آخرین خبر

5
دیدگاه بگذارید

avatar
5 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
5 نظر نویسندگان
فاطمه شمسیمنیژه(مریم)یادگارفردمعلم دوره ابتدائیناشناسنوشاده نوشادی نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
نوشاده نوشادی
میهمان
نوشاده نوشادی

بسیار ممنون هستیم از اقای هنری که بطور مستمر مطالب بسیار ارزشمند ارائه میدهند هم در جمع اوری متون و هم در نوشتن مطالب شخصی شان دقیق و ریز بین هستند و راهکار های عملی نیز توصیه می کنند .
یکی از بهترین و بی نقص ترین نویسندگان بومی ما هستند که بدون وابستگی قلم می زنند
مانا و استوار بمانید

ناشناس
میهمان
ناشناس

احسنت برشما جناب آقای هنری واقعا شما که سنگ تمام گذاشتین تاجایی که بنده اطلاع دارم دررابطه نگهداری ازمادر خداوند ارشما راضی باشد .پیشنهادی که دادین واقعا نیاز هستش درآینده نه چندان دور خیلی از خانواده ها دچار این مشکل خواهند شد بسیار پیشنهاد خوبی است درعین حال باید مردم را تشویق کرد که از پدروماران خویش درزمان کهنسالی نگهداری کنند .

معلم دوره ابتدائی
میهمان
معلم دوره ابتدائی

جناب آقای هنری تحلیل شما با این شرایط وگرانی نامحدوو وغیر قابل مهار فقط بدرد ثروتمندان متوسط الحال میخورد یعنی معلمان ۵سال قبل حالا ما هیچ یک حقوق ثابتی میگیریم ولی کارگران که ۳۰ روز خ ا را کتدندارند وبیش از ۸۰درصد جامعه میباشند، چی؟

منیژه(مریم)یادگارفرد
میهمان
منیژه(مریم)یادگارفرد

بسیار عااالی، با این پیشنهاد آقای هنری راجع به ساخت خانه سالمندان در اوز موافقم. من بارها در بندرعباس درجلساتی انجمن اهل سنت هم این موضوع را مطرح کرده ام که باید قبول کنیم که زمانه مثل گذشته نیست وشرایط زندگی بسیار فرق کرده ،امروزه زندگی در آپارتمانهای ۷۰،۸۰متری امکان نگهداری از پدران ومادران عزیز را گرفته. باور کنید فرزندان بی رحم نشده اند ،زندگیها سخت شده ،مادران کارمند حالا چه دختر خودت وچه عروس ،آرامش وآسایشی ندارند همین که بتوانند به زندگی وفرزندان خودشون برسند هنر کرده اند ،ومسئله دیگر این است که شاید دختر ،یا پسربا دل جان… ادامه »

فاطمه شمسی
میهمان
فاطمه شمسی

مشکلات همیشه بوده وبارهم خواهد بود کم وزید میشود وشایدهم اصلا از بین نروند ولی انسانها هستند وباقی خواهند ماند پس ما بخاطر مشکلات نخواهیم روال زندگیمان را ادامه بدهیم درمسیر مرگ زودرس خودرا قرار میدهیم بنابراین هم باید ازدواج کرد وهم باید به از کارافتادگان توجه کرد وهم به پدران ومادران مسن خود رسید وجود خانه سالمندان خوب وبا تجهیزات بهترین مکان ایده آل برای وابستگان مسن خودمان است تا هم آنها با آرامش بیشتر بزندگی خود ادامه بدهند البته بشرطی که فرزندان وابستگان آنها را رها نکنند ونامه آقای هنری بسیار منطقی است وامیدوارم خیرین گرامی آنرا مورد… ادامه »

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama