جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دانش آموزان برتر مدارس بخش اوز همراه با دانشجویان در آزمون مسابقه هوش برتر، دانشگاه آزاد شرکت کردند
[ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 06:07:21 ]

دانش آموزان برتر مدارس بخش اوز همراه با دانشجویان در آزمون مسابقه هوش برتر، دانشگاه آزاد شرکت کردند


 

مسئول مسابقه هوش برتر:در ادامه رقابت های دانش آموزان و دانشجویان در آزمون های ذهنی و سرعت، 116 نفر در آزمون هوش برتر به رقابت پرداختند.


 Image result for ‫بهاره بهبین استاد دانشگاه آزاداوز‬‎

بهاره بهبین، استاد دانشگاه، با اعلام این خبر افزود:

 

از چند سال قبل مسابقات زیادی در دانشگاه آزاد صورت می گیرد که هر سال سعی می شود مسابقات با محتوای کیفی بیشتر پیاده و با حضور داوطلبان بیشتر برگزار شود.

 

وی یادآورشد:در سال جاری و از زمان شروع فصل تحصیلی با موافقت محمدرضا رضایی، رییس آموزش و پرورش منطقه اوز و همکاری مدیران حراست و مدارس اوز و کوره به اکثر مدارس در سطح شهر و بخش حضور پیدا کرده ایم و بین دانش آموزان مقطع متوسطه و آموزشگاه آفرینش آزمون هوش گرفته شد تا برترین ها برای رقابت نهایی معرفی شوند.

 


بهبین در ادامه گزارش خود اظهار کرد:

 

 

روز گذشته 21 آذرماه 96 چهارشنبه و از ساعت 15 در تالار فردوسی خیریه شیخ عبدالقادر فقیهی 116 نفر از دانش آموزان برتر و با حضور دانشجویان دانشگاه آزاد برگزار شد، وی افزود:

 

شرکت کنندگان، در تست های (مفاهیم ریاضی، منطق و آمار) به مدت 40 دقیقه پاسخ دادند.


این استاد دانشگاه با تشکر از حمایت ریاست از برنامه های عملی و همراهی کارکنان دانشگاه آزاد یادآور شد:

پروانه پدرام، آمنه روستا و شیما رحمان پور از کارکنان، مهندس سعید امیری و فاطمه قاسمی (از استادان دانشگاه) به عنوان مراقب در برگزاری آزمون همکاری نزدیکی داشته اند.


مسئول برگزاری مسابقات، از مهندس احسان امیری، استاد دانشگاه، که از مبتکران و ترتیب دهندگان این گونه برنامه های متعدد هست و در برگزاری این مسابقه نهایت همکاری داشته است قدردانی کرد.


 

پیش ازآغار آزمون، محمدطاهرقاضی زاده متصدی خدمات قرآن خواند و مهندس احسان امیری استادومجری برنامه در خصوص چگونگی سئوالات و پاسخگویی شرکت کنندگان توضیحاتی ارایه داد وگفت:


دانشگاه آزاد اوز سعی دارد در طول دو فصل تحصیلی برنامه های مختلف علمی، فرهنگی به صورت هوش آزمایی، کتاب خوانی و ترویج آن، تئاتر، دعوت از کارشناسان برجسته کشوری و استان، مسابقه های ساخت پل ماکارونی، نجات تخم مرغ، تایپ با موبایل و غیره به مورد اجرا درآورد و بزودی راه اندازی سینما را در دستور کار قرار خواهد داد و امید است تا یک ماه آینده فیلم های روز سینمایی در سینمای دانشگاه آزاد که در حقیقت سینمای شهر محسوب می شود، اکران کند.

 

 

اسامی شرکت کنندگان به شرح زیر می باشد:


 
   
نظرهای شما :  
برازنده[23/9/1396] : دستتان درد نکند مادر یکی از دانشاموزان هستم تشکربخاطر این برنامه خوب تا حابا دانشگاه آزاد را ندیده بودم فکر نمی کردم اینقدر بزرگ باشدخدا بخیرین محترم سلامتی بدهد با ساخت این دانشگاه
 
بیضایی [24/9/1396] : امتحان خوب بود ولی زمان برای جواب دادن کم بود
 
باقری [25/9/1396] : واقعیت مسلم است برای این دانشگاه فعال درهمه صحنه‌ها آرزوی موفقیت بیشتر دارم
 
شاکری [25/9/1396] : امتحان وبرنامه جالبی بود خواستم بپرسم نتایج اعلام نشده
 
نام: