشگاه، در جلسه پایانی با حضور این اعضا وبا معرفی کارکنان حاضر در نشست از موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی اوز و تعامل خوب با واحد مادر (دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان) و وجود پشتوانه نیکوکاران خیراندیش، در قالب هیأت های امنای مردمی صحبت کرد و ازنمایندیندگان هیأت عالی نظارت، خواستار توجه مقامات عالی سازمان برای اختصاص رشته های بیشتر تحصیلی در مقطع کارشناسی(هنر، پیراپزشکی) و به خصوص کارشناسی ارشد شد.


         تالارهنرسرای تائب اوزی(خیریه حاج محمزینل، عبدالمجیدو عبدالرحمن فریدونی)

عبدالعزیز خضری با بیان طرفیت های دانشگاه، از وجود 7 تالار بزرگ


 

               تالارکنفرانس فردوسی(خیریه شیخ عبدالقادرفقیهی)

سینما، کنفرانس، هنرسرا، ویدیو کنفرانس، کف تئاتر و ورزشی و کتاب خانه بزرگ نیز سخن گفت و افزود:

در برنامه است کارگاهی برای استقرار تجهیزات آزمایشگاهی و فنی تا 6 ماه آینده آماده شود.


 

دکتر علیزاده و دکتر زارع پس از بررسی سامانه های مالی، آموزشی و ادارای اوز را ترک کردند.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[5/10/1396] : تشکر بخاطر اطلاع رسانی مرتب و شفاف موفق باشید
 
فاطمه [5/10/1396] : سفر هیبت عالی نظارت امیدوارم مثل بقیه مقامات نباشد که میآیند اوز وحسابی از اوزتعریف وتمجید میکنند ولی وقتی رفتند نگاهی هم به پشت سرخود نمیاندازند راستش درایران هیچجایی مثل اوز خیرین کمک نکردند وخیرین همین ساختمان ومسجدوخیلی چیزهای دیگر که ملاحظه کردید بدانشگاه آزاد هدیه کردند واینشاالله شما که آمدید حداقل به این دانشگاه رشته فوق لیسانس ودکترا بدهید
 
فريدون مريدي[5/10/1396] : شاه سیف اله قتال مشهور به شاه قتال ولی(به قلم خانم فاطمه کمال نژاد باسلام و عرض ادب خدمت شما خانم بزرگوارمطالب شما بسيار ارزنده مي باشد يكي از فرزندان سيد بزرگوار به همراه خواهرش در روستاي ما زيارت گهره از توابع فين مدفون هستند فريدون مريدي Morede@7221.gimi
 
رحیم [6/10/1396] : معمولا اعضای ناظر بر ادارات همه مثبتها را نمی بینند بلکه آنها نکات ضعف را هم بررسی میکنند واحتمال اینکه نکات ضعف دانشگاه اوز را دیده باشند وجود داشته تذکر داده اند وچرا شما آنها را بازگویی نمی کنید
 
افشار [7/10/1396] : امیدوارم برای دادن رشته های ارشد قولی داده باشند
 
موافق رحيم[8/10/1396] : با تشكراز زحمات خيرين و مسولين دانشگاه منهم موافقم هرگونه هزينه در دانشگاه و در زمينه ورزش در اين دانشگاه يا پيام نور نبايد صورت گيرد. چون اين دانشگاه درسته كه اكنون چند نفر اوزي در آن مشغول بكار هستند و پول مردم در آن هزينه ميشودولي آيا پول دولتي يا از خود دانشگاه آزاد در اين دانشگاه هزينه ميشود يا نه؟ مسلما خير . روزي ميرسد كه اين افراد مسول اوزي با تغيير سياست مسولان كل دانشگاه ازاد تغيير ميكنند و دانشگاه هم در اختيار دانشگاه آزاد بوده و سياستهاي افراد آن در تهران هستند و هرلحظه تغيير ميكنندو خيرين و مردم اوز ديگر هيچگونه مسوليت در آن ندارند به جز در موقع نياز دانشگاه به كمك خيرين و درنتيجه بهتر است هرگونه سرمايه گذاري خيرين در جاهائي صورت گيرد كه مديريت هميشگي آن در دست مردم بومي باشد تا بتوانند هميشه بر آن موسسات مديريت كنند واداره آنگونه موسسات در اختيار بخش خصوصي و خودشان باشد.نمونه اش الان ميبينيم كه در دانشگاه پيام نور اكثر قريب كادر آموزشي آن در اختيار افرادغير بومي است . و افراد بومي اوزي تحصيلكرده بيكار هستند و بعضا مشاهده شده كه افراد بومي شاغل در قسمت اداري هم اخراج كرده و پول بيمه زمان اشتغال ايشان را هم پرداخت نكرده اند. ولي خيرين ميلياردها تومان خرج كرده اند تا افراد غير بومي در آن مشغول شوند.
 
همسفر [9/10/1396] : درکامنتها یادی از کمال نژاد شده بود مدتهاست مطلبی از ایشان تو سایت دیده نمیشه
 
نام: