17
دیدگاه بگذارید

avatar
15 دیدگاه ها
2 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
17 نظر نویسندگان
محمدزیبادبیر سابق فرهنگامیررضارضاییدر جواب عاطفه نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
دلسوز
میهمان
دلسوز

خواهر محترم ضمن تشکر از احساس مسئولیت شما آیا به این فکر کرده اید که این نوع درخواست کمک صحیح است یا خیر و ارگانهایی هستند که لازم است این نوع کمککها را به آنها پیشنهاد کنید مثل انجمن خیریه سلمان فارسی اوز. این نوع فعالیتها فقط کمرنگ کردن فعالیت انجمن خیریه را بدنبال دارد که سما به آن توجه ندارید . می توانستید این طرح را کارشناسانه تر و بدور از احساس انجام دهید و همچنین کرامت دانش آموزان در این طرح حفظ نشده .با این همه تبلیعات دانش آموزی که تبلت به دستش می رسد چه حسی دارد… ادامه »

علی
میهمان
علی

مطالب بسیار طلبکارانه بود شاید هرکس معذوریت داشته و نتوانسته کمک کند یا بی سر وصدا خودش کمک کرده است شما دارید میگید گل فرستادند و… مگر هر درخواستی شما داشتید حتما باید به آن عمل شود ضمنا در شان یک نویسنده نیست که بخاطر این مورد ۳ نفر را بولد کند و بر خیلی ها بتازد از شما خیلی بعید بود .

اوزی
میهمان
اوزی

خواهر نویسنده اگر کسی در خرید تبلت کمک نکرده ولی جاهای مختلف کمک کرده باشد از نظر شما اندیشه با عملش یکی نیست . کمک در هرمورد بستگی به زمان و دخل و خرج سرپرست خانواده دارد و نمیتوان کسی را محکوم کرد که چرا به استمداد شما جواب نداده است . شما چه میدانید آنهایی که برایشان پیام داده ودر معذوریت گذاشته اید در چه وضعیتی هستند و طرز تفکرشان به نوع کمک کردن چگونه است که این قدر شاکی شده اید .هدف شما زیباست ولی بسیار احساسی . با این نوع تبلیغ کمکها را به دل دانش آموزان… ادامه »

ناشناس
میهمان
ناشناس

خواهرم گرامی همین که با قدرت قدم برداشته برای کمک به دانش آموزان حال این کمک از هر مکانی که باشد مهم احساس مسئولیت شما میرساند یک شهروند دلسوزانه که تلاش میکند این درب به آن رای میزند و تلاش میکند از خودتان هزینه میکنید همیشه افراد های که حسادت و کینه و نفرت در دل آنها پینه بسته است هستند که ایراد بگیرید قوی باش و با قدرت بیشتر بدنبال هدف خیر خواهانه خودت باش

ناشناس
میهمان
ناشناس

نویسنده محترم مشخص است شما دلواپس فرزندان شهرستان هستی این پشتکار شما ستودنی است چرا مردم در گروها ی اجتماعی دارند خیرات خودشان مدیرت میکنند چون اعتماد به جا های دیگری ندارند و این بار گام های محکم تری بردارید آفرین بر شما یا حق

عاطفه
میهمان
عاطفه

عجیب است که سایتی با این پرستیژ ،این مقالات را درج می کند.مسوولین سایت ارزش سایت را حفظ کنید.
می خواهند نشان دهند که ما خیر هستیم .مگر نه اینکه در کمک کردن دست چپ و راست نباید باخبر شود .
کمی بیشتر اندیشه کنید.

نوشاده نوشادی
میهمان
نوشاده نوشادی

ضمن تشکر از توجه دوستان کامنت گذار من خاطرات رویداد و وقایعی که برایم اتفاق افتاده را بدون دستکاری و کوچکترین تغییری به روش طنز مایه نوشتم . هر نویسنده این حق را دارد که خاطراتش را وانچه در ذهن داشته بنویسد و مسلم اینکه هر کس هم حق دارد از نوشته برداشت شخصی خودش را داشته باشد . حالا اگر این اتفاق به مذاق برخی خوش نیامده بنده بی تقصیرم

محمد
میهمان
محمد

سبک نگارش خانم نوشادی نگاه واقع بینانه است چون حقیقت همیشه شیرین نیست برخی ناراحت می شوند ولی واقعیت را باید پذیرفت با وجود تلخی .

فاطمه حسینیا
میهمان
فاطمه حسینیا

باسلام اگر لطف کنید شماره کارت بانکی که برای خرید مبایل یا تبلت دانش آموزان رابگذارید هرکس به فراخور بضاعتش دراین کار خیر شرکت کند به نظرم کار خوبی است الان خانم نوشادی هم همین پیشنهاد رادارند ممنونم

ناشناس
میهمان
ناشناس

خانم نوشادی اوز واوزیها کار های ارزشمندی تا کنون صورت داده اند چه بسا درخواست مورد نظر جنابعالی تا کنون در مقیاس زیاد صورت گرفته باشد که من و شما از آن بی خبر باشیم معمولآ اینگونه خیرات مخفیانه صورت میگیرد پس دیگران را بحال خودشان بگذارید تا تصمیم بگیرند امروزها هر جا وهر اداره ای میبینی احتیاج بپول و کمک دارد البته آموزش فراتر از هر نیازی است ولی از شما خواهش داریم آرام ومنطقی ندای انسانی تان به گوش همگان برسانید مطمین باشید نتیجه گیری بهتر خواهد بود

آرزو
میهمان
آرزو

بعضی افراد ایرادهای عجیب و غریب گرفتند.مثلا اینکه اینکارها باید به انجمن های خیریه پیشنهاد شود؛ این نوع تبلیغ ؛ کمک ها را به دل دانش آموزان زهر میکند یا اینکه چقدر طلبکارانه ! دوستان عزیز کمک به هم نوع یک عمل خداپسندانه هست که در دین اسلام هم به همه ی افراد توصیه شده یعنی هر کسی در حد توانش مساعدت مالی که تنها وظیفه ی انجمن خیریه نیست و خیلی از افراد بصورت شخصی در این کار شرکت میکنند و اهدای تبلت وگوشی به دانش آموزان توسط اداره ی آموزش و پرورش انجام میگیرد و مطمینا با برنامه… ادامه »

فریده
میهمان
فریده

عده ای ممکن است به خصوص در شرایط سخت و قرنطینه احساسات لطیف کودکان و نوجوانان را فراموش کنند که گاهی نیاز به تلنگور دارند تا نگاه دقیق تری به دنیای محصلان داشته باشیم، در هیچ شرایطی نباید اجازه دهیم دانش آموزان از تحصیل باز بمانند و به آینده شان لطمه ای وارد شود.

در جواب عاطفه
میهمان
در جواب عاطفه

عجیب هم نیست برای کسی که اینقدر دیدگاه تنگی دارد که از یک مقاله با این همه پیام متعدد فقط این نتیجه گیری را بکند که قصد دارند بگویند خیر هستیم سطح فکرش در این حد هم بیشتر قد ندهد که قدر و منزلت یک سایت درج خبر خودکشی دانش آموز یازده ساله به اصطلاح خارجی که بکار برده پرستیژ می آورد. ولی سوال اینکه چرا مردم با وجود چنین اتفاقات ناگواری بفکر هر چه بالاتر بردن استاندار زندگی خود هستند و رو به بی تفاوتی نسبت به چنین اتفاقات تلخی میروند ؟ در شان و منزلت سایت پیام دانش… ادامه »

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

با سلام خدمت همه عزیزانی که نظر دادند و تبریک به شما بزرگواران که ثابت کردید ،نسبت به جامعه و موضوعات روز، بی تفاوت نیستید..و این نشان بلوغ اجتماعی همه بزرگواران و ارسال کنندگان کامنت را دارد…فقط چند نقطه تقدیم کنم به محضر شما عزیزان؛ معمولا برای ارزیابی هر نوشته ای و یا فراخوان هر انجمن و گروهی نخست باید متولی ِآن را شناخت.. تا آنکه بتوان در ارزیابی کرد و نیت آن آگاه شد… شخصیت این نویسنده گرانقدر، حداقل برای فعالین اجتماعی و کسانی که قلمی به نگارش دارند، شناخته شده است..سبکی طنز که بارها خانم نوشادی با بهره… ادامه »

دبیر سابق فرهنگ
میهمان
دبیر سابق فرهنگ

جناب رضایی باید مرقوم نمایید چند نکته نه چند نقطه

زیبا
میهمان
زیبا

خیلی وقت بود خانم نوشادی مطااب طنز ننوشته بود . اویل خیلی طنز های جذاب می نوشتند می خواستم کامنت بدهم چرا حالا ها نوشته هاشون تغییر کرده .
فکر کنم خانم نوشادی تنها نویسنده طنز نویس اوز باشند .
واقعا جالب بود

محمد
میهمان
محمد

خداوند به امثال اقای مزرعی و راستگو و عسکری عمر با عزت دهد .
برای نیازمندان بیمارستان هم اجر شون باخدا خیلی لازم بود .
مشکل خیلی ها هزینه درمانی است
باید اسم کسانی که زحمت می کشند برده شود تا هم دلگرم شوند و هم دیگران تشویق شوند .
اگر اسم نیازمندان برده نشود قدر دانی از خیرین خیلی هم خوب است

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama