دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: وحدت بستر را برای خدمات رسانی و رونق اقتصادی فراهم می کند.
[ يكشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - 05:00:23 ]
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در مراسم هفته وحدت در مسجد مصلی اوز:

 Image result for ‫مراسم هفته وحدت در اوز سال 96‬‎
وحدت بستر را برای خدمات رسانی و رونق اقتصادی فراهم می کند/ این وحدت مثال زدنی و نهادینه شده را بایستی به نسل های آینده انتقال دهیم/ با پویایی و به روز نمودن این وحدت باید جامعه را در مقابل مکر و حیله دشمنان واکسینه کنیم/ یکی از الزامات ما این است که این وحدت را در بین آحاد جامعه گسترش دهیم/ دانش آموزان و دانشجویان و جوانان ما باید به نتایج وحدت، آگاهی داشته باشند


 

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: 

وحدت بستر را برای خدمات رسانی و رونق اقتصادی فراهم می کند.

 جلیل حسنی در مراسم هفته وحدت در مسجد مصلی اوز ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) در سخنانی اظهار داشت: حضرت محمد (ص) پیامبر نور و رحمت و پیامبر آزادگی و عدالت و پیامبری  بود که با ارائه منشور زندگی به بشریت در همه دوران ها مسیری را فراهم کردند که بشریت در راه یکتاپرستی قدم بردارد.

 وی با تاکید بر اینکه وحدت می تواند در تمامی ابعاد زندگی ما تأثیر گذار باشد؛ ادامه داد: سالیان سال است که برنامه های متنوعی را در این ایام برگزار می کنیم و  و اقعا وحدت آفرین است،  اما نبایستی از پویایی این برنامه ها غفلت کنیم و نباید بصورت ایستا بمانیم، بلکه با پویایی و به روز نمودن این وحدت،  باید جامعه را در مقابل مکر و حیله دشمنان واکسینه کنیم.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: این وحدت مثال زدنی و نهادینه شده را بایستی به نسل های آینده انتقال دهیم و نسل های بعد هم باید راه بزرگان و علمای دینی خود  را ادامه دهند. دیگر اینکه سعی کنیم این وحدت را در تمامی لایه های جامعه گسترش دهیم که در این راستا هم وظیفه مسئولین ، طلاب و علمای شیعه و سنی در مدارس دینی و حوزه های علمیه و هم وظیفه دانشجویان و کارمندان و همه و همه است که قدر این وحدت را بدانند تا  ماندگار بماند.

حسنی خاطر نشان کرد:

دانش آموزان و دانشجویان و جوانان ما باید به نتایج وحدت آگاهی داشته باشند. بنابراین یکی از الزامات ما این است که این وحدت را در بین آحاد جامعه گسترش دهیم تا انشااله نهادینه شود.

معاون استاندار فارس با تاکید بر اینکه  وحدت بستر را برای خدمات رسانی و رونق اقتصادی فراهم می کند؛ گفت: این وحدت مثال زدنی با همگرایی و همرایی و همکاری همدیگر باعث سرعت بخشیدن در خدمت به مردم می شود  و نتیجه بخش است و هم اینکه در راستای احکام دینی خودمان گام برداشته ایم و زمینه ی گسترش فرهنگ غنی اسلام را در سراسر جهان می توانیم، بیش از پیش فراهم نماییم.

 پیش از این نیز محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز، سید کتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامیمحمد یوسف وخشوری مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت جنوب، حضرت حجه الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی  امام جمعه لارستان، د هم پیرامون وحدت بین مسلمانان به ایراد سخن پرداختند.

مولود خوانی و اجرای سرود و پخش نقل و شیرینی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.

گفتنی است در این مراسم  همچنین حضرت حجت السلام والمسلمین سید علی  اکبر موسوی مدیریت حوزه علمیه لارستان، شیخ صالح انصاری مدیر مجتمع علوم دینی اوز، مسعود راسخی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، منصور محتاجی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت، امام جمعه و معاون فرماندار گراش، مسئولین و رؤسای ادارات و شوراهای اسلامی شهر و روستا، علمای شیعه و سنی، روحانیون و طلاب، اعضای شورای تأمین شهرستان،معتمدین  و اقشار مختلف مردم بخش اوزحضور داشتند.

منبع : روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان

 
   
نظرهای شما :  
اوزی[12/9/1396] : استاندارفارس قرار استکه اواخر هفته جاری به لارستان بیایند جادارد شورای شهر ومسولین ترتیبی دهندکه ایشان برای اشنایی بیشتر با اوزوامکانات ومطلبات مردم به اوزبیایند ایشان قراراست درین سفر به لار گراش وخنج سفر نمایند
 
حامد[12/9/1396] : اگر ممکنه خبرهای تکراری زده نشند
 
یونس [13/9/1396] : یاد دوران گذشته بخیر موقع مراسم ولادت پیغمبر اعظم صل الله علیه وسلم وهفته وحدت شخص استاندار برای شرکت به اوز میامد ولی پس از رحلت مولانا حاج شیخ محمد پای استاندارهم به اوز و مراسم هفته وحدت قطع شد
 
نام: