دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

  درباره ما

  گالری عکس

سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  سیصد و نوزدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان برگزار شد
[ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 05:23:49 ]

رئیس دانشگاه آزاداوز:

شکل گیری فعالیت دانشگاه از آغاز در راستای مشارکت همگانی  به دور از اتکا به شخص گرایی استوار شد تا مفهوم مدیریت جمعی عینیت یابد.

 

درجلسه هم اندیشی کارکنان:

فعالیت دانشگاه با مشارکت و بدور از اتکا به قایم شخصی شکل گرفت، و اینک جواب داده است

سیصد و نوزدهمین جلسه هم اندیشی کارکنان در ساعت 8صبح روز دوشنبه مورخ 29/08/96 به دبیری عبدالعزیز خضری، رئیس دانشگاه و در اتاق ایشان برگزار شد.

رئیس دانشگاه: شکل گیری فعالیت دانشگاه از آغاز در راستای مشارکت همگانی  به دور از اتکا به شخص گرایی دانست و افزود:

 اینک تجلی مدیریت جمعی خود رابیشتر نشان می دهد.

او، هماهنگی و  مشارکت همکاران در پیش بردن اهداف دانشگاه و از اینکه حرکت و تصمیمات دانشگاه قائم به شخص نیست را ستود و گزارش سفر خود به دبی را در اختیار همکاران قرار داد.

 

عبدالعزیز خضری که پس از مرخصی 20 روزه و حضور در دبی در جلسه هم اندیشی کارکنان سخن می گفت، افزود:

باوجودی که خارج از اوز و دانشگاه بودم اما دوری احساس  نمی شد چون به روز بودن پایگاه خبری«پیام دانش» و فعالیت های مرتب فرهنگی، حضور کارشناسان مطرح، حرکت های سازنده دانشجویان هر کسی را از جمله خودم در کوران رویدادها قرار می داد و این نشان می دهد که مدیریت دانشگاه آزاد قائم به شخص نیست و هر کدام از همکاران به این خودباوری رسیده اند که در نقش رئیس دانشگاه توان تصمیم گیری و اجرای تصمیم را دارند.

دبیر جلسه با تقدیر از رئیس و دیگر اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد اوز دفتر دبی در همراهی برای تبیین جایگاه و نیاز دانشگاه اظهار کرد:

هیات امنای دانشگاه آزاد اوز دفتر دبی (رییس، نائب رییس، دبیران اداری و رییس بازرسی) و نیکوکاران،  نقش راهبردی داشته اند و این واقعیت را برای خود و دیگران و آیندگان باید باز بگوییم که اشخاص نیکوکار را همواره قدرشناس و یادآور باشیم.


 

شیخ عبدالقادر فقیهی در تشریح موقعیت فیزیکی ساختمان، با صراحت از کیفیت فنی و مطلوب ساختمان و تیم گرداننده به نیکی یاد وخواهان حمایت اعضا و خیراندیشان برای طرح های عمرانی باقی مانده ساختمان و بلوارو محوطه درحال انجام گردید

رئیس دانشگاه با اشاره به نقش همیشیگی  حاج احمد خضریان، عضو هیأت امنای دفتر دبی که پا به پا و در هر مکان در دیدار و ملاقات با نیکوکاران وی را همراهی وحمایت می کرده است، یادآور شد:

پایگاه خبری پیام دانش و فصل نامه «با پیام دانش اوز» در شناسایی دانشگاه تاثیر شایان داشته و از همکاران که در به روز رسانی تلاش داشته و دارند تشکر کرد.

دبیر جلسه ضرورت استفاده مطلوب از نیات خیرخواهانه نیکوکاران را یادآور شد و افزود:


 

خوشبختانه اراده کارکنان  همواره در راستای استفاده بهینه از منابع مالی عمل کرده وبا توجه به رکود تجاری  این حساسیت را با لحاظ ارزش سرمایه ها حفظ خواهندکرد.

وی ابراز امیدواری کرد:

بلوار و محوطه سازی و در صورت امکان، تامین اعتبار 605 مترمربع باقی مانده قسمت شمالی ساختمان طبقه همکف نیز به پایان برسد.

خضری نقش ارتباطات در آگاهی بخشی جامعه را از اصول مهم و پیشبرد امور توصیف کرد و از دبیر دوره ای تشکیل جلسه مشترک هیأت امنا و کارکنان خواست، این نشست را هرچه زودترترتیب داده شود.

دبیر،  هدف از برگزاری این جلسه را ارائه گزارش جریان دانشگاه در فاصله آخرین جلسه قبلی تا امروز توسط حاضران و گزارش سفر خود به دبی عنوان کرد و خواستار ارائه پیشنهادات و درخواست ها توسط همکاران شد.

 

پیش از سخنان عبدالعزیزخضری، معاون دانشگاه به ارایه گزارش پرداخت و گفت:

خود و همکاران از تلاش های ریاست دانشگاه در سفر به دبی و مساعدت نیکوکاران و هیات امنای دانشگاه آزاد دفتردبی مورد قدردانی قرار می دهیم.


پروانه پدرام  برگزاری کارگاه شیوه انتخاب درست همسر توسط الهام صمدانی، مسابقه روپایی ویژه پسران، حضور دکتر علی اصغر سیدآبادی، مدیرکل حوزه فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاداسلامی و آنیتا یارمحمدی، نویسنده و مترجم کودک و نوجوان، سخنرانی افسانه شعبان نژاد، شاعر و نویسنده کودک و نوجوان، تشکیل باشگاه کتاب دانشجویی با محوریت خود دانشجویان را از اقدامات انجام شده توسط دانشگاه در طی این سه هفته ای که ریاست نبودند، دانست و از برگزاری مسابقه کتابخوانی و مسابقه تایپ در این هفته و هفته آینده خبر داد.

وی آمار تعداد دانشجویان ثبت نامی در این ترم را با توجه به همکاری تعاملی کارکنان  راضی کننده دانست.

پدرام ضرورت تکمیل تالار ویدیو کنفرانس، ورزش را مورد تاکید و خواستار برگزاری همایش دانشجویی در مناسبت های آذردر دهه سوم آذرماه شد و برای بهره برداری از طرح های عمرانی در ماه بهمن و اسفند پیشنهادداد.

سردبیرفصلنامه «با پیام دانش اوز» ازروند آمادگی برای انتشار چهارمین شماره فصلنامه  خبرداد


 

محسن مهرآوران، مدیر پژوهشی درخصوص پیشرفت کارهای عمرانی طبقه همکف و محوطه صحبت وخاطرنشان کرد، عملیات عمرانی وتاسیساتی  قسمت جنوبی طبقه همکف که شامل تالار نمایش حکیم خیام، تالار ورزشی، کلاس ها و اتاق مشاوره بودند کاملآ به پایان رسیده و برای بهره برداری از تالار نمایش آمادگی هست .


پگاه بالانچی،مدیر فناوری و اطلاعات با اشاره به کارگاه الهام صمدانی، از اعلام آمادگی وی جهت ارائه مشاوره رایگان به دانشجویان در روزهای یکشنبه هر هفته صحبت به میان آورد و در مورد پیگیری امور تجهیز سینما از طریق مهندس احسان امیری نیز توضیحاتی ارائه  ویادآورشد.

نیازاست برای عقد قرار داد برای تحویل تجهیزات سینما به سینماشهر در تهران مراجعه شود.


 

شیما رحمان پور، مدیر دبیرخانه وسردبیر پایگاه خبری «پیام دانش» از به روز بودن پایگاه خبری پیام دانش سخن گفت و دلیل عدم برگزاری مسابقه کتابخوانی در این هفته و موکول شدن آن به هفته آینده(8 آذرماه 96) را تاخیر در ارسال کتاب از تهران عنوان کرد.


وی با اشاره به شروع برنامه مسابقه کتاب خوانی که از سال گذشته در دانشگاه شروع شد، با بیان ویژگی فرهنگ کتاب خوانی از برگزاری مسابقه آن با شیوه ای دیگر خبر داد.


 نتیجه تصویری برای آمنه روستا

آمنه روستا، مدیر مالی، در تبیین وضعیت امور مالی اظهار کرد، وضعیت تحت کنترل و بروز است .

مدیرمالی با خبر ابلاغ دستورالعمل بودجه پیشنهادی سال 1397 گفت:

بعضی دانشگاههای همجوار درخواست کرده اند که در تنظیم بودجه آن ها، مرکز اوز همکاری کند


 

ناصر خضری، مدیر دانشجویی و کتاب خانه، با بیان  دایر بودن مرتب کلاس ها در تمام طول هفته، از فعالیت دانشجویان در بخش کتاب خوانی ، حضور مقامات اداری کشوری و شاعران و نویسندگان را برجسته و سازنده توصیف کرد.

وی  در مورد مسیر لوله گاز و گرمایش کلاسها و مسیر کابل تلفن پیشنهاداتی ارائه کرد.


جلسه که نویسنده و تصویربردار به ترتیب مهندس ناصرخضری و آمنه روستا بودند در ساعت 9  و با معرفی ناصر خضری به عنوان دبیر دوره ای نشست بعدی پایان یافت.

 
   
نظرهای شما :  
بهزاد [30/8/1396] : صحبتها مقداری ابهام دارند
 
شجاعیان[30/8/1396] : درود و خسته نباشند کارمندان شریف دانشگاه آزاد هرروز پیام دانش از تحول وبرنامه های تازه خبر میدهدبرای همه این عزیزان آرزوی توفیق از خدا دارم
 
شهروند [30/8/1396] : برای شورای شهر که تمام وکمال درخدمت مردم هستند وباید باشند چرا نتایج جلسات خودرا برای مردم اعلام نمی کنند
 
کارمند اوزی[1/9/1396] : کار ارتقای مناطق ازین پس احتیاج به تصویب هییت دولت. ندارد وبا نظر معاون اول ریس جمهور. وشخص وزیر کشور کار تقسیمات کشوری. انجام. میشود. این مصوبه جدید. دولت است. لازم است.مسولین. ودلسوزان. وخیران. اوزی. انرا. پیگیری. واقدام. نمایند. با تشکر
 
همشهری[1/9/1396] : شورای شهر خواهشآ بجنبید دنبال این نباشید که فعلآ هیچ جایی ارتقا نیافته است 70 ساله که همین حرفها رامیشنویم درحالیکه خنج وگراش از دهستان شدند شهرستان خواهشآ از خواب غفلت بیدار شوید
 
همشهري[1/9/1396] : از زحمات كاركنان دانشگاه تشكر ميشود و به سردبير سايت پيام پيشنهاد ميشود در انتخاب تيتر و عنوان خبر سعي نمايند تيتر خبر چند جمله نباشد بلكه تيتر كوتاه و مختصر باشد.از جمله در مورد تيتر اين خبر .
 
دانشجو [2/9/1396] : بنظر من بهتر بود جلو بولوار دانشگاه فلکه درست میشد تا قسمتی از تپه های روبروی دانشگاه وجاییکه سالن تولید قارچ وجوددارد هم برداشته میشد بهرحال میدان دانشجو زیبا شده
 
نام: