11
دیدگاه بگذارید

avatar
11 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
11 نظر نویسندگان
مهدی عبداللهگلایه. مندی. اوزیها. از. ریس علوم پزشکی. لارستاکمنامخرمرستم نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
علی رضا
میهمان
علی رضا

با سلام خدمت زحمتکشان . از فرماندار محترم تقاضا دارم هر چه سریعتر نسبت به معرفی معاون درمان بومی برای شبکه اقدام نمایند تا به بیمارستان سر و سامان دهد .

علی رضا
میهمان
علی رضا

سوالی از فرماندار دارم . چرا در چنین جلسات مهمی نمایندگان واقعی مردم حضور ندارند . در صورتی که شورای شهر باید در خط مقدم باشد و خواسته های مردم را به گوش مسئولین برساند . از فرماندار خواهش میکنم در چنین جلسات مهمی نمایندگان مردم دعوت شوند .

احمد
میهمان
احمد

آقای فرماندار هم رئیس و هم معاون شبکه غیر بومی هستند . میشه بفرمائید چرا ؟

رستم
میهمان
رستم

آقای فرماندار در جلسه معارفه هم حضرتعالی و هم خانم دکتر رضایی گفتند که در سمت معاونت از نیروهای بومی استفاده میکنند ولی این امر محقق نشد . میشه بفرمائید چرا ؟
در صورتی که اگر از نیروهای بومی استفاده میشد مردم بیشتر اعتماد میکردند .

عبدالحسین ابراهیمی
میهمان
عبدالحسین ابراهیمی

سلام و درود برانسانهای با مرام ، بی ادعا و دوست داشتنی الحق و الانصاف حضرتعالی و تیم دانشگاهی باعث ارتقا علم و دانش و تحقیق و پژوهش در زمینه های علمی ، آموزشی و. بدون هیچ ادعایی بوده و هستید از صمیم قلب تلاش و کوشش تان را می ستایم و به آن افتخار می کنیم . پیروز و سربلند باشید استاد اخلاق 🌹🌹🙏🙏

کارمند بومی
میهمان
کارمند بومی

خدایش فرماندار خوبی داریم باید قدر انرا بدانیم اگر کمی برگردیم به عقب می بینیم که هیچگونه تحرک واقدامی نبود در انزمان همه در فکر جشنواره غدا وصنایع دستی وموزه وبرنامه رخت شاد وگروه شب وتلا بودیم

رستم
میهمان
رستم

خدمت خانم دکتر رضایی و فرماندار محترم عرض کنم که اگر صداقت سرلوحه خود قرار دهیم مردم هم به مسئولین خود اعتماد خواهند کرد . ولی این اعتماد با گماشتن نیروهای غیر بومی از بین خواهد رفت . آقای فرماندار مگر در جلسه معارفه نگفتید که حتما از پتانسیلهای بومی در سمت معاونت استفاده خواهد شد اما این امر محقق نشد . حالا ریاست شبکه و معاونت از دست ما خارج شد . ان شاالله فرماندار محترم مدیریتی بفرماییند تا روسای ادارات دیگر بومی انتخاب شوند .

خرم
میهمان
خرم

ان شاالله آقای فرماندار برای آینده و ادارات دیگر از تیروی بومی استفاده خواهند کرد . اگر استفاده کنند به شعار خود عمل نموده اند .

کمنام
میهمان
کمنام

ان شاالله رسانه هم به هدف خود عمل نناید

گلایه. مندی. اوزیها. از. ریس علوم پزشکی. لارستا
میهمان
گلایه. مندی. اوزیها. از. ریس علوم پزشکی. لارستا

دکتر کریمی ریس علوم پزشکی لار. می بایست برای. شبکه بهداشت. ودرمان. اوز یک فرد. با تجربه محلی. انتخاب میکرد تا بتواند از پتانسیل. خیران. ونبکوکاران اوز. در جهت. پیشبرد امورات. شبکه بهداشت. استفاده. نمایند نه فردی جوان غیر بومی که شناختی از. روابط. اجتماعی. در اوز. ندارند

مهدی عبدالله
میهمان
مهدی عبدالله

اگر کمک و همکاری صرفا بخاطر مدیریت بومی باشد نه تنها اجری نداردبلکه خالی از اشکال هم نیست بهتر است انسان در امور خیریه نیات فقط لله و رضای خدا باشد نه دیدگاه تعصب و قوم نگری و گرنه هر مسوولی اومد بخاطر پیشرفت ورفاه شهر همگان کمک کنند شاید مصالحی بوده مدیر بومی انتخاب نشده تعصبات بیجا وافراطی انسان را نه تنها از مردم بلکه از خدای متعال دور میکند ما همه ایرانی و مسلمانیم و همه جا ایران سرای همگان این ملت و مرز وبوم هست بهتر است این لجاجت بمانند دو دستگی شدن هیات امنا بیمارستان و… ادامه »

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama