دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد
[ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 05:26:07 ]

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد

  محمدرضا زمانی

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمدرضا زمانی را به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب کرد.

در متن حکم انتصاب زمانی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب می‌شوید. امید است با جلب مشارکت مسئولان استان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های خیرین، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

در ادامه این حکم عنوان شده است: امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های مؤثر به منظور صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرائی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، با اتکال به خداوند متعال بکوشید.

محمدرضا زمانی متولد ۱۳۳۷ در شهرستان میمه اصفهان و استاد پایه ۳۴ است. 

زمانی عضو انجمن‌های علمی زیست شناسی، بیوتکنولوژی و ژنتیک ایران است و در دو دوره در هیات مدیره انجمن زیست شناسی ایران عضویت داشته است. وی هم اکنون سردبیر مجله پژوهش های سلولی و ملکولی و نیز مدیر مسئول مجله بیوتکنولوژی ایران است. زمانی در سال‌های ۷۹ و ۸۰ به عنوان استاد نمونه دانشگاه رازی کرمانشاه برگزیده شده است.

پیش از این علی اصغر رستمی ابوسعیدی ریاست دانشگاه پیام نور را برعهده داشت

منبع : سایت پی ان یو نیوز

 
   
نظرهای شما :  
کارمند اوزی[23/9/1396] : ازهمه خیران وبزرگان. ا استدعا. می کنبم که بیش از این در زمینه. دانشگاه در اوز. اقدامی. نکنند. اوز در کارهای عمرانی وفضای. سبز وکلا مبلمان شهری به کمک. خیران. نیاز دارد. شورای شهر. وشهرداری اوز را کمک کنیم. تا. ادارات مورد نیاز مردم در اوز. ایتقرار پیدا کند. اوز. احتیاج. به. ادارات. ثبت اسناد واملاک. شبکه بهداشت ودرمان مستقل. اداره. کشاورزی. دامپزشکی و......دارد. به شورای شهر. ومسولین. کمک نماییم. تا این. ادارات. در اوز. راه اندازی. شوند. باتشکر
 
قابل توجه. مسولین اوز[24/9/1396] : ۲ روز پیش طی یک جلسه. ۱۷ پزشک. متخصص جدید. به کادر درمانی. بیمارستان خنج. اضافه. شده است. این افراد. از طرف دانشکده. علوم پزشکی. لارستان. برای خنج. در نظر گرفته شده است. اوضاع بیمارستان. اوز. نا بسامان. است. فکری به حال اوز کنید
 
نام: