دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دومین کارگاه مشاوره با محوریت قصه عشق در دانشگاه آزاد اوز برگزار شد
[ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - 08:09:13 ]

دومین کارگاه «ضرورت های پیش از ازدواج» با محوریت قصه عشق در دانشگاه آزاد اوز برگزار شد

 

دومین کارگاه مشاوره با حضور دانشجویان ساعت 15 روز سه شنبه 13 آبان 96 در تالار شیخ سعدی (خیریه حاج محمدامین کمالی) برگزار شد.
 

در این گارگاه، که 15 نفر از دانشجویان ثبت نام و شرکت کرده بودند، الهام صمدانی، کارشناس ارشد روان شناسی، مسایل پیش روی جوانان در زندگی و انتخاب درست همسر را تشریح کرد و به سئوالات حاضران پاسخ داد.

کارگاه های مشاوره با هدف آموزش مهارت های زندگی، بالا بردن روحیه و لزوم خودشناسی و سایر مسایل روانشناسی برگزار می شود و در همین راستا اتاق مشاوره به صورت خصوصی و رایگان نیز پذیرای دانشجویان علاقه مند می باشد.

پگاه بالانچی، مسئول امور مشاوره، ضمن اشاره به اختصاص یکشنبه ها به مشاوره خصوصی عنوان کردند از دانشجویان جهت ثبت نام و گرفتن وقت به بخش اداری مراجعه نمایند.


 
   
نظرهای شما :  
ناهید[14/9/1396] : این جلسات برای عمو آزاده یا اختصاصی برای دانشگاهه؟
 
بیمارشما[15/9/1396] : الهام خانم شما کامنتها راهم میخوانید یا فقط دوست دارید حرف خودتان بزبان بیاریدو من و امثال من فقط به حرفتان گوش کنیمنصایح شما بیشتر بدرد دختران وپسرانی میخورد که در رویای بهشت این دنیا تصمیم به ازدواج دارندووقتی بهم رسیدندمیبینند بهشتی نیست وهزینه حرفهای فرشتگانی مثل شما که دارند روز بروز بیشتر میشونداز جیب من ودیگران باید پرداخت شوند
 
نام: