جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری سومین کارگاه ضرورت های پیش از ازدواج توسط الهام صمدانی، در دانشگاه آزاد اوز
[ چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - 07:17:25 ]

برگزاری سومین کارگاه ضرورت های پیش از ازدواج در دانشگاه آزاد اوز

سومین کارگاه مشاوره با حضور جمعی 15 نفره  به مدیریت الهام صمدانی در تالار شیخ سعدی(خیریه حاج محمدامین کمالی) و از ساعت 15 روز یک شنبه 26/09/96 برگزار شد.


 

کارشناس مسائل اجتماعی و روان شناسی در ادامه برنامه های قبلی اظهار کرد:

شما جوانان در هر موردی به ویژه ازدواج،  ضرورت دارد اطلاعات شیوه زندگی خود را در دوران متاهلی بالا ببرید.

وی شرکت در اینگونه کارگاه ها را مفید دانست و افزود:

برای هر کسی موارد گوناگونی وجود دارد که ناشناخته هستند و چنان چه به آن ها  رسیدگی و در مورد آن ها مطالعه شود به شناسایی بیش از پیش از حوادث ناشناخته ای که چه بسا می توانند بنیان زندگی را دچار چالش و بحران کنند، خواهید رسید.


 

الهام صمدانی با بیان رئوس مسائل که شاید کم اهمیت ولی   می توانندمشکلات زیاد بوجودآورند، خاطر نشان کرد:

موقعی که تصمیم به ازدواج می گیریم یا از طرف خانواده به ما پیشنهاد می شود بایستی از خودمان بپرسیم آیا آمادگی چنین اقدامی را داریم و یا با زندگی جدید و ارتباط با خانواده همسر می توانیم سازگاری داشته باشیم و در مسائل جزیی تر هم بایست توجه  لازم را داشته باشیم و در مورد آن با شریک زندگی آینده صحبت کنیم.

 

 

درخلال برنامه، شرکت کنندگان نظرات خود  را بیان کردند و از جمله گفته شد،

 امکان دارد قبل از ازدواج طرفین هر تعهد و اشتراک مساعی را بپذیرند اما پس از ازدواج یک از آن دوبه ناسازگاری بپردازد و امکان تغییر در رفتار نیز بوجودنیاید.

مدرس کارگاه جواب داد که پی بردن به اخلاق طرف مقابل نیازمند بالا بردن اطلاعات و بینش است و چنان چه ما تعمق گرا باشیم می توانیم به بیشترنیت  نامزد احتمالی خود پی ببریم.

این کارگاه با طراوت و جذاب،  پس از یک ساعت خاتمه یافت و ابراز امیدواری شد، در کارگاه بعدی شرکت کنندگان به بروشورهای حاوی سوال و رئوس دانستنی های پیش از ازدواج توجه کنند تا ضمن دریافت پاسخ احتمالی ودر موقعیت مجردی خود را در بوته آزمون بگذارند.

 
   
نظرهای شما :  
نام: