دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  رئیس دانشگاه تاکید کرد: هیچ واحد دانشگاه آزاد ادغام و تعطیل نمی شود
[ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - 00:18:26 ]
رئیس دانشگاه تاکید کرد:

هیچ واحد دانشگاه آزاد ادغام و تعطیل نمی شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیچ یک از واحدهای این دانشگاه ادغام یا تعطیل نمی شود.

 به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر در سیزدهمین نشست هماهنگی و پایش امور استان های دانشگاه با بیان اینکه هیچ واحد دانشگاهی ادغام یا تعطیل نمی شود، گفت: باید واحدها و مراکز دانشگاهی را ابتدا در استانها مدیریت کنیم.

وی افزود: در سطح استان ها با رعایت ملاحظات سیاسی، اجتماعی و امنیتی و در نظر گرفتن شرایط فرهنگی استان، واحدهای دانشگاهی را برای فاصله جغرافیایی، ناحیه بندی کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر یکپارچه سازی ساختار مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: باید ساختار مدیریتی، اداری، مالی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه و هماهنگ شود.

رهبر با اشاره به اینکه هیچگونه مرزی میان دانشگاه های کشورهای اروپایی برای گذراندن واحدهای درسی نیست، خاطرنشان کرد: آنها با ایجاد و رعایت یک استاندارد واحد به دانشجویان مجوز می دهند که واحدهای درسی خود را در صورت تمایل و نیاز در دانشگاه های مختلف بگذرانند.

وی اولین و مهم ترین گام برای یکپارچه سازی دانشجویی را استاندارد سازی دانست و افزود: با استانداردسازی تمامی واحدهای دانشگاهی، دانشجویان می توانند در صورت داشتن شرایط مورد نیاز، واحدهای درسی خود را در یک یا چند واحد دانشگاهی سپری کنند.

رئیس دانشگاه آزاد عنوان کرد: باید تجهیزات آزمایشگاهی واحدهای دانشگاهی تحت عنوان آزمایشگاه مرکزی نامگذاری شود تا برای نقل و انتقال و بهره برداری از آنها، واحد استفاده کننده دچار مشکل نشود.

رهبر اظهار داشت: ناحیه بندی واحدها و مراکز دانشگاهی به معنای برتری و تفوق یک واحد بر دیگری نیست، بلکه به معنای یکپارچه سازی است.

وی به اصلاح ساختار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و گفت: ساختار واحدهای دانشگاهی باید متناسب با سازمان مرکزی اصلاح شود.

رئیس دانشگاه آزاد درخصوص ایجاد معاونت پزشکی در استان های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در صورتی که مصوبه معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها اجرا شود، مجاز به ایجاد پست معاونت پزشکی خواهند بود.

 
   
نظرهای شما :  
کامیاب [30/9/1396] : اوایل امیدی بدانشگاه آزاد اوزنبود ولی حالا واقعآ رونق گرفته. درود به خیرین ورییس خستگی ناپذیرش
 
نام: