19
دیدگاه بگذارید

avatar
15 دیدگاه ها
4 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
17 نظر نویسندگان
کارشناس آگاه ۲ناشناسمحمد رحسول باغیناشناسکارشناس آگاه ۲ نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
شهروند
میهمان
شهروند

از آقای باغی بخاطر نگارش این مطلب متشکریم . اگرچه فعالیت این دسته افراد در جای خود مفید است اما در توجه زیاده از حد به ساخت آب انبارها و صرف هزینه های گزاف برای آن باید تغییرذهنیتی برای خیراندیشانمان ایجاد شود .

کارمند
میهمان
کارمند

درود بر شما جناب آقای باغی . حرف حق گفتید .

اوزی اصیل
میهمان
اوزی اصیل

اوز شده برکه و رخت گشاد زنانه و اخیرا هم لباس مردانه ای که منتسب است به اوز ولی در اصل نیست و نهایتا میرسیم به خوس بافی . آخه اوز زمینه دیگه ای برای پیشرفت و کار نداره مگه ؟؟ حق با شماست جناب باغی .

شهروند اوز
میهمان
شهروند اوز

احتمال قطعی شبکه آبرسانی به اوز همواره وجود دارد به ویژه اگر در اثر کاهش بارندگی، ذخیره آب پشت سد سلمان فارسی کاهش یابد قطعی آب اوز حتمی است. اگر صد برکه دیگر هم بسازند نه تنها مازاد نیست بلکه ضروری است. منصفانه نیست که کار خیر کسانی که خودشان حتی ساکن اوز هم نیستند و بدون هیچ چشم داشتی، صرفا برای رفاه حال همشهریان شان از مال خود انفاق می کنند را به جای قدردانی کردن زیر سئوال ببریم.

کارشناس آگاه
میهمان
کارشناس آگاه

جناب آقای باغی باید به عرضتان برسانم تمام فرهنگهاو تمدنها و تمرکز مردم و ایجاد شهرها و روستاها و کشور در جائیکه آب بوده از جمله در کنار رودخانه های بزرگ دنیا بوجود امدند و در جاهائی که رودخانه ای نبوده از طریق حفر چاه یا قنات و در چند دهه اخیر با انتقال اب از مسافتهای دور مردم در محل سکونتشان یا زادگاهشان ادامه حیات داده اند در منطقه جنوب ایران بخاطر نبودن اب مردم بفکر احداث برکه و ذخیره سازی آب بر ای شرب از ان استفاده میکردند . در میکروبی بودن برکه ملامحمد و اب زیر زمینی… ادامه »

ع ل ن
میهمان
ع ل ن

کو گوش شنوا همه به فکر جیب مبارک هستند

فرحناز
میهمان
فرحناز

آقای باغی مدتی غایب بودیدنوشتنه خوبه ولی معلوم نیست کی باید گوش کنه

علی
میهمان
علی

مطلب مفید و تاثیر گذاری بود جناب باغی,در تاثیر برکه ها بر تامین آب شرب مردم شکی نیست اما احساس میشود بیش از اندازه به این موضوع اهمیت داده میشود

کارشناس آگاه ۲
میهمان
کارشناس آگاه ۲

اوز چون دارای جریان آب دائمی یا رودخانه و چشمه نیست و محلی هم بدای احداث سد بدای گنترل اب های سطحی هنگام بارندگی نیست بهترین شیوه ذخیر سازی آب باران در مخازن بتنی است تا ار نفود آب بداخل زمین جلوگیری شود و از طرفی با احداث برکه مسقف یا دارای گنبد تز تبخیر آب و رشد جلبک جلوگیری میکند و در صورت توسعه تعداد برکه در محل ۱۲ برکه یا مناطق جنوبی اوز در دامنه ارتفاعات میتوان ان ابهارا برای شرب و در صورت الوده بودن برای فضای سبز یا درختان اطراف اوز استفاده نمود . حتی میتوان… ادامه »

محمود
میهمان
محمود

آقای باغی امروزا مردم بفکر ارتقاء هستتد البته آب موضوعی مهمی است، ولی نمیدونم چرا شما علاقه آی ندارید درباره ارتقاء بنویسید

محمد رسول باغی
میهمان
محمد رسول باغی

در جواب شهروند اوز، لازم است عرض کنم، سعی نمائیم بر سر راه واقعیت ها، احساسی برخورد نکنیم و مردم را به شبه نیندازیم. فرموده بودید آب سد تمام شود، شما خود می دانید که سد سلمان یکی از بزرگترین سدهای ایران است، تهران ، شیراز و اکثر استان های کشور از آب سد استفاده می کنند، که در صورت خشک شدن سدها از نظر مشکل اب، مردمان دیگر استانها با ما هیچ تفاوتی نخواهند داشت. بر فرض که حرف شما خدای ناکرده به یقین پیوست، آیا ما از طریق آب انبارها می توانیم مردم را از آب بی نیاز… ادامه »

محمد رحسول باغی
میهمان
محمد رحسول باغی

در جواب کارشناس آگاه شهرمان، خلاصه عرض می کنم که قصور از جانب بنده بوده که آن هم به خاطر به درازا کشیده نشدن مطلب، توضیح کافی داده نشده، و گرنه خدمت شما عرض کنم، آزمایش با حضور نماینده محترم هیئت امنای برکه ها از مجموعه دوازه برکه ضلع غربی شهر نیز بوده است، که آنهم میکروبی در آمده.

کارشناس آگاه ۲
میهمان
کارشناس آگاه ۲

آقای باغی فرق میکروب با عناصر شیمیایی میموم فرق دارد در برکه ملامحمد نفوذ آب زیرزمینی بداخل برکه وجود دارد که علاوه بر میکروب دارای عناصر شیمیایی مضر سرطان‌زا وجود دارد ولی دوازده برکه آب زیر زمینی برون ان نفوذ نمیکند . این کار ور حیطه افراد متخصص میباشد نه جنابعتلب اقای باعی. هر منابع متنوع آبی بیشتر داشته باشیم به نفع مردم منطقه میباشد حتی در صورت لدم‌نیاز میتوان برای فصای سبز و باغات اطراف اوز بفروش رساند و منبع درآمدی برای شهرداری اوز خواهد بود.با هر بارندگی بیش از حجم دهها برکه بمنطقه تاگزو روانه و بدریاچه نمک… ادامه »

کاسب اوز
میهمان
کاسب اوز

جناب باغی در پشت برخی از این فعالیتها اهداف دیگری وجود دارد . خودنمایی،دخالت در امور ، اهداف تبلیغاتی به نفع گروهی خاص ،اهداف مالی و برجسته کردن برخی کارها و تنزل اهمیت کارهای دیگر از جمله این فعالیتهاست وگرنه قبلا هم از این فعالیتها داشتیم حالا چه شده که به بوق و کرنا کردند و این همه شلوغ بازی در می آوردند مشخص است .
احسنت بر مرد حق گوی جناب باغی .

کارشناس آگاه ۲
میهمان
کارشناس آگاه ۲

هرکسی از بهر کاری ساخته اند

محمد رحسول باغی
میهمان
محمد رحسول باغی

کارشناس آگاه، شما که در مورد ابهای سطحی و زیرزمینی، حرف های بنده را تکرار می کنید، اگر می خواهید قضاوت عادلانه داشته باشد و کارشناسی اگاه تر باشید، در خواندن مطالب دقت بیشتری به خرج دهید، چون صحبت های بنده در مورد آب، همه اش بر اساس آزمایشات و صحبت متخصصین بوده و خود در مورد کیفیت آب هیچ تخصصی ندارم.

کارشناس آگاه ۲
میهمان
کارشناس آگاه ۲

در کدام گزارش و آزمایش های انجام شده تاکنون در مورد عناصر مسموم موجود در آب برکه های ملامحمد یا ۱۲ برکه و چاههای اطراف برکه ملاحمد گزارشی رسمی منتشر شده است. بهتر در هر زمینه که آشنایی ندارید اظهار نظر نکنید .وگرنه نیاز به تربیت متخصص های مختلف در و تاسیس دانشگاههای مختلف نبود.وقتی کمبود اب در گذشته بود مردم این همه حمام در منازلشان نداشتند و یا این همه ماشین برای شستشوی انها نبود مردم درون خونه هایشان چند کوزه و بشکه اب دخیره برای شرب داشتند وقتی آب کموبد باشد آب شرب فقط از برکه تامین میکنند… ادامه »

ناشناس
میهمان
ناشناس

آقای باغی بجای نوشتن بیایید اوز وعمل کنید

ناشناس
میهمان
ناشناس

برکه باید باشد ولی باید بفکرتامنین آب بود

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama