جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  شرکت مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اوز در گردهمایی معاونان پژوهشی
[ يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 18:29:42 ]

شرکت مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اوز در گردهمایی معاونان پژوهشی

مدیر پزوهشی دانشگاه ازاد اسلامی مرکز اوز که برای شرکت در پانزدهمین گردهمایی معاونان پزوهش و فناوری به تهران رفته بود، روز گذشته در این همایش شرکت کرد.


 Image result for ‫مهندس محسن مهرآوران‬‎

به گزارش مهندس محسن مهرآوران، این همایش از ساعت 8:30 روز یکشنبه 26 اذرماه 96 و در تالار شهید مطهری سازمان مرکزی آغاز و در آن دکتر بیزن رنجبرمعاون پژوهش و فناوری دانشگاه صحبت کرد.


دکتر فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد در سخنانی با تبیین جایگاه «پژوهش» مهمترین مساله حل نشده در حوزه پژوهش را مدیریت دانش برشمرد و خاطرنشان کرد:


در سطح ملی الگوی مدیریت علمی و پژوهشی در مراکز علمی و پژوهشی وجود ندارد و یا به درستی تعریف نشده است.

رئیس دانشگاه در بخش دیگر سخنان خود از بی توجهی و بی اعتمادی مدیران اجرایی کشور به یافته های تحقیقاتی نکاتی را متذکر شد.دربخش دوم همایش که از ساعت 14 آغاز شد، رییس هیات موسئس و امنای دانشگاه آزاداسلامی اظهارکرد:


هم پژوهش و هم آموزش مهم است و هیچ کدام نباید فدای دیگری شوند، اساتید آنچه را که در پژوهش به دست می‌آورند تدریس کنند، نباید فقط به یافته‌های پژوهشگران غیر ایرانی اکتفا شود.

دکترعلی اکبرولایتی خاطرنشان کرد:


پژوهش باید طیف وسیعی داشته باشد و فقط نباید در حوزه‌های تکنولوژی و صنعت صورت گیرد بلکه پژوهش در کشاورزی و علوم انسانی باید مورد توجه باشد، علوم انسانی نباید از پژوهش محروم بماند و باید متناسب با شرایط جامعه خودمان پژوهش در این حوزه صورت گیرد در حوزه کشاورزی نیز باید این گونه عمل شود.


این همایش که در وقت صبح و عصر برگزارشده بود، در ساعت 19 همان روز با صدور و قرائت بیانیه به کارخودخاتمه داد.


 

 
   
نظرهای شما :  
نام: