جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سوم خردادماه روزآزادسازی خرمشهرگرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  برگزاری دومین دوره مسابقه تایپ با موبایل در دانشگاه آزاد اوز
[ پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 04:59:19 ]
برگزاری دومین دوره مسابقه تایپ با موبایل در دانشگاه آزاد اوز 
رییس انجمن مهندسی دانشگاه: این دانشگاه سعی داردبرنامه های بکربه مورد اجرا درآوردتا دانشجویان و دیگر علاقمندان با جدیدترین شیوه های رقابتی آشنا و به تجربیات خود بیفزایند.
مهندس احسان امیریاظهارکرد:این مسابقه دومین بار است که در دانشگاه آزاد اوز برگزار می شود و برای نخستین بار در سطح دانشگاهی صورت می گیرد.


 

 امیری، که دانشجوی دکترای مهندسی کامپیوتر و استاد دانشگاه آزاداوزبوده واز بدوفعالیت جدی در بخش فرهنگی داشته است، طی سخنانی برگزاری رقابت تایپ با موبایل را از برنامه های نادری  برشمرد که در دانشگاه آزاد اوز انجام می شود.
وی ابراز امیدواری کرددر سال های آینده بتوان آن را پربارتر و با شرکت علاقمندان بیشتر دانشگاهی و غیر دانشگاهی از شهر، بخش و شهرستان برگزار کرد.

مهندس امیری با تشکر از معاون و مدیر پژوهشی دانشگاه در این خصوص افزود:

شرکت کنندگان پوسترهای خود را با موضوع زلزله کرمانشاه ارائه و به دانشگاه تحویل دهند به سه اثر برتر جوایزی به رسم یابود اهدا خواهد شد، همچنین مسابقه کتابخوانی ساعت 14 روز چهارشنبه 8 آذر برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به کتابخانه مراجعه کنند .

این رقابت در ساعت 15 روز چهارشنبه یک آذر 96 با حضور 40 نفر از دانشجویان، کارمندان و عموم در تالار شیخ سعدی(خیریه حاج محمدامین کمالی) انجام شد.

 

 

 


شاخص سنجش برای این آزمون، سرعت و داشتن حداقل غلط املایی بود.در پایان رقابت، کار بررسی آغاز و به ترتیب افراد زیر حایز رتبه یک تا 3 شدند:لیلا تقوی، دانشجوی کاردانی کامپیوتر دانشگاه آزاد اوز با  زمان (8 دقیقه و 22 ثانیه) نفراول

فاطمه ملاحت، دانش آموخته کاردانی کامپیوتر دانشگاه با زمان (8 دقیقه و 33 ثانیه) نفر دومآمنه روستا، مدیر مالی دانشگاه آزاد اوز با زمان (8 دقیقه و 40 ثانیه)  نفر سوم

نگین رنجبر، دانشجوی رشته علوم قضایی دانشگاه نیز با ارائه متن تایپ شده خود بدون هرگونه غلط رکورددار این مسابقه شد.

به حایزین رتبه های یکم تا سوم به ترتیب پاور بانک ، هدفون و فلش 16 گیگ اهدا شد.


عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه آزاد اوز در زمان توزیع جوایز از مهندس احسان امیری، استاد دانشگاه که با کارهای ابتکاری خود دانشجویان را با این گونه برنامه ها آشنا می کند و مشارکت می دهد تشکر کرد و افزود:
این مرکز آمادگی برگزاری هرگونه همایش و برنامه های علمی-پژوهشی را دارد و برای تحقق آنها از استادان و دانشجویان انتظار دارد با مشارکت خود زمینه برگزاری هر برنامه ای را تسهیل کنند.

خضری با بیان افزایش امکانات(تالارهای نمایش، ویدیو کنفرانس، ورزش از بوجود آوردن امکانات آزمایشگاهی و فنی در آینده نزدیک خبر داد و از استادان و دانشجویان تقاضا کرد با این همه امکانات در کارهای عملی تلاش بیشتر داشته باشند.در این مسابقه مهندس محسن مهرآوران، بهاره بهبین، سعید امیری، پروانه پدرام، شیما رحمان پور و  زینب آگاهی (استادان، کارمندان و دانش آموخته دانشگاه) به عنوان داور مسابقه همکاری لازم را به عمل آوردند.
مهندس سعید امیری، استاد دانشگاه نیز با عرض تسلیت به جانباختگان زلزله غرب کشورگفت:

مسابقه پوستر با موضوعیت زلزله و  کتابخوانی  نیز هفته آینده در دانشگاه آزاد اوزواز دانشجویان ودیگر علاقمندان درخواست شرکت نمود.

 
   
نظرهای شما :  
دانشجو[2/9/1396] : تشکر از استاد امیری
 
اوزی[2/9/1396] : باتشکر از دست اندرکاران من به عنوان ولی یک دانشجو دلم می خواهد که دانشگاه به کیفیت وعلم اموزی دانشجویان توجه بیشتر نماید درحالیکه بیشتر توجه به سمت کارهای فوق برنامه است
 
اوزی که دراوز نیستم [3/9/1396] : من خبرهای این سایت را بهمراه بقیه سایتهای اوز مرتب دنبال میکنم خوشحالم دانشگاه آزاد اوز به اندازه یک شهر خبر وفعالیت دارد ولی دربخش علمی هم این دانشگاه وهم بقیه دانشگاههای اوز ضعف اساسی دارند که بایستی درجهت ترمیم آن کارکنند
 
نام: