جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  تفاهم نامه ساخت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اوز امضا شد
[ سه شنبه ۵ دي ۱۳۹۶ - 04:57:11 ]

تفاهم نامه ساخت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اوز امضا شد

باحضور دکتر زهرا افتخاری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان  و هیئت همراه در شهر اوز، امروز ۴ دی ماه، تفاهم نامه ساخت این کانون در اوز تنظیم و امضا شد.

این تفاهم نامه به امضای مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، بخشدار، عبدالحمید خضری نماینده خیرین ساخت این کانون، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای شهر و شاهرخ امیری و فرهاد فقیهی پور از شهرداری رسید.

براساس این تفاهم نامه عبدالحمید خضری نماینده خیرین متقبل تامین هزینه ساخت و همکاری در تامین تجهیزات  شد و مقررگردید پس از کلنگ زنی و تهیه نقشه ساختمانی در عرض ۱۸ ماه ساختمان به اتمام برسد.

 

کانون پرورش فکری کودکان استان نیز نسبت به تامین نیروهای انسانی با تاکید بر به کار گیری نیروهای بومی و تامین اقلام مورد نیاز اقدام می کند. محل اجرای این پروژه در بولوار نبی اکرم ضلع غربی مدرسه خضری  است.

دکتر افتخاری در نشستی که در بخشداری برگزار شد گفت: استان فارس دارای ۵۶ کانون است که خدمات را به کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ سال ارائه می کند و کانون ۴۲ ماموریت را برای خود تعریف کرده است. وی ضمن تقدیر از پیگیری آقای عبدالحمید خضری و بخشدار و فعالیت های فرهنگی ارائه شده در اوز به ویژه در موضوع کتابخوانی، هدف کانون را نیز در این راستا به ویژه در پرکردن اوقات فراغت و آموزش موضوعاتی مانند حل مسائل، تفکرات انتقادی، جرات ورزی، کنترل خشم و…دانست.

دکتر افتخاری افزود: پس از تنظیم تفاهنامه و تعیین نقشه در هفته های آتی کلنگ زنی انجام می شود و تا زمان اتمام پروژه ساختمانی در صورتی که فضای مناسب برای استقرار کانون وجود داشته باشد می توان نسبت به راه اندازی کانون قبل از اتمام پروژه ساختمانی در اوز اقدام کرد.

 

 

در ابتدای این نشست آتش فراز بخشدار اوز گفت: شهر اوز شهر دوستدار کودک و امور فرهنگی است که کودکان مستعدی دارد. آقای عبدالحمید خضری از سالیان گذشته پیگیر ساخت کانون در اوز  بوده اند که مشکل زمین برطرف شده است و امروز تفاهم نامه امضا می شود.

در این نشست علاوه بر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، امینی کارشناس ناظر طرح های عمرانی کانون، میترا تقوایی مدیر امور مالی کانون، بخشدار، عبدالحمید خضری نماینده خیرین،  رئیس شورای شهر، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای شهر، امیری و فقیهی پور از شهرداری و مدیر مسئول پیام اوز و دبیر کارگروه پایتخت کتاب اوز حضور داشتند و مواردی در این خصوص مطرح کردند.


بازدید از زمین محل ساخت کانون در بولوار نبی اکرم و کتابخانه عمومی بانو صفیه خضری و گفت و گو با اعضای هسته مطالعاتی بانوان حاضر در این کتابخانه برنامه بعدی این دیدار بود.

منبع : اوز امروز

 
   
نظرهای شما :  
علی اسفندنیا[5/10/1396] : دست تمام دست اندرکاران و خیرین این کار درد نکنه واقعا برای اوز لازم بود
 
سمیه [5/10/1396] : کانون پرورش فکری چه کارهایی میکند منظورم آینه وظایفش چیست وزیر نظر اداره ارشاد وخانم هاشمی کارمیکند
 
شهروند[5/10/1396] : اداره کانون پرورش فکری کودکان ونو جوانان برای شهر اوز. بسیار ضرورت داشته واز اقای حمید خضری کمال تشکر داریم
 
نام: