دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  گروه هنری بیسیک نمایش طنز « شی شی شیشه شکست» در تالار کف تئات حکیم خیام (خیریه محمدصدیق پیرزاد) دانشگاه به روی صحنه آورد
[ يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 18:50:58 ]
گروه هنری بیسیک نمایش طنز

« شی شی شیشه شکست»

در تالار کف تئاتر خیام  دانشگاه به روی صحنه آورد

 نتیجه تصویری برای پروانه پدرام

معاون دانشگاه:

تالار کف نمایش که با تامین بخشی از خیریه محمدصدیق پیرزاد، آماده شده است با اجرای نمایش گروه هنری بیسیک عملا مورد بهره برداری قرار گرفت.


پروانه پدرام، با تشکر از کمک رئیس هیأت امنای دانشگاه دفتر اوز افزود:


 

این تالار، حکیم عمر خیام نیشابوری(خیریه محمدصدیق پیرزاد) نامگذاری شده است.

وی در ادامه اظهار کرد:


تالار نمایش از سه بخش، نمایش کف با ظرفیت 50 نفر، کنترل و آمادگی جمعا به مساحت 128 مترمربع مساحت دارد که به همه وسایل لازم نور و صدا تجهیز شده است.

وی از مهندس محسن مهرآوران، مدیر پژوهشی در ساخت و مسئولان انجمن نمایش اوز مهندس محمدرضا خادم پور و مهندس به آذین کرامتی که از شروع عملیات از نظر فنی همکاری داشته اند قدردانی و خاطر نشان کرد:

 

در برنامه بوده این تالار در مراسم پاسداشت روز دانشجو که چهارشنبه 29 آذرماه برگزار می شود، رسمآ افتتاح شود اما با توجه به درخواست گروه نمایش بیسیک از ساعت 19 شنبه 25 اذرماه مورد استفاده قرار گرفت.

پدرام که در اولین آغاز به برنامه اجرای نمایش حضور داشت اظهار کرد:

متن نمایش جالب و آموزنده بود که در آن حسین سخاوتی، نعیم منفرد و سیاوش کریما به کارگردانی حسین سخاوتی ایفای نقش کردند وتماشاگران در شب اول بخوبی استقبال کرده بودند.


معاون دانشگاه از اداره فرهنگ وارشاداسلامی، انجمن نمایش و گروه هنری ققنوس به عنوان بانیان اجرای این نمایش یاد واضافه کرد:


نمایش در سه شب متوالی ادامه خواهد داشت و امکان تمدید وجود دارد.

درزیر خبرمندرج در پایگاه اطلاع رسانی انجمن نمایش عینآ درج می شود.


 

اولین شب اجرای نمایش طنز شی شی شیشه شکست( توهم هندوستانی ) و صحبت های حسین سخاوتی کارگردان

در اولین شب اجرای نمایش طنز شی شی شیشه شکست ( توهم هندوستانی، سالن مملو از جمعیت بود. تالار کف تئاتر حکیم عمر خیام دانشگاه آزاد اسلامی اوز در یک روز بارانی پذیرای تماشاگرانی بود که یکساعت در کنار همدیگر این تئاتر را به تماشا نشستند.

حسین سخاوتی سرپرست گروه هنری بیسیک ،بازنویس و کارگردان اثر ، سفیر سلامتی که  چنین می گوید

:

پس از سالها همچنان در حوزه سلامت و در راه تبلیغ و انتشار و اطلاع رسانی به اقشار مختلف جامعه ثابت قدم مانده ایم. اثر جدید که مراحل بازبینی و اخذ مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز را با موفقیت سپری کرده ، اینروز ها همانند نمایشنامه خوانی 206 سفید با استقبال تماشاچیان در شب اول اجرا قرار گرفت.   

شناخت بیماری ایدز و همچنین آشنایی با شیشه و مضرات آن موضوعاتی است که یکجا در این اثر جدید گنجانده شده و این بار با یک تیر دو هدف را نشانه رفته ایم. اثری که در شب اول اجرا با حضور ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز ، در هوای بارانی لحظه به لحظه تماشاگران را با خود همراه کرد

آموزش همراه با شوق و هیجان و اشتیاق.... بدیهی است که یکی از ویژگی های بارز این کار بهره گیری از هنر سیاه بازیست که نتیجه آن بیان صریح و سخن گفتن بی پرده از مواردی است که چشم پوشی از آنها جامعه ما را روز به روز به سمت نابودی کشانده و می کشاند که شاید در اینجا برای اولین با شاهد پرداخت با ظرافت آن هستیم.)

 

گفتنی است نمایش طنز شی شی شیشه شکست تا تاریخ 28 آذرماه هر شب ساعت 19 اجرا خواهد داشت.

 
   
نظرهای شما :  
منتقد[27/9/1396] : بنظرم کسیکه نقش مبارک بازی میکردصداش طبیعی نبود
 
اوزی[27/9/1396] : بسیار مبارک است دست اقای پیرزاد درد نکند خدا خیر دنیا واخرت بدهد
 
خضری[27/9/1396] : سالن تاتر واقعآ جالبی بود از هیئت امنا وخیرین عزیز که کمک کردند تاچنین سالن باارزشی برای جوانان هنرمند ساخته شود
 
افسانه[27/9/1396] : به مسئول فروش بلیط تذکر داده شود بیشتر از گنجایش سالن بلیط نفروشدما بزور جامون شد
 
سلامی [28/9/1396] : تاتر جالب طراحی شده بود فضای سالن تاتر هم جالب بود تماشاگران نسبت بظرفیت بیشتر بودند که بهتراست مسئولان توجه کنند
 
سیامک[30/9/1396] : موضوع تاتر خوب و با محتوا بود ولی بازیگران بخوبی نتوانستند بخوبی ایفای نقش کنند
 
نام: