دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  نشست هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز در خصوص فعالیت بیشتر رسانه ای، یادمان نیکوکاران و چگونگی همایش 29 آذر تصمیم گیری شد
[ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 04:46:34 ]

نشست هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز در خصوص

فعالیت بیشتر رسانه ای،  یادمان نیکوکاران و چگونگی همایش 29 آذر تصمیم گیری شد


 

سیصد و بیست و سومین جلسه هم اندیشی کارکنان در ساعت 12 روز یک شنبه مورخ 19/9/96 در اتاق ریاست با دبیری عبدالعزیز خضری و با محوریت همکاری بیشتر در رسانه های پایگاه  خبری «پیام دانش» و فصلنامه «با پیام دانش اوز»، چگونگی  یادمان نیکوکاران  که در اعتلای دانشگاه  همراهی  داشته اند، نصب تابلو برای تالارهای آماده شده(بخش اداری، هنرسرا، ویدیو کنفرانس، نمایش و ورزش)  که در مرحله بهره برداری است و چگونگی برگزاری مراسم 29 آذر تشکیل شد.


 

دبیر جلسه از حاضرین درخواست کرد که پیشنهادات خود را جهت معرفی افراد برجسته کشوری برای نامگذاری تالارهای تکمیل شده ارایه دهند که پس از بررسی و ویژگی های سرمایه های انسانی کشور،نام های خواجه شمس‌الدین محمد بن بهاءالدّین محمد حافظ شیرازی(شاعر و سخنور)، محمد بن موسی خوارزمی (ریاضیدان، ستاره‌شناس، فیلسوف، جغرافیدان و مورخشیخ محمد صالح بن عبدالرحمن بن علی بن ابراهیم بن حاجی بن محمد معروف به شیخ محمد صالح فارسی و متخلص به تائب اوزی و غیاث‌الدین ابوالفتح عُمَر بن ابراهیم خَیّام نیشابوری) شاعر ، فیلسوف ، ریاضی‌دان و ستاره‌شناس) مورد تصویب نهایی قرار گرفت.

در خصوص نام خیرین که در اعتلا و پیشرفت از آغاز و همچنان دانشگاه را یاری رسانیده و می رسانند، مقرر شد ریاست با هماهنگی هیات امنای دانشگاه دفتر اوز با توجه به شناخت نزدیک که با نیکوکاران دارند، تصمیم گیری کند.

درجلسه همچنین عنوان شد با توجه به شروع عملیات بخشی از قسمت شمالی طبقه همکف  برای استقرار تجهیزات فنی و آزمایشگاهی، آن نیز به نام یکی از این نیکوکاران که قول تجهیز مکان مورد نظر داده اند، نامگذاری شود.

در ادامه دبیر جلسه از امضا شدن قرارداد سینما که کار آن با جدیت و با مسئولیت احسان امیری دنبال می شود خبر داد.


 

در خصوص همایش 29 آذرماه که با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان شهرستان، بخش و شهر در تالار فردوسی (خیریه شیخ عبدالقادر فقیهی) قرار است برگزار شود، نیز صحبت و تبادل نظر به عمل آمد اظهار شد:

همایش در رابطه با پاسداشت روزهای آذرماه (بسیج، دانشجو، پژوهش، که خوشبختانه با میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت تقارن داشته است) با مدیریت دانشجویان برگزار و طرح های آماده شده نیز افتتاح شوند.

این مراسم که مسئولیت برنامه ریزی آن با پروانه پدرام است مقرر شد حتی الامکان از سخنرانی ها کاسته شود تا مراسم به درازا نکشد که مسئول برنامه رئوس برنامه ی پیشنهادی را برای حاضرین تبیین،  که با اصلاحاتی مورد تایید واقع شد.

در زمان باقی مانده در خصوص روند فصلنامه «با پیام دانش اوز» صحبت شد که پروانه پدرام، سردبیر فصلنامه، مطالب را زیاد عنوان کرد و گفت:

در حدی که بعضی از مطالب ارایه شده به شماره بعد موکول شده است.

شیما رحمان پور، سردبیر پایگاه خبری«پیام دانش»، در خصوص چگونگی کمک همکاران برای به روزرسانی پایگاه نکاتی را اظهارکرد.

آمنه روستا ،مدیرمالی، با بیان سفر خود به تهران و مراجعه در روابط عمومی سازمان مرکزی اظهار کرد:

مسئولان روابط عمومی از انتشار مجله با این کیفیت و توسط یک مرکز بخوبی استقبال کردند.

مهندس محسن مهرآوران ،مدیر پژوهشی، از چگونگی استفاده از تالار نمایش که کاملا آماده استفاده هست، گفت:

اعضای انجمن در خصوص استفاده از آن علاقمند هستند.

مهندس ناصر خضری ، مدیردانشجویی و کتاب خانه، در خصوص جلسه مشترک روز دوشنبه 20 آذر با هیات اجرایی نکاتی را یادآوری کرد.

در ادامه دبیر جلسه با توجه به ازدیاد کارها و برنامه های فرهنگی و رسالت مطبوعاتی و اطلاع رسانی که دانشگاه دارد از کارکنان تقاضا کرد در تهیه مطالب  و ویرایش فصلنامه و پایگاه خبر رسانی پیام دانش با سردبیران آن ها همکاری داشته باشند تا مفهوم اعضای تحریریه و اهمیت رسانه برای همه نهادینه شود.

درجلسه گفته شد که در روزنامه شهروند هلال احمر مطلبی را تحت عنوان اوز نوشته شده است که در آن به دانشگاه آزاد اوز نیز پرداخته شده است.


 

درجلسه محمد طاهر قاضی زاده، متصدی خدمات،نیز حضور داشت و نشست ساعت 12.55 همان روز خاتمه یافت.


در این جلسه مسئولیت عکس برداری و تنظیم صورتجلسه به ترتیب با شیما رحمان پور و آمنه روستا بود و دبیر جلسه بعد ناصر خضری معرفی گردید.

 

 
   
نظرهای شما :  
صالحی[20/9/1396] : درود برشما و اندیشه های خوبتان و پاسداری از نوابغ ملی ایران حافظ خوارزمی و خیام و تایب که من نمیشناسم بیشتر معرفی فرمایید
 
سامی[20/9/1396] : دانشگاه آزاد درحقیقت اداره شیشه ای بایستی لقب بگیرد
 
اوزی [20/9/1396] : آقای خضری خسته نباشید واقعآ خودت را پیر کردید ولی دست مایه های خوبی بشهر ارزانی کردید خیلیها مایل بودند شما درشورای شعر بودید ویا حداقل عضو کمیسیون ارتقای بخش بشهرستان بودید شاید تا حالا بجایی رسیده بودیم امروز ارتقای آوز از هر چیزی دیگری برای مردم واجبتر است خدا قوت بشما وبه همکاران محترمتان
 
فریبا [20/9/1396] : ازسایت پیام دانش که صبح تا صبح آبدیت میشود با نگاه مثبت و منفی بایستی بررسی شود مثبت که میدانی باخبر است وچیزی در گروهها میاد اما منفی دیگه بذهن کسی نمیاد که خبر جویدی درکار خواهد بود
 
فرهاد [21/9/1396] : پاسداری از ارزشهایی انسانی کشور قابل ستایش است ولی این تذکر را میدهم پولهاییکه خرج دانشگاههای اوز میشود بیمورد وزیادی هستند اوز به چیزهایی دیگر احتیاج دارد
 
هم ولایتی[22/9/1396] : اقای. خضری باید در شورای شهر. براب. ارتقای اوز. اقذام وعضو فعال. گروه. ارتقا. باشند. در انجا به ایشان. احتیاج. است
 
پروین [24/9/1396] : خانم نوشادی چرا زیاد کلی گویی میکنی مقاله هات سمت وسویی ندارد مشخص نیست چه چیزی رو هدف قراردادید بهتر بگویم چکشی دردست دارید یکی دارید به نعل ویکی هم به میخ!
 
الوندی[28/9/1396] : سلام و تبریک برای گشایش هنرسرای دانشگاه.
 
نام: