دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  حضور نمایندگان اوز در شانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس
[ يكشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - 06:00:44 ]

حضور نمایندگان اوز در شانزدهمین نمایشگاه کتاب فارسآیین افتتاح شانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس در ساعت 16 روز پنج شنبه 2 آذر با حضور اسماعیل تبادار استاندار فارس، محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیرمسعود شهرام‌نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان فارس در محل دایمی نمایشگاه‌های شیراز واقع در شهرک گلستان برگزار شد.


بنابر اعلام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه 850 ناشر داخلی و 12 ناشر بین المللی تازه های کتاب خود را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند. در نمایشگاه کتاب استان فارس که تا هفتم آذرماه پذیرای بازدید کنندگان است، کتاب ها در حوزه های مختلف عمومی، دانشگاهی، ادبیات، کودک و نوجوان و ... در معرض دید قرار می گیرند .به گفته وی، درهای این نمایشگاه هر روز از ساعت 10 صبح تا 19 به روی دوستداران کتاب گشوده است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: در این نمایشگاه هر روز نشست های تخصصی در حوزه فرهنگی، ادبی و هنری، نشست نقد و بررسی کتاب و رونمایی از تازه های نشر در کنار ایستگاه نقاشی ویژه کودکان برپا می شود.  بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند از تخفیف های 40 تا 50 درصدی در قالب بن های خرید کتاب بهره گیرند.


موزه مردم شناسی اوز نیز به نمایندگی از اوز با ارائه کتاب های نویسندگان اوزی، نشریات، هنر خوس بافی و سایر صنایع دستی اوز میزبان علاقه مندان می باشد و در روز اول نیز با استقبال همشهریان و سایر بازدیدکنندگان روبرو شد. در مراسم افتتاحیه، استاندار فارس به همراه معاون امور فرهنگی وزارت  و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه اوز بازدید کردند و پس از تشویق اجرای زیبای رمیصا زمانی در وصف کتاب و کتابخوانی، فروغ هاشمی در مورد برنامه ها و طرح های اوز برای نامزدی پایتخت کتاب ایران صحبت کرد. آیدا مختاری نیز خوشامدگویی ورودی سالن حافظ (محل استقرار غرفه اوز) را برعهده داشت.


به دلیل حمایت های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و معاونت این اداره کل، همچنین، همکاری شریف بازرگانی و یاران موزه مردم شناسی، غرفه اوز تا پایان نمایشگاه دایر و پذیرای علاقه مندان می باشد.

 

 
   
نظرهای شما :  
نام: