دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دانشگاه آزاد اوز: فعالیت عمرانی را تا اتمام ساختمان و محوطه دنبال خواهد کرد
[ شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - 05:20:31 ]

دانشگاه آزاد اوز:

فعالیت عمرانی را تا اتمام ساختمان و محوطه دنبال خواهد کرد

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اوز:

برنامه های عمرانی دانشگاه تا اتمام ساختمان آموزشی-اداری،محوطه و بلوار دنبال خواهد شد.


 نتیجه تصویری برای محسن مهرآوران

مهندس محسن مهرآوران، با قدردانی از هیات امنای دفاتر اوز و به ویژه دبی و خیراندیشان که در سفر چندی قبل ریاست دانشگاه با حمایت خود، ادامه کارهای عمرانی را میسر ساخته اند، افزود:

در حال حاضر فقط 605 مترمربع از قسمت شمالی طبقه همکف ساختمان باقی مانده است که برای استقرار تجهیزات سنگین آزمایشگاهی و فنی نیاز هست که آماده شود و این موضوع در جلسه آینده هیات امنا (اجرایی) پیشنهاد و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

مدیر پژوهشی دانشگاه در ادامه گفت:


 

با اتمام بخش های عمده از عملیات فازهای 2، 3 و 4، این فازها آماده بهره برداری هستند، در عین حال در تلاش هستیم علاوه بر تکمیل تجهیزاتی روی جاهای باقیمانده کار عمرانی صورت گیرد.

وی در ادامه افزود:

از دی ماه 1395 کار روی طبقه دوم شروع شد و از اردیبهشت 96 روی قسمت جنوبی طبقه اول نیز ادامه پیدا کرد و خوشبختانه مساحتی بالغ بر 1815 مترمربع تا پایان مهرماه به اتمام رسید.

 

                            نمایی از بلوارکه درحال تکمیل است

وی در خصوص محوطه سازی و بلوار ورودی اظهار کرد:


این عملیات از مهر ماه سال جاری زیرنظر مهندس حبیب حسنی عارف شروع شده است و همچنان ادامه دارد ولی تقریبا


 

میدان(جزیره) چسبیده به بلوار اوز –گراش پایان یافته و قرار است از نظر روشنایی و نصب نیمکت و


 

در راستای یک بوستان عمومی از آن استفاده کامل شود.

مهرآوران با بیان تکمیل تالار نمایش حضوری حکیم عمر خیام نیشابوری(خیریه محمدصدیق پیرزاد) یادآور شد:

این تالار می تواند مورد استفاده گروه نمایش دانشجویی و شهر قرار بگیرد و برای تجهیز تالارهای ویدیو کنفرانس و ورزش نیز در حال اقدام هستیم.

وی با توجه به نظر مثبت یکی از نیک اندیشان برای تجهیز کارگاه، آزمایشگاه و تجهیزات فنی وخاص تامین دستگاه های لازم برای رشته مکانیک خودرو گفت:

برای این منظور در قسمت شمالی طبقه اول عملیات تاسیساتی( آب، برق و گاز) شروع شده و امید است با مساعدت نیکوکاران و هیأت امنا، کار روی 605 مترمربعی انجام تا عملیات عمرانی ساختمان به طور کامل خاتمه یابد و از تالارهای بزرگ آن، برای نصب دستگاه های فنی- آموزشی استفاده شود.

وی دررابطه با آینده گری خاطرنشان کرد:


 

به طول 90 متردر حال لوله گذاری گاز به محل سردر آخرین نقطه  زمین دانشگاه هستیم تا پس از رسیدن شبکه شهری گاز به جلو زمین دانشگاه دغدغه ای برای لوله گذاری محوطه و کنده کاری نداشته باشیم و درمسیری لوله های بزرگ 8اینجی در خیابانهانها خوابانده ایم تا موقع کابل های تلفن، برق و یا آب نیاز نباشد که موزاییک و یا اسفالتها را بکنیم .

مدیر پژوهشی برای بهره برداری رسمی از طرح های آماده شده و در حال آماده اظهار کرد:

تصمیم داشتیم در ماه جاری بهره برداری رسمی صورت بگیرد اما چون با کمبود منابع مالی برای تجهیز تالارهای ویدیو کنفرانس و ورزشی روبرو بودیم و بلوار و میدان های محوطه دانشگاه به اتمام نرسیده اند ترجیحآ شایدمراسم رسمی دیگری در چند ماه آینده ترتیب یابد، با این حال امکان دارد بخش های آماده درمراسم 29آذرافتتاح گردند.

مهندس مهرآوران از برپایی همایش با حضور مردم و مسئولان در روز 29 آذرماه 96 نیز خبر داد و خاطر نشان کرد:

این همایش در پاسداشت مناسبت های آذرماه (روزهای بسیج، دانشجو و پژوهش) برگزار می شود.


 

وی یادآورشد: عملیات فرش جلو ساختمان وپس از پوشش چاله شبکه لوله کشی گاز در چندروزآینده با طرح بالا شروع می شود.

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[18/9/1396] : طراحی زیباییست همانگونه که فلکه جلویی لب جاده زیباست الته بخاطر نظافت نشدن خودش را نشان نمیدهد ولی جالبه امیدوارم تپه روبه اوز برداشته شوند تا جلو دانشگاه هر بیشتر چه برای دانشگاه و مردم جذاب شدند دست هیئت امنای دانشگاه آزاد درد نکند
 
کمال[18/9/1396] : سپاس از خیراندیشان ، ریاست محترم و سایر مسئولان دانشگاه آزاد
 
فرهاد[18/9/1396] : با سلام و خسته نباشید خدمت شما. دستتون درد نکنه بزرگواران زخمت کشید فقط یه سوال دارم طرحی که داخل راهرو دانشگاه نصب شده خیلی زیباست نمیدونم دلیلش چی بوده که رفتین سراغ طرح ساده .اصلا این طرحی که اجرا شده در خور دانشگاه نیست . لطفا دلیل اجرای این طرح خیلی ساده رو توضیح دهید .
 
علی[18/9/1396] : ممنونم از زحمتتان . فقط لازم به یاداوریست طرحتان ورودیش قشنگه ولی مابقیش زشته
 
فاطمه [18/9/1396] : تحرک وحرکت دردانشگاه آزاد قابل توجه است ولی در کیفیت درسی کار نشده البته همه دانشگاهها اینجوری هستند ولی دانشگاه آزاد که خودش را پیشرو معرفی کرده بایستی این ضعف خودش از بین ببرد
 
فاطمه[18/9/1396] : معمولا عکسها قشنگ نشون میدن ولی در عمل آنگونه نیست اگر همینکه توعکس هست باشه جالبه
 
جنیدی [18/9/1396] : اگر امکان برایتان هست قسمت دیگر تنب روبروی اوزرا هم بردارید
 
شهروند[19/9/1396] : مسولین دانشگاه قول داده اند که تنها کارهای باقیمانده ومحوطه وبلوار دانشگاه را تمام نمایند بیشتر ازین نباید از نیت خیران محترم. در دانسگاههای اوز سرمایه گذاری کرد. واقعا شهر اوز در رمینه های. اب. فضای سبز وبهداشت زیاد عقب افتاده. وخیران بزرگوار اوز باید به کمک شورا وشهرداری به عمران وتوسعه اوز. کمک نمایند. ما به اندازه کافی دانشگاه. داریم ولی. دانشجو ومتقاضی نداریم
 
پاسخ به شهروند[19/9/1396] : با تشكيل گروه هاي علاقمند به فضاي سبز ميتوان نسبت به درخت كاري بخصوص نهال درخت كنار در مجاورت جادههاي اوز به بلوكات در دوطرف جاده اقدام به كاشت نهال درخت كنار نمود و بصورت خودجوش به اينكار اقدام نمود همچنين با تشويق جوانان بعداز يك الي دوسال به زيبائي جاده هاي اطراف اوز افزوده ميشود اگر اينكار شروع شود جوانان روستاي مجاور نيزهمصدا خواهند شد و كار شما ادامه حواهند داد فقط همت بلند و علاقه نياز دارد جوانان ميتوانند در منازل خود اقدام كاشت بذر درخت كنر كرده و بعد از سبز شدن آنرا به جاده كنار جاده منتقل نمايندبراي اينكار شما ميتوانيد با همكاريو هماهنگي اعضاي شوراي شهر هم انجام دهيد.اگر خودتان نميتوانيد ميتوانيد از شوراي شهر و شهرداري و گروههاي ديگر اينكار انجام شود. درخت كنار داراي سايه بان خوبي است و در زمان ميوه دهي ميتوانيد از ميوه آن بهره ببريد.اين درختان محل و پناه گاه پرندگان زيادي خواهد شدو به زيبائي شهر و فضاي گردشگري نيز ميافزايد
 
سعید [19/9/1396] : آقای مهرآوران شما که همه کاره دانشگاه هستید چرا از رشته های فوق لیسانس که کی دردانشگاه آورده میشود صحبت نمیکنید
 
عبدالله [20/9/1396] : از وجود دانشگاهها دراوز باید خوشحال باشیم از موقعیکه دانشگاه به آوز آمد بآ خودش خیلی چیزها آورد وتعجب میکنم چرا بعضیها میگویند خیرین نباید دردانشگاه خیر کنند این طرز فکر اشتباهست
 
نام: