جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دانشگاه آزاد اوز
[ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - 00:29:15 ]

نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دانشگاه آزاد اوز 

بررسی طرح ترویج باشگاه کتابخوانی اوزوفیشورازسوی نمایندگان وزارت ارشاد نویسنده  ونماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

  

آموزش مطالعه کتاب، مقوله ای ساختاری است که می بایست از نوزادی در افراد پایه گذاری شود.

 
 

عزت اله الوندی که از طرف حوزه فرهنگی وزارت فرهنگ برای بررسی جام باشگاه های کتاب و کتاب خوانی به اوزو فیشور آمده بود افزود: 

در مشاهدات و ملاحظاتم، توجه نیکوکاران به امر مهم فرهنگ و توسعه کتاب خانه را قابل توجه دیدم و این را باید به فال نیک گرفت و بین شهرهای استان فارس(شیراز، ممسنی، ارسنجان و رستم) اوز و فیشور را خوب دیدم و نتیجه بررسی خود را گزارش خواهم کرد.


این نویسنده چندین کتاب در عین حال گفت:

فقر کتابخوانی در ایران وجود دارد ویکی از راه های مهم چگونگی خروج از این وضعیت نیاز به ورود جدی آموزش و پرورش هست.

 الوندی خاطرنشان کرد:

البته جامعه هر چه از نظر سلامت جسمی و روانی سالم تر باشد این مهم راحت تر به پیش خواهد رفت.  محقق فرهنگی با بیان چگونگی تدریس در مدارس به شیوه درس دادن ها اشاره و خاطر نشان کرد:

در مدارس معلم از دانش آموزان می خواهد خوب درس بخوانند تا نمره های خوب بگیرند و خانواده هم از فرزندان خود چنین انتظاری دارد و همین باعث می شود، نوجوان و جوان از مطالعه  آزاد غافل بماند.


ابتدای نشست، عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه با بیان چگونگی ایجاد و رشد دانشگاه و با مشارکت کامل خیراندیشان و هیأت امنا اظهار کرد::

این دانشگاه از اول در مسیر فرهنگی و ارتباطات و تعامل با مردم و مسئولان کارش شروع کرد و ادامه داد و اکنون آن چه ملاحظه می کنید حاصل این روند بوده است

 خضری از وجود کتاب خانه، تالارهای متعدد و وجود دو رسانه مجازی و غیرمجازی(پایگاه اطلاع رسانی پیام دانش و فصلنامه با پیام دانش اوز) نیز اشاره کرد ویادآورشد:

وجود رسانه دراین موسئسه آموزش عالی به حفظ روابط و گسترش با جامعه و استواری اعتماد نیکوکاران کمک شایان و موثر داشته است. فروغ هاشمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم احمدی، دبیر باشگاه کتاب خوانی، نیز در این راستا و فعالیت های دبیرخانه باشگاه کتاب توضیحاتی دادند. رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجاد باشگاه کتاب خوانی را یک طرح وزارتی معرفی کرد و افزود:

اوز و فیشور از امسال وارد این طرح شده و خوشبختانه فعالیت مثبتی صورت گرفته است و تلاش داریم برجستگان طرح با توانایی بالا را از اوز و فیشور به وزارت خانه معرفی کنیم تا با برترین های دیگر شهرها به رقابت بپردازند.

 الوندی که توسط

 

شادی خوشکار، خبرنگار روزنامه شهروند هلال احمر همراهی می شد


از تالارهای کتابخانه مولوی(خیریه حاج ابراهیم کریما)،


حکیم فردوسی(خیریه شیخ عبدالقادر فقیهی)، شیخ سعدی( خیریه حاج محمدامین کمال)،


)نمایش حکیم خیام(خیریه محمدصدیق پیرزاد)، ورزش و ویدیو کنفرانس بازدید و پس از صرف ناهار در اتاق ریاست،  اوز را به مقصد فرودگاه لارستان ترک کردند.

 

دراین نشست علاوه بر نامبردگان، مهندس ناصرخضری، پروانه پدرام، آمنه روستا، پگاه بالانچی، شیما رحمان پور و محمدطاهرقاضی زاده حاضر وناصر خضری و پدرام در رابطه با دردسر زیادی که دانشگاه تا تثبیت خود متحمل شد و همچنین تعداد رشته های تحصیلی و دانشجویان و نقش هیات امنا و نیکوکاران دراوز بطور عام و دانشگاه آزاد به طور خاص صحبت کردند.

 
   
نظرهای شما :  
حسين[8/9/1396] : تيتر هم در لينك ارسالي هم خبر نامفهوم است. بعد از علامت نقل قول: بايد سخنان كسي كه نقل كرده آورده شود.
 
همشهري[8/9/1396] : تيتر خبر نامفهوم است . دانشگاه محل آموزش در همه زمينه ها ازجمله خبرنگاري است ودر زمينه انتخاب تيتر بايد بررسي شود تا تيتر مناسب انتخاب شود. اين خبرها در فضاي مجازي و در اينترنت منتشر ميشود افراد مسول سايت در انتخاب تيتر بيشتر دقت نمايند . الان براي اين خبر تيتر دوسطري دوخطي درست نيست و بسيارنامفهوم ميباشد
 
ش. الوندی[9/9/1396] : درود و سپاس گزارش بسیار جامع و کاملی بود. سپاسگزارم
 
فرهنگی[9/9/1396] : اوز سال قبل بعنوانپایتحت کتاب انتخاب شدخواستم بدانماین پایتختی و شهر خلاق شدن چه مزیتی برای اوز دربرداشت
 
نام: