دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  دومین شماره پسین اوز در ۱۶ صفحه چاپ و منتشر شد
[ يكشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - 05:00:33 ]

دومین شماره پسین اوز در ۱۶ صفحه چاپ و منتشر شد

مقالات همیاری شما ماندگاری ما از محمدصدیق پیرزاد، پسین آمده است تا بماند از پروانه پدرام، هردم از این باغ بری می رسد از بهرام رفیعی، پسین چشم بیدار مردم از علی تیرزن، زینت بخش صفحه ۲ با نام سلام است. کاروان وحدت شیعه و سنی از لارستان، خنج و گراش در اوز، ثبت لباس رخت گشاد در فهرست ناملموس، شرایط آسان برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی، کمک ۱۰۰ میلیونی محمدعلی کمالی به زلزله زدگان، نصب دستگاه تشخیص سرطان در بیمارستان امام رضا(ع) لار، آموزش دانائی با سکوت و سختی در غدیر چدرو، آئین اختتامیه جام باشگاههای کتاب، دلیل پرواز خاندان هوشیار پَر نبود پریدن باور آنان بود، نیکوکاری پس انداز جاودانه است و تیم والیبال بانوان نفت اوز در لیگ دسته یک ماندگار شد را تیترهای اصلی شماره ۲ پسین اوز تشکیل می دهد.

 

 

در صفحات داخلی رونمایی از اولین شماره پسین اوز، اقدام بانوان با دوخت کیسه های پارچه ای  و نه گفتن به کیسه پلاستیکی، گزارش تحقیق برداشت مذهبی دانش آموزان مقطع راهنمایی دختران اوز، گفتگو با مدیر و آموزگار دبستان غدیر چدرو و محمدابراهیم هرمی همچنین دهها مطالب ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و.. پسین اوز را از کتابفروشی های لار، گراش، شیراز، روستاههای تابعه اوز و مطبوعاتی عالی زاده در اوز تهیه نمایید. 

 
   
نظرهای شما :  
احمد صالحی زاده [13/9/1396] : پسین اوز در ئاقع همان عصر اوز بوده که دیگر نشریات زاعیده آن بوده امید است پسین اوز پل ارطباتی خود همانند عصر اوز با مخاطبین خود بیشتر بر قرار سازد
 
نام: