دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز در خصوص راه اندازی سینما، تشکیل انجمن انیمیشن و همایش 29 آذر
[ يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - 06:47:20 ]
برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اوز در خصوص راه اندازی سینما، تشکیل انجمن انیمیشن و همایش 29 آذر

جلسه هم اندیشی کارکنان با حضور احسان و سعید امیری، استادان دانشگاه، در خصوص راه اندازی سینما، تشکیل انجمن انیمیشین، همایش 29 آذر، پاسداشت مناسبت های آذر ماه 96 و بهره برداری از طرح های آماده در ساعت 10:30 روز سه شنبه 14 آذرماه 96 در دفتر ریاست برگزار شد.رییس دانشگاه _ هر پیشرفتی با همدلی و وقت گذاری حاصل می شود و در این جا از برادران امیری که در روز غیر کاری از جهرم آمده اند اوز تا موضوع فعالیت های فرهنگی در دانشگاه را پیگیری کنند، بایستی قدردانی کرد.وی در ادامه افزود:

در اقدامات فرهنگی دانشگاه، اهداف مختلف دنبال می شود تا این محیط آموزشی تنها تئوری نباشد و کارهای عملی بیش از تئوری مورد توجه- وخودرا با امورپژوهشی تطبیق دهند و به جایی برسیم که دانشجویان همه کارها را خود پیشنهاد دهند و پیگیری و اجرایی کنند و از سویی شهروندان نیز در آن سهیم بوده و بهره ببرند.وآنان نیز دراین برنامه دانشگاهی مشارکت کنند.عبدالعزیز خضری با بیان عزیمت خود به تهران برای پیگیری گرفتن مجوز راه اندازی سینما در دانشگاه اظهار کرد:

مقدمات کار فراهم شده است و تقریبآ موافقت با تامین بخشی از هزینه توسط سینما شهر صورت گرفته ولی کارهای بعدی لازم است که منتظر تایید نهایی مدیر عامل سینما شهر هستیم.

با این حال با شرکت دارنده تجهیزات سینمایی هم مذاکره شده و برای اعزام تیم فنی، دانشگاه در نوبت اقدام قرار گرفته است.

برای آمادگی لازم است از هم اکنون کاری که از دست خودمان برمی آید، انجام دهیم که مهمترین آن تعیین مسئولی مشخص است.حاضران صحبت های خود را در خصوص سینما، تشکیل انجمن انیمیشن و برنامه روز دانشجو در تاریخ 29 آذر بیان کردند.

مهندس احسان امیری به پیگیری های خود با شرکت های سینمایی اشاره کرد و در خصوص نحوه تهیه بلیط، نصب پرده سینما، نحوه  شماره گذاری صندلی های سالن، تعیین مسئولی برای سینما و ... صحبت به میان آورد و پس از بحث و بررسی تصمیم جمع بر آن شد که در شروع کار مهندس احسان امیری مسئولیت کار برای دو روز در هفته قبول کنند تا در صورت استقبال متناسب با تقاضا و بر اساس مزایده، فردی مشخص برای آن در نظر گرفته شود.

موضوع بعدی تبدیل شدن دانشگاه به قطبی در زمینه انیمشین و تشکیل کارگروهی برای آن بود.

 Image result for ‫سینما‬‎

مهندس احسان امیری مزایای اجرای این طرح را عنوان و خاطر نشان کرد و گفت:

می توان بدون تحمیل هزینه به دانشگاه این روند را با تشکیل هیأت اجرایی – کمیته علمی و گروهی تخصصی و با دعوت از افراد متخصص شروع کرد.

بحث و بررسی در خصوص طرح پیشنهادی، نحوه تنظیم قرارداد، تعیین مکانی برای تشکیل جلسات کمیته، برنامه ریزی در اجرای موفق طرح صورت گرفت و با در اختیار گذاشتن اتاق ویدیو کنفرانس برای این کمیته موافقت شد.

در خصوص همایش پاسداشت (روزهای بسیج، دانشجو، پژوهش و بهره برداری از طرح های آماده) مقرر شد، برنامه به مدیریت پروانه پدرام و ساعت 8:30 روز چهارشنبه 29 آذرماه 96 برگزار و تلاش شود سخنرانی کم وبرنامه ها توسط دانشجویان انجام شود.
دراین نشست علاوه برنامبردگان، مهندس سعیدامیری، مهندس ناصرخضری، پروانه پدرام، آمنه روستا، پگاه بالانچی و شیما رحمان پور(مدرس، معاون،مدیران دانشجویی، مالی، فناوری و اطلاعات و دبیرخانه)حضور داشتند.

جلسه در ساعت 11:52 پایان یافت.
 
   
نظرهای شما :  
همشهری [19/9/1396] : بسیاری از همشهریان معتقد هستند که باید تپه باقیمانده در تمب سمدو به طرف شهر بر داشته شود تا نمای دانسگاه ومحوطه بیشتر نمایان شود این کار بسیار لازم است که. باید در راس کارهای محوطه سازی. مسولین دانشگاه. وشهر قرار گیرد بدون انجام این کار زحمات. شما. ناقص میشود. همت کنید تا اینکار. صورت گیرد
 
کارمند اوزی[19/9/1396] : شورای شهر دیگر خبری از ارتقا. واستقرار. ادارات مورد نیاز مردم. نمی دهند قرار بود. دایر کردن. ادارات ثبت اسناد. کشاورزی. دامپزشکی. وشبکه بهداشت ودرمان. به زودی. انجام. شود. سخنگوی شورا شهر. اطلاع رسانی. کند. باتشکر
 
شهروند [19/9/1396] : کار دانشگاه آزاد در آوردن سینما به اوز قابل ستایش است ولی من سئوالی ار مسبولین دانشگاه دارم مگر دانشگاه با یکدست چند تا هندوانه میتواند بردارد واز طرفی سینما چه ارتباطی بدانشگاه آزاد دارد دراوز تا دلت بخواهد کاتونهای فرهنگی هستند وهمه با اداره ارشاد میتوانند مسئولیت اینکار را بعهده بگیرند بنابراین بهتر بود دانشگاه بکار خودش برسد
 
دانشجو[19/9/1396] : دانشگاه آفرین بی زحمت فیلمهای خارجی هم اکران کنید
 
همشهری[19/9/1396] : البته روی حسادت نمیگم شما که معتقدید دانشگاه آزادبی پولیمپس این پولهارا از کجاآوردید چنین ساختمانی بزرگی ساختید
 
نام: