3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
3 نظر نویسندگان
محمد صادق قاسمیمرتضیهمکاربیمارستان نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
همکاربیمارستان
میهمان
همکاربیمارستان

جناب آقای خضری مدیریت تمام نشدنی وبرای همه دوران امروزهم منتظر ادامه سلسله مقالات جالب وزیبای برگی از تاریخ بودم که این خبر راخواندم ویجورایی همان مقاله برگی از تاریخ است اولا از زحمات جناب آقای فرماندار که گفتند این شهرستان اوز را باید پیشرفت بدهیم تشکر میکنم ولی خواهشی از ایشان دارم مشکل بی آبی اوز را حل کنند ودر باره برگی از تاریخ پیشنهتادی برای آقای خضری دارم زیاد وارد جزییات میشوید مثلآ اسم افراد را زیاد میبرید شما گفتید میخواهید اینهارا کتاب کنید وحتی خود سایت خیلی کسان میخوانند که اوزی نیستند این اسامی که شما میاورید… ادامه »

مرتضی
میهمان
مرتضی

تشکراز حسن مدیریت جناب حاج عبدالعزیز خضری
که به حق همه به هماهنگی و کار تیمی مجموعه شما اذعان دارند
امید است همچنان در عرصه مدیریت شهرستان نقش مفید وموثری را ایفا نمایید.
انتخابات شورای شهر در پیش است و شهرستان به فعالیت موثر مجموعه شما اگر نگوییم نیازمند حداقل متوقع است
پاینده باشید

محمد صادق قاسمی
میهمان
محمد صادق قاسمی

عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب خضری و کادر زحمت کش دانشگاه ازاد اسلامی اوز گاهی ماندن در یک شهر و قرار گرفتن در فضای حاکم بر آن مارا از شرایط موجود در شهرهای دیگر غافل میکند . کمتر شهری دیده ام که جایگاه دانشگاه در بین عموم مردم اینگونه محبوب و ستودنی باشد و اکثر دانشگاههای کشور بیشتر در بعد تحصیل فعالیت دارند ولی با درایت و دلسوزی ریاست محترم داشگاه ازاد اوز اکنون ما شاهد حضور دانشگاه ازاد در همه ی عرصه ها چه فرهنگی چه اجتماعی و چه حتی اقتصادی هستیم . وقتی پای فرهنگ به… ادامه »

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama